Darmowa dostawa od 399,00 zł

Multiszlifierka

( ilość produktów: 37 )

Multiszlifierka to wysokoobrotowe, wszechstronne narzędzie do różnorodnych prac związanych ze szlifowaniem i cięciem. Multiszlifierka to lekkie narzędzie oferujące prędkości obrotowe często przekraczające wartość 25 tysięcy obrotów na minutę, co przekłada się na stosunkowo szybkie cięcie oraz szlifowanie zróżnicowanych materiałów, od drewna, po tworzywa sztuczne czy stal.

multiszlifierka

Działanie multiszlifierki

Multiszlifierka to niewielkich rozmiarów narzędzie o szerokim spektrum zastosowań, które oferuje różnorodne funkcje, zależne od zastosowanych akcesoriów roboczych. Multiszlifierki wykorzystują lekkie silniki o niewielkiej mocy lecz oferujące bardzo dużą prędkość obrotową, która pozwala na bardzo precyzyjne prace wykończeniowe. Multiszlifierki w ofercie sklepu Domitech to oryginalne narzędzia, działające na zasilaniu sieciowym lub akumulatorowym do majsterkowych zastosowań, przy obróbce drewna, stali oraz wszelkiego rodzaju materiałów sztucznych.

Podczas pracy, multiszlifierka wykorzystywać może różnorodne akcesoria, między innymi tarcze tnące, papieru ścierne, frezy, kamienie szlifierskie - co sprawia, że jest to bardzo uniwersalne narzędzie.

Multiszlifierka, rodzaje zasilania

Wśród multiszlifierek znajdziemy wyłącznie narzędzia elektryczne na zasilaniu sieciowym, pracujące z napięciem 230V lub bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe ze stałymi/wymiennymi akumulatorami. Multiszlifierka zasilania sieciowo przez wzgląd na brak konieczności instalacji akumulaltora - jest narzędziem lżejszym od bardziej mobilnych konstrukcji akumulatorowych. Ograniczeniem przewodowej multiszlifierki jest kabel zasilający, który natomiast zapewnia nieograniczony czas pracy, bez obaw o rozładowanie akumulatora.

Zastosowanie multiszlifierki

Multiszlifierka jest precyzyjnym narzędziem łączącym funkcje szlifierki prostejszlifierki kątowej oraz narzędzia wielofunkcyjnego dzięki możliwości stosowania wymiennych końcówek roboczych.
Szereg oferowanych wymiennych akcesoriów do multiszlifierki zapewnia szeroki zakres zastosowań narzędzia. Niemal każda multiszlifierka w zależności od odpowiednich akcesoriów - oferować może zdolność do cięcia, szlifowania, polerowania i wycinania.

 

Akcesoria multiszlifierki

Wśród osprzętu do wielofunkcyjnych narzędzi obrotowych znajdziemy między innymi wymienne narzędzia robocze, takie jak tarcze tnące, tarcze szlifierskie, kamienie szlifierskie, szczotki, taśmy szlifierskie, wiertła i frezy. Dodatkowo wśród akcesoriów znajdziemy też produkty zwiększające funkcjonalność danego narzędzia lub ergonomię jego użytkowania, takie jak przedłużki, wałki gięte, uchwyty do podwieszania, wymienne akumulatory, stelaże umożliwiające konwersję na stacjonarną frezarkę stołową czy dedykowane torby transportowe.

Przy poszukiwaniu i dobieraniu kompletu akcesoriów do multiszlifierki - konieczne jest zapoznanie się z informacją dotyczącą kompatybilności. Nie wszystkie akcesoria do multiszlifierek będą pasować z narzędziami innych marek czy serii/linii produktowych. Dokładną informację na temat uchwytu narzędziowego i kompatybilnych akcesoriów znajdziemy w instrukcji każdego narzędzia.

Multiszlifierka - gwarancja

Domitech to oficjalny dystrybutor wielu największych marek narzędzi i elektronarzędzi, dzięki czemu produkty przez nas oferowane to w pełni oryginalne narzędzia, dlatego wybierając multiszlifierka z oferty naszego sklepu stacjonarnego lub sklepu internetowego - masz pewność że przysługiwać Ci będzie pełna gwarancja.

Serwis multiszlifierki

Domitech prócz oferowania wysokiej jakości produktów, w tym wysokoobrotowa multiszifierka - posiada profesjonalny, doświadczony serwis narzędzi i elektronarzędzi, który oferuje szybką diagnozę usterek, wymianę komponentów lub sprowadzenie części zamiennych. Jeżeli posiadana przez Ciebie multiszlifierka uległa awarii lub wymaga serwisu - skontaktuj się z naszym serwisem!

Multiszlifierka w Domitech

W ofercie sklepu stacjonarnego Domitech oraz sklepu internetowego z narzędziami i elektronarzędziami, na Domitech.pl - posiadamy wyłącznie oryginalne multiszlifierki pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji. W ofercie naszego sklepu znajdziemy multiszlifierki sieciowe i multiszlifierki akumulatorowe takich producentów jak Bosch, Dremel oraz Ryobi - wszystkie podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta.

pixel