Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Klucz udarowy Makita

( ilość produktów: 68 )

Makita jako jedna z największych marek narzędziowych posiada szeroką ofertę kluczy udarowych. Wśród produktów tej kategorii znajdziemy wiele kluczy udarowych Makita stworzonych wprost do zastosowań profesjonalnych, oferujących najwyższą wydajność i moc, która sprosta każdemu wyzwaniu. Dostępne w ofercie klucze udarowe Makita zasilane akumulatorowo oraz sieciowo to elektronarzędzia, które poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami.

klucz udarowy makita

Klucz udarowy Makita

Klucz udarowy Makita to elektronarzędzie najczęściej spotykane w profesjonalnych warsztatach, jednak w domowym garażu również może pomóc nam ze zmianą kół w naszym samochodzie oraz odkręcaniem różnych śrub i nakrętek. Klucze udarowe Makita to narzędzia wyposażone w specjalnej konstrukcji sprzęgło, które niemal całkowicie redukuje moment obroty narzędzia oddziałujący na operatora, dzięki czemu narzędzia tej grupy oferują momenty przekraczające znacznie wartości oferowane przez wiertarko-wkrętarki.

Klucze udarowe Makita, dzięki oferowaniu dużej mocy (maksymalny moment obrotowy) - często są wykorzystywane z adapterami "kwadrat do HEX" co zapewnia im dodatkową funkcjonalność, taką jak możliwość pracy z wkrętami ciesielskimi czy do wiercenia łopatkami w drewnie.

Zasilanie kluczy udarowych Makita

Klucz udarowy Makita może być zasilany sieciowo - prądem o napięciu 230 V lub akumulatorowo. Użytkownik ma do wyboru spośród kompaktowych narzędzi należących do serii CXT, które pracują z napięciem 12V, mocniejsze i wydajniejsze elektronarzędzia LXT 18V oraz najbardziej wydajne klucze udarowe Makita XGT 40V Max, posiadające wysoki moment obrotowy oraz wydłużony czas pracy.

Makita w swojej ofercie posiada wiele gotowych zestawów kluczy udarowych wyposażonych w akumulatory i ładowarki oferując równocześnie narzędzia w wersji body - bez zestawu zasilającego.

Klucz pneumatyczny Makita

W ofercie produktów marki Makita klucz udarowy pneumatyczny znajdziemy narzędzia przystosowane do zaawansowanych i wymagających prac serwisowych w warsztatach samochodowych, za których zasilanie odpowiada sprężone powietrze z kompresora. Udarowy klucz pneumatyczny Makita może również posłużyć jako mobilna propozycja i alternatywa dla akumulatorowych kluczy Makita, dzięki wykorzystaniu mobilnych kompresorów.

Klucz udarowy elektryczny Makita

Wśród narzędzi sieciowych, na zasilaniu 230V znajdziemy klucze udarowe elektryczne Makita, przystosowane do ciągłej pracy w specjalistycznym warsztacie samochodowym, które zapewniają dużą moc i lekkość narzędzia. Narzędzia sieciowe, w tym klucze udarowe elektryczne Makita to propozycja znacznie tańszego narzędzia w porównaniu do konstrukcji akumulatorowych czy pneumatycznych, wadą takiej konstrukcji jest jednak ograniczona mobilność i konieczność korzystania z przedłużaczy w celu zwiększenia zasięgu.

Klucz udarowy akumulatorowy Makita

W ofercie narzędzi akumulatorowych Makita - klucz udarowy znajdziemy narzędzia różnych klas/serii akumulatorowych. Klucz udarowy akumulatorowy Makita to bezprzewodowe narzędzia do prac mobilnych, nie wymagające podłączenia do stałego źródła zasilania elektrycznego lub pneumatycznego, które pozwalają na pracę w różnych warunkach, na placach budowy czy w mobilnych serwisach wulkanizacyjnych.

Serie akumulatorowe kluczy udarowych Makita:

Klucz udarowy Makita CXT 12V - małe, kompaktowe klucze udarowe do lekkich prac na potrzeby domowe/warsztatowe oraz narzędzia do mniej wymagających prac na budowie przy odkręcaniu i przykręcaniu śrub o mniejszych średnic.

Klucz udarowy Makita LXT 18V - profesjonalne klucze udarowe o mocy ~400 Nm momentu obrotowego, do cięższych prac w warsztatach samochodowych/ warsztatach wulkanizacyjnych oraz na placach budowy przy drewnianych konstrukcjach szkieletowych.

Klucz udarowy Makita XGT 40V Max - najbardziej wydajne maszyny do najcięższych prac przy łączeniach konstrukcji stalowych.

Makita klucz udarowy - akcesoria

Do najczęściej wybieranych akcesoriów dodatkowych do kluczy udarowych zaliczymy przede wszystkim nasadki udarowe. Jest to niezbędny do pracy z kluczem Makita osprzęt, który zapewni odpowiednią wytrzymałość podczas pracy udaru i zapewni skuteczne przenoszenie momentu. Nasadki nieudarowe nie są zalecane do wykorzystywania przez klucze udarowe, gdyż mogą w szybki sposób ulec uszkodzeniu.

Popularnym akcesorium do kluczy Makita jest również wcześniej wspomniany "adapter na Hex". Adapter hex do kluczy udarowych Makita umożliwia narzędziu wykorzystywanie bitów udarowych, dzięki czemu wysoki moment obrotowy zapewni łatwość przy wkręcaniu największych wkrętów ciesielskich stosowanych przez cieśli podczas łączenia drewnianych konstrukcji szkieletowych (np. podczas konstrukcji tzw. domów kanadysjkich).

 

klucz udarowy Makita

 

Klucz udarowy Makita - Gwarancja

Poszukując klucz udarowy Makita - warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego. Domitech to oficjalny dystrybutor marki Makita, stąd kupując klucz udarowy z naszej oferty - masz pewność że otrzymasz oryginalne narzędzie i przysługiwać Ci będzie pełna gwarancja, deklarowana przez producenta.

Poszukując informacji na temat zasad i warunków dotyczących gwarancji kluczy udarowych Makita - sprawdź stronę poświęconą ogólnym zasadom gwarancyjnym dla produktów marki Makita.

Klucz udarowy Makita - Serwis

Domitech Sklep i Serwis prócz oferowania najnowszych narzędzi i elektronarzędzi marki Makita, to także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny narzędzi i elektronarzędzi największych marek/producentów.

Nasz serwis naprawczy składa się z doświadczonych specjalistów, którzy rzetelnie i sprawnie ocenią stan Twoich elektronarzędzi, dokonają uczciwej wyceny koniecznych napraw lub sprowadzą dla Ciebie potrzebne części zamienne.

 

Na co zwrócić uwagę wybierając klucz udarowy Makita

W zależności od preferencji, spośród kluczy udarowych Makita możemy wybrać pomiędzy narzędziem akumulatorowym pracującym z napięciem 12V, 18V lub 36V (Makita XGT 40V), dodatkowo mamy do wyboru narzędzia sieciowe oraz pneumatyczne. W przypadku oferowanych przez maszyny mocy, możemy znaleźć produkty oferujące moment obrotowy od 210 do 1050 Nm, co pozwala na odkręcanie mocno zapieczonych śrub oraz nakrętek. Klucz udarowy Makita z wysokim momentem obrotowym doskonale sprawdzi się w warsztatach wulkanizacyjnych oraz samochodowych podczas odkręcania i przykręcania kół.

 

Makita klucz udarowy - Domitech poleca

Sklep Domitech.pl jako autoryzowany dystrybutor narzędzi Makita posiada w swojej ofercie klucze udarowe Makita, które pozwolą na szybką i wydajną pracę ze śrubami oraz nakrętkami. Kupując w Domitech, masz pewność, że wszystkie elektronarzędzia objęte są pełną gwarancją jaką oferuje producent. Nasi konsultanci pomogą Ci z wyborem i odpowiedzą na pytanie, który klucz udarowy Makita spełni Twoje oczekiwania oraz jakie akcesoria przydadzą się podczas pracy z tym narzędziem.

 

 

pixel