Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Frezarka akumulatorowa

( ilość produktów: 30 )

Frezarka akumulatorowa jest wysokoobrotowym narzędziem tnącym, które sprawdza się w pracach wykonywanych w drewnie i innych materiałach poddawanych obróbce. Wersja w postaci akumulatorowej frezarki jest odpowiednim rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na braku kabla zasilającego oraz możliwości zwiększenia obszaru poruszania się, co jest możliwe dzięki zastosowaniu baterii. Zakres czynności, w których akumulatorowa frezarka może być użytkowana, jest bardzo szeroki i obejmuje: rowkowanie, wykonywanie ozdobnych profili na obrzeżach drewnianych, żłobienie.

frezarka akumulatorowa

Frezarka akumulatorowa służy do mobilnej obróbki skrawaniem różnych materiałów i powierzchni. Narzędzia pomocnicze, które pozwalają uzyskiwać określone efekty podczas frezowania, noszą nazwę frezów. Występują pod różnymi postaciami (kształtami, np. walcowy, tarczowy, kątowy, krążkowy, ślimakowy), są wykonane z rozmaitych materiałów (węgliki spiekane, płytki diamentowe, stal szybkotnąca HSS, proszkowa i kobaltowa) oraz dostępne w różnorodnych rozmiarach. Cechują się także odmienną geometrią ostrzy uzależnioną na przykład od wykonywanej czynności chociażby obróbki płaszczyzn, wykonywania rowków czy od przycinania. Dobór odpowiedniego frezu jest związany z twardością wykorzystywanego materiału oraz od specyfiki cięcia, które ma zostać wykonane.

 

Jak działa frezarka akumulatorowa

Frezarka akumulatorowa to bezprzewodowe narzędzie, służące głównie do obróbki drewna. Narzędzie obróbcze - frez wprawiany jest w ruch obrotowy, lecz może także przesuwać się względem użytego materiału. Cała czynność związana z użyciem frezu nazywana jest frezowaniem.

Wykorzystanie odpowiedniego frezu pozwala uzyskać pożądany kształt drewna, metalu bądź tworzywa sztucznego. Innym ważnym elementem występującym w akumulatorowych frezarkach są łożyska kulkowe, które mają zasadniczy wpływ na jakość pracy tych urządzeń. Liczą się zatem wielkość tych łożysk oraz nienaganny stan potrzebne do prawidłowego funkcjonowania akumulatorowej frezarki.

Należy przy tym pamiętać, że podczas frezowania powstają pył i wióry, które nie mogą przedostawać się do wnętrza akumulatorowej frezarki i tym samym zanieczyszczać wspomnianych łożysk kulkowych. Z tego powodu przy wyborze konkretnej akumulatorowej frezarki z oferty sprzedażowej Domitech Sklep i Serwis warto wziąć pod uwagę modele, które zostały wyposażone w system chroniący przed przedostaniem się zanieczyszczeń do środka mechanizmu akumulatorowej frezarki i uniemożliwiający przez to wtargnięcie pyłu w strukturę łożysk. Funkcję systemu ochronnego w tym przypadku stanowią wentylatory oraz filtry, których efektywność działania przekłada się na wydłużoną żywotność akumulatorowej frezarki.

 

Frezarka akumulatorowa - na co zwrócić uwagę

Pod względem funkcjonalności akumulatorowej frezarki należy wziąć pod uwagę kilka czynników, chcąc dokonać wyboru konkretnego modelu z szerokiej gamy tych urządzeń dostępnych w Domitech Sklep i Serwis. Wygoda użytkowania ta cecha związana jest między innymi z materiałem stopy prowadzącej. Dla przykładu przezroczysty materiał umożliwi lepszą kontrolę narzędzia skrawającego oraz materiału poddawanego frezowaniu (dostępne są także wersje ze stopą aluminiową).

Ważna jest także pozycja wrzeciona, która różnicuje te urządzenia na wersje frezarka górnowrzecionowa i frezarka dolnowrzecionowa. Prędkość to kolejny czynnik warty uwagi. Im jej wartość wzrasta, tym efekt uzyskany podczas obrabianego materiału jest lepszy (powierzchnia jest bardziej gładka). Kolejnym wyznacznikiem biorącym udział w ocenie akumulatorowych frezarek z oferty produktowej jest moc. Jej wartość wiąże się bezpośrednio z możliwościami, jakie zapewnia frezarka akumulatorowa oraz z rodzajem podejmowanych czynności, np. obrabianiem krawędzi.

 

frezarka akumulatorowa

 

Frezarka akumulatorowa - wyposażenie i akcesoria

Jako wyposażenie dodatkowe przeznaczone do akumulatorowych frezarek może posłużyć system odprowadzania wiórów. Aby praca była jak najbardziej skuteczna i opierała się o estetyczne miejsce robocze pozbawione odpadów, ten czynnik warto wziąć pod uwagę, dokonując wyboru akumulatorowej frezarki z oferty Domitech Sklep i Serwis. Innym elementem jest ogranicznik mikrometryczny. To on umożliwia ustalenie głębokości frezowania, pozwalając zachować ustalony standard pracy.

W praktycznym wykorzystaniu akumulatorowej frezarki ważne są także: blokada wrzeciona i możliwość wymiany frezu z wykorzystaniem tylko jednego klucza, oświetlenie LED zwiększające widoczność obszaru roboczego, możliwość podłączenia urządzenia pochłaniającego pył i wióry, elektroniczny system podtrzymania prędkości obrotowej, dzięki któremu frez nie zwalnia w kontakcie z twardszym fragmentem w drewnie (np. gdy natrafi na sęk) oraz hamulec umożliwiający błyskawiczne wytracenie prędkości, gdy silnik zostanie wyłączony. Najczęściej stosowanym typem akumulatorowej frezarki jest wersja górnowrzecionowa, pozwalająca zrealizować większość zadań frezarskich z wykorzystaniem odpowiednich frezów.

 

Frezarka akumulatorowa na Domitech

W ofercie naszego sklepu internetowego z narzędziami i elektronarzędziami online oraz sklepu stacjonarnego z sekcją ogrodową - posiadamy szeroki wybór frezarek, w tym lekka i poręczna, bezprzewodowa frezarka akumulatorowa - odpowiednia dla stolarzy, profesjonalistów oraz majsterkowiczów. Wśród bezprzewodowych frezarek akumulatorowych w naszej ofercie znajdziemy narzędzia takich producentów jak: Bosch, DeWALT, HiKOKI, Makita, Metabo oraz Ryobi - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji jaką deklaruje producent.

Szukając frezarki akumulatorowe - wybierz sprawdzony sklep Domitech i ciesz się swobodom wyboru metody płatności, formy dostawy, a także możliwości wygodnych rat czy płatności za pobraniem.

Każda frezarka akumulatorowa dostępna w naszym sklepie to wyłącznie oryginalny i pełnowartościowy produkt, który kupisz z dogodną dla siebie metodą płątności oraz formą dostawy.

pixel