Darmowa dostawa od 99,00 zł

Pilarka stołowa Makita

( ilość produktów: 7 )

Piła stołowa Makita to narzędzie elektryczne skierowane głównie do prac stolarskich związanych z obróbką drewna litego oraz materiałów drewnopodobnych. Urządzenie pozwoli na cięcie desek, płyt meblowych oraz paneli podłogowych. Najczęściej wykorzystywana jest podczas przecinania długich elementów. Sprawdź poniższą ofertę pilarek stołowych Makita i dopasuj elektronarzędzie do swoich potrzeb.

Pilarka stołowa Makita, do jakich zadań się przyda?

Pilarka stołowa Makita to narzędzie zaprojektowane głównie z myślą o cięciu dużych ilości drewna, materiałów drewnopodobnych i sztucznych. Urządzenia dzięki dużej mocy są bardzo wydajne, najczęściej spotykane w profesjonalnych zakładach stolarskich, ale również coraz częściej w domowych warsztatach. Pilarka stołowa Makita sprawdzi się doskonale podczas cięcia płyt meblowych, co pozwoli na produkcję oraz przeróbki mebli, których podjąć się może nie tylko specjalista, lecz również zwykły amator. Urządzenia te potrafią ciąć materiały o różnej grubości i twardości, posiadające rozmaitej wielkości stoły robocze, co również przekłada się na maksymalny rozmiar obrabianego materiału. Piła stołowa Makita doskonale sprawdzi się podczas cięcia desek, drewna na opał oraz pomoże podczas tworzenia wielu konstrukcji drewnianych i drewnopodobnych od altan ogrodowych, aż po domowe meble.

 

     

Piła stołowa Makita - dlaczego warto zainwestować w tego producenta?

Piła stołowa do drewna Makita to wysokiej jakości produkt, który poradzi sobie z cięciem miękkiego oraz twardego drewna, dzięki solidnej konstrukcji oraz wytrzymałym silnikom, jakimi wyposaża je japoński producent. Pilarka stołowa Makita oferuje spore poszerzenie blatu, które jest bardzo stabilne oraz wykonane z wysokiej jakości stopu metalowego. Dodatkowo ma miejsce na przykładnicę równoległą.

   pila-stolowa-makita
     
 pilarka-stolowa-makita  

Pilarka stołowa Makita - na jakie parametry należy zwrócić uwagę?

Wybierając pilarkę stołową Makita, musimy zastanowić się, do jakich zadań będzie wykorzystywana, oraz w jakich warunkach przyjdzie jej pracować. Pozwoli to nam określić pierwszy, lecz bardzo kluczowy parametr, jakim jest sposób zasilania urządzenia. Pilarka stołowa Makita może być zasilana przewodem elektrycznym lub za pomocą akumulatorów. Obie wersje elektronarzędzia mają wystarczającą moc, żeby ciąć twarde materiały, jednak jeżeli urządzenie będzie musiało pracować w nieprzerwanym trybie, warto będzie skorzystać z większej ilości akumulatorów o dużej pojemności lub wybrać krajzegę zasilaną sieciowo.

Pozwoli to na zachowanie pełnej ciągłości pracy. Wersja akumulatorowa to doskonała opcja dla osób, które cenią sobie mobilność. Pilarki stołowe Makita potrafią przecinać grube przedmioty, co daje im wysoką pozycję na rynku, jeżeli chodzi o ten parametr. Warto zwrócić uwagę czy pilarka stołowa Makita, którą będziemy chcieli kupić, posiada hamulec elektryczny, możliwość bez narzędziowego zdejmowania osłony tarczy oraz odciąg pyłu, który po podłączeniu do urządzenia odsysające pozwoli na czystą pracę. Krajzega Makita może również być wyposażona w technologię KickBack, która dodatkowo poprawi bezpieczeństwo operatora.

     

Pilarki stołowe Makita na Domitech.pl

Domitech.pl posiada w swojej ofercie pilarki stołowe Makita zasilane sieciowo oraz akumulatorami, które pozwolą zapewnić szerokie spectrum prac, jakie będą mogły wykonać urządzenia japońskiego producenta. Jako oficjalny dystrybutor elektronarzędzi Makita zapewniamy, że wszystkie pilarki stołowe zakupione w naszym sklepie objęte są gwarancją, jaką oferuje producent.

   pilarka-stolowa-makita

 

pixel