Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zestaw pneumatyczny

( ilość produktów: 9 )

Zestaw pneumatyczny to komplet narzędzi oraz osprzętu przeznaczonego do pracy, w której wykorzystana jest siła sprężonego powietrza. Zestawy pneumatyczne w Domitech to w głównej mierze kompresory i sprężarki wraz z wężami wysokociśnieniowymi oraz osprzętem przeznaczonym do różnych prac zawodowych i warsztatowych. Wśród osprzętu znajdują się pistolety do przedmuchiwania, pistolety do malowania oraz pistolety z manometrem do pompowania wszelakiego rodzaju kół i dętek. Sprawdź ofertę na Domitech.pl i wybierz zestaw spełniający Twoje oczekiwania!

Zestaw pneumatyczny - typy

Na Domitech.pl w zestawach pneumatycznych znajdują się m.in zestaw narzędzi pneumatycznych z kompresorem oraz zestaw akcesoriów pneumatycznych. W zestawie narzędzi znajduje się kompresor lub sprężarka wraz z akcesoriami pneumatycznymi. W zestawie akcesoriów znajdują się jedynie akcesoria pneumatyczne z wyłączeniem kompresora lub sprężarki. Kupując w Domitech masz pewność, że że dostarczony sprzęt jest oryginalny i pochodzi z oficjalnych źródeł dystrybucji. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt objęty jest pełną, deklarowaną gwarancją producencką, a Ty możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz wsparcie po-zakupowe. Ponadto kupując w Domitech możliwy jest dogodny wybór rodzaju płatności.

Czy warto kupić zestaw pneumatyczny?

Zestaw do pneumatyki powinien spełniać oczekiwania Klienta, dlatego warto zastanowić się czy potrzebny jest kompletny zestaw wraz z kompresorem, czy lepszym wyborem jest zakup samych akcesoriów. W przypadku, kiedy Klient posiada wyłącznie kompresor dobrym wyborem będzie zakup akcesoriów pneumatycznych. Nie jest konieczny zakup drugiego kompresora, bądź sprężarki. Inna sytuacja jest, gdy Klient planuje rozbudowę warsztatu lub zakładu o stanowisko pneumatyczne. Wówczas bardzo dobrym wyborem jest zakup kompletnego zestawu kompresora lub sprężarki oraz dodatkowego osprzętu. Dokonując zakupu, stanowisko zostaje wyposażone w niezbędny osprzęt wspomagający prace malarskie, serwisowe i inne prace warsztatowe. Ponadto posiadając kompresor możliwe jest dokupienie dedykowanych akcesoria pneumatyczne z szerokiej oferty Domitech.pl. Wśród nich znajdą się akcesoria takie jak: gwoździarka, pistolet do piaskowania, sztyfcika oraz różnego rodzaju pistolety.

Gdzie przyda się zestaw pneumatyczny?

Zestawy pneumatyczne dedykowane są do osób chcących poszerzyć ofertę swoich usług oraz wykonać określone zadania w przydomowym warsztacie. Zestawy pneumatyczne doskonale sprawdzą się dla nowych firm, które wchodzą na rynek. Z zestawów pneumatycznych z powodzeniem skorzystają dekarze, tapicerzy, warsztaty samochodowe, serwisy rowerowe oraz przydomowe warsztaty. Ponadto elementy zestawów mogą przyczynić się do zwiększenia zakresu wykonywania zadań z dala od źródła zasilania narzędzi pneumatycznych. Mowa tutaj o wysokociśnieniowych wężach pneumatycznych o długości 5 metrów. Podłączając wąż do kompresora lub sprężarki możliwe jest oddalenie się od kompresora i praca w innym miejscu w warsztacie lub na stanowisku pracy. Sprawdź bogatą ofertę na Domitech.pl i wybierz zestaw, który spełni Twoje oczekiwania!

pixel