Darmowa dostawa od 99,00 zł

Szlifierka kątowa Hikoki

( ilość produktów: 84 )

Szlifierka kątowa Hikoki to elektronarzędzie, którego głównym zadaniem jest grindowanie - szlifowanie oraz przecinanie twardych materiałów. Dzięki różnorodności końcówek roboczych możemy nią także np. frezować. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne narzędzia posiadające pełną gwarancję producenta.

szlifierka kątowa hikoki

 

Szlifierka kątowa Hikoki

Szlifierki kątowe Hikoki to wydajne narzędzia do zastosowań profesjonalnych, które idealnie spełnią swoją rolę, podstawowego narzędzia do cięcia stali czy szlifowania spoin. Elektronarzędzia producenta niezależnie od wersji zasilania - sieciowego lub akumulatorowego, to wydajne maszyny, które sprostają oczekiwaniom wymagających użytkowników, poszukujących narzędzia do codziennej pracy.

 

Zastosowanie szlifierki kątowej Hikoki

Kątówka Hikoki to narzędzie przeznaczone do przecinania, szczotkowania, szlifowania. Dzięki różnorodności tarcz dostępnych na rynku możemy jej używać do cięcia i szlifowania materiałów takich jak metal, stal, drewno i ceramika. Jest stałym elementem wyposażenia narzędziowego mechaników, budowlańców, hydraulików, monterów, stoczniowców. Dzięki niskiej głowicy szlifierki praca na niej jest o wiele wygodniejsza, ponieważ możemy nią dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.

Atutem fleksa Hikoki jest zabezpieczenie zaniku napięcia: w sytuacji gdy następuje przerwa w dopływie prądu, musimy ponownie wcisnąć włącznik i uruchomić narzędzie. Dzięki ergonomicznej budowie nie trzeba się martwić o stabilność chwytu. Kolejnym ważnym kryterium jest też rodzaj silnika, indukcyjny czyli bezszczotkowy lub klasyczny wykonany ze szczotek węglowych. Kątówka Hikoki posiadające regulację prędkości obrotowej, umożliwiają dopasowanie charakterystyki pracy narzędzia odpowiednio pod konkretny rodzaju materiału, z którym pracujemy.

 

Szlifierka kątowa Hikoki - dla kogo?

 

Szlifierka kątowa Hikoki jest narzędziem przeznaczonym głównie dla profesjonalistów oraz osób wykonujących zaawansowane prace związane z obróbką metalu, drewna, betonu lub innych materiałów. Jest to potężne narzędzie, które może być wykorzystywane do wielu zadań, takich jak cięcie, szlifowanie, polerowanie, a także do usuwania nadmiaru materiału.

 

 

Jaką kątówkę marki Hikoki wybrać?

Większość gumówek Hikoki współpracuje z tarczami o średnicy 125 mm, jednakże wybór odpowiedniego narzędzia składa się wiele czynników. Takich jak źródło zasilania (zasilanie bezprzewodowe akumulatorowe lub sieciowe elektryczne), rozmiar obsługiwanej średnicy tarczy, czy docelowe zastosowanie.

Korzyści szlifierek katowych Hikoki

  • Istotnym i stosunkowo powszechnym atutem dobrej kątówki/fleksa Hikoki jest zabezpieczenie zaniku napięcia, które w sytuacji gdy następuje przerwa w dopływie prądu, musimy ponownie wcisnąć włącznik i uruchomić narzędzie.
  • Dzięki ergonomicznej budowie - modele producenta zapewniają pewne prowadzenia i nie trzeba się martwić o stabilność chwytu.
  • Kolejnym ważnym kryterium jest też rodzaj silnika, indukcyjny czyli nowoczesny bezszczotkowy silnik, będący najlepszym rozwiązaniem narzędzi bezprzewodowych lub klasyczny wykonany ze szczotek węglowych, wciąż praktyczny w dużych szlifierkach o największej mocy.
  • Kątówka Hikoki posiadające regulację prędkości obrotowej, umożliwiają dopasowanie charakterystyki pracy narzędzia odpowiednio pod konkretny rodzaju materiału, z którym pracujemy.

Źródło zasilania szlifierki kątowej Hikoki

Najważniejszym wyborem jest rodzaj zasilania. Kątówki akumulatorowe cieszą się powodzeniem gdy podczas pracy nie mamy dostępu do źródła zasilania lub gdy po prostu zabraknie prądu. Wydajność pracy na gumówce akumulatorowej jest zbliżona do tej zasilanej sieciowo a komfort pracy jest wyższy, ponieważ nie ogranicza nas długość kabla.

 

Szlifierki kątowe Hikoki dostępne na Domitech.pl

Sklep Domitech.pl posiada w swojej ofercie szeroką gamę szlifierek kątowych marki Hikoki. Do każdego elektronarzędzia posiadamy duży wybór tarcz w każdej średnicy. Kupując szlifierki kątowe Hikoki w naszym sklepie - masz pewność że wybierasz pośród oryginalnych i pełnowartościowych produktów, które podlegają gwarancji producenta.

pixel