Darmowa dostawa od 99,00 zł

Frezarka krawędziowa

( ilość produktów: 37 )

Frezarka krawędziowa to elektronarzędzie, najbardziej przydatne podczas obróbki drewna, zastępując ręczną pracę z dłutem - zapewniając znacznie szybszą pracę oraz precyzję. Frezarki krawędziowe to charakterystyczne narzędzia/odmiana frezarki, która jest w pełni przystosowana, głównie do pracy z ramami, krawędziami, na przykład podczas obróbki ram, profili - przy dekorowaniu krawędzi likwidując zaostrzone rogi materiału.

frezarka krawedziowa

Frezarka krawędziowa

Na stronie naszego sklepu znajdziemy wiele frezarek do obróbki drewna, które swoją precyzją, dokładnością oraz uniwersalnością sprawnie ułatwią wiele prac remontowych, stolarskich i podczas budowy. Cechą szczególną w klasie frezarek krawędziowych jest ich niezwykła poręczność, która umożliwia swobodną obsługę, pełną manewrowość - dzięki czemu dostarczają pełnię kontroli i łatwość obsługi.

Zastosowanie frezarki krawędziowej

Frezarka krawędziowa to narzędzie, które pozwala na prostą i dokładną obróbkę krawędzi, umożliwiając wykonanie ozdobnych krawędzi - ram elementów drewnianych, takich jak meble, ramy luster czy obrazów. Narzędzie zapewnia łatwość skrawania krzywoliniowego / profilowania krawędzi, pozwalając poprzez wykorzystanie konkretnego frezu - na swobodne profilowanie wykończenia krawędzi.

Na co zwrócić uwagę wybierając frezarkę krawędziową

Podczas wyboru frezarki krawędziowej, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na:

Regulację głębokości roboczej - jej zakres zwiększa możliwość narzędzia przy swobodnym formowaniu krawędzi.

Regulacja prędkości pracy narzędzia - pozwala na dostosowanie prędkości obrotów osprzętu (frezu) na pracę z konkretnym materiałem, zapewniając sprawne i dokładne obrabianie krawędzi, bez uszkodzenia drewna, a w przypadku zasilania akumulatorowego - na oszczędność energii.

Poszukując frezarka krawędziowa do prac indywidualnych czy zastosowań profesjonalnych - skontaktuj się z nami! Nasz zespół handlowców i sprzedawców w Domitech, prócz szerokiej oferty akcesoriów, narzędzi i elektronarzędzi oferuje swoim klientom także wsparcie przed zakupowe, które pomoże Ci w doborze odpowiedniego narzędzia do wymierzonych celów i oczekiwanych zastosowań.

Frezarka krawędziowa - akcesoria

Do elementów dodatkowych do frezarek-krawędziarek spośród najbardziej praktycznych - zaliczymy wzornik pozwalający na kopiowanie ustawień wysokości oraz kompatybilny osprzęt taki jak prowadnice równoległe czy współpraca z szynami - te zapewnią większą kontrolę i dokładność podczas obrabiania większych elementów jak płyty meblowe czy listwy.

Niezbędny osprzęt do frezarki krawędziowej

Frezarka krawędziowa jak inne frezarki do drewna - wykorzystają do pracy specjalne frezy. W zależności od pożądanej krawędzi jaką chcemy uzyskać - należy dobrać frez o odpowiednim kształcie i o mocowaniu (najczęściej 6 lub 8 mm).

Frezarka krawedziowa - serwis i gwarancja

Wybierając frezarkę krawędziową z oferty naszego sklepu - masz pewność że za zakupione narzędzie przysługuje Ci prawo do skorzystania z gwarancji producenta. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu marek, który oferuje wyłącznie oryginalne produkty przez co zawsze masz pewność że Twoje narzędzia podlegają pełnej ochronie po zakupowej.

W przypadku gdy gwarancja na daną frezarkę krawędziową straciła ważność - możesz skorzystać z usług naszego profesjonalnego serwisu elektronarzędzi. Domitech oferuje profesjonalne usługi serwisowe i naprawcze elektronarzędzi, gdzie szybko zapoznasz się z przyczyną niesprawności oraz poznasz wstępną wycenę naprawy usterki, lub tylko zamówisz niezbędne do naprawy części zamienne.

Frezarka krawędziowa na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór frezarek krawędziowych - dla mniej i bardziej wymagających użytkowników, od niedzielnych majsterkowiczów, którzy próbują swych sił przy tworzeniu mniej lub bardziej zaawansowanych elementach drewnianych po wymagających stolarzy, którzy oczekują najwyższej dokładności. Frezarka krawędziowa w naszej ofercie to produkty renomowanych producentów, takich jak Makita, Maktec, Dewalt, Bosch czy Festool - wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta.

 

pixel