Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nitownica

( ilość produktów: 20 )

Nitownica to narzędzie lub elektryczne, zasilane akumulatorowo, które wykorzystywane jest przez hobbystów oraz profesjonalistów zajmujących się montażami różnych elementów przez połączenia nitowane. Nitownica sprawdza się podczas łączenia ze sobą materiałów metalowych, takich jak blachy czy profile, wykorzystując do tego nity lub nitonakrętki.

nitownica

Nitownica to narzędzie do tworzenia połączeń nitowych pomiędzy różnego rodzaju blachami.

Nitownica - jak działa?

Nitownica jest narzędziem, które do tworzenia połączeń wykorzystuje nity bądź nitonakrętki. W zależności od rodzaju zasilania - narzędzie wykorzystuje dźwignię lub napęd z silnika elektrycznego do zaciskania nitów we wcześniej przygotowanym otworze.

Wymienne trzpienie robocze nitownic zapewniają możliwość wykorzystywania rożnych nitów/różnych rozmiarów, co pozwala dobranie odpowiedniego mocowania do wymagań danego połączenia.

Nitownica zasilana akumulatorowo lub ręczna

W ofercie naszego sklepu znajdziemy dwa rodzaje nitownic - nitownica dźwigniowa ręczna oraz bezprzewodowa nitownica, zasilana akumulatorowo. Bezprzewodowe zasilanie nitownic zapewnia komfort użytkowania, poprawiając szybkość i wydajność.

Nitownica do mocowania nitonakrętek

Specjalnym rodzajem nitownic są nitownice do mocowania nitonakrętek. Nitonakrętki to specjalne nity, które umożliwiają wkręcanie śrub. Wykorzystywanie nitonakrętek umożliwia między innymi tworzenie dodatkowych połączeń śrubowych.

Nitownica na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór nitownic, wśród których znajdziemy produkty takich producentów jak Bosch, Makita, Metabo, Bahco, Rapid, Stanley oraz Yato - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Nitownica z naszego sklepu to pełnowartościowy produkt, a kupując nitownice z oferty naszego sklepu stacjonarnego lub internetowego sklepu z profesjonalnymi narzędziami, osprzętem i elektronarzędziami - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki, swobody wyboru odpowiedniej formy dostawy i najlepszej metody płatności, w tym możliwość szybkich miesięcznych rat, możliwość zakupu w formie leasingu czy płatności przy odbiorze/za pobraniem.

pixel