Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wyrzynarka do drewna

( ilość produktów: 37 )

Wyrzynarka do drewna to narzędzie tnące, wykorzystujące brzeszczoty z mocowaniem T, do cięcia materiałów drewnianych i drewnopochodnych. Wyrzynarki do drewna to lekkie i poręczne elektronarzędzia zasilane sieciowo lub akumulatorowo, które zapewniają szybkie i sprawne cięcia.

Wyrzynarka do drewna - cechy szczególne

Wyrzynarka do drewna to narzędzie tnące, które wykorzystując brzeszczot z mocowaniem T - oferuje szybkie cięcie nawet grubszych elementów drewnianych. Wyrzynarka do drewna jest uniwersalnym narzędziem które umożliwia wykorzystywanie różnych brzeszczotów, dzięki czemu posiada szeroki zakres zastosowań i możliwość cięcia innych materiałów niż drewno.

Na co zwrócić uwagę wybierając wyrzynarkę do drewna

Do kluczowych parametrów technicznych wyrzynarki do drewna zaliczymy:

  • Moc znamionowa
  • Prędkość pracy brzeszczotu/częstotliwość
  • Częstotliwość skoku
  • Wysokość skoku brzeszczotu

Wybór narzędzia oferujące najlepsze parametry zagwarantuje niezawodność, szybkość oraz dokładność cięcia.

Zasilanie wyrzynarek do drewna

Wyrzynarki do drewna to narzędzia akumulatorowe lub zasilane sieciowo. Zasilanie sieciowe wyrzynarki do drewna zapewnia ciągłość zasilania oraz wyższą moc, pozwalając na długi czas pracy bez obaw o rozładowanie akumulatora. W ofercie naszego sklepu z kategorii bezprzewodowych wyrzynarek do drewna posiadamy wyrzynarki akumulatorowe zasilane napięciem 12 oraz 18 V. Zasilanie takie zapewnia większą mobilność w porównaniu do przewodowych narzędzi, oferując możliwość pracy w miejscu bez dostępu do stałego źródła zasilania.

Wyrzynarka do drewna w sklepie Domitech

W ofercie naszego sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego - oferujemy oryginalne wyrzynarki do cięcia drewna, takich firm jak AEG, Black&Decker, Bosch, DeWALT, Dedra, Dremel, Festool, Graphite, HiKOKI, Luna, Makita, Maktec, Metabo, Ryobi oraz Stanley Fatmax.

pixel