Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Przecinarka

( ilość produktów: 236 )

Przecinarki tak jak sama nazwa wskazuje  to narzędzia służące do przecinania ale nie tylko. Można nimi także nacinać oraz skracać różnego rodzaju materiały takie jak drewno, metal, tworzywo sztuczne, płytki glazurnicze czy nawet beton komórkowy. Cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród fachowców takich jak na przykład stolarze, płytkarze ale także wśród hobbystów i entuzjastów. Wśród produktów w tej kategorii znajdziemy między innymi bruzdownice, piły taśmowe, przecinarki do betonu, przecinarki do glazury, oraz przecinarki do metalu.  

przecinarka

Przecinarka to narzędzie ręczne, sieciowe lub bezprzewodowe na zasilaniu akumulatorowym, które służy do przecinania/cięcia. Wśród przecinarek znajdziemy mechaniczne narzędzia wykorzystujące różnej wielkości średnicy tarcze tnące, bezkońcowe brzeszczoty (brzeszczot taśmowy), kółka tnące lub hydraulicznie zaciskane zęby tnące.

Efektywne cięcie przy pomocy profesjonalnych przecinarek

Każdy materiał  posiada swoją strukturę i właściwości takie jak twardość czy elastyczność. Gdy chcemy przeciąć czy naciąć dany materiał to prócz odpowiedniego narzędzia - konieczne jest również dobranie odpowiednio osprzętu tnącego - tarczy/brzeszczotu. W zależności od obrabianego materiału kluczowe jest dobranie odpowiedniego osprzętu który prócz zapewnienia sprawnego cięcie bez szkód w materiale - pozwoli na długą eksploatację. Wśród najbardziej efektywnych tarcz stosowanych powszechnie, które poradzą sobie z każdą twardością materiału to tarcze diamentowe. W przypadku cięcia szlifierkami kątowymi - dużą popularnością cieszy się także tarcza korundowa, dlatego ważne jest poznanie specyfiki materiału oraz dobór odpowiedniego wyposażenia. Coraz bardziej zyskują popularność i uznanie narzędzia tnące z węglików spiekanych, które w powszechnym zastosowaniu brzeszczotów i tarcz - gwarantują dużą żywotność i precyzję

Co warto wiedzieć przed zakupem przecinarki?

Najważniejszą kwestią, nad którą musimy się zastanowić przy wyborze przecinarki jest rodzaj wykonywanej pracy. Szeroki wybór produktów pozwala aby urządzenie oraz pasujący do niego osprzęt bez problemu poradziło sobie z cięciem miękkiego jak i twardego surowca. Istotną kwestią jest sposób zasilania, istnieją przecinarki zasilane sieciowo i akumulatorowo.

Przecinarki zasilane sieciowo to narzędzia stacjonarne, które nierzadko posiadają większą moc od narzędzi akumulatorowych. Silniki elektryczne zasilane przewodowo potrafią uzyskiwać moc powyżej 2000W, dzięki czemu nadają się do obrabiania najbardziej twardych materiałów z dużymi przekrojami. Problemem zasilania sieciowego jest natomiast kabel, który wymaga od nas stałego podłączenia do sieci elektrycznej, przez co znacznie ogranicza mobilność przecinarki.

Jak dobrać przecinarkę do własnych potrzeb?

Kluczowym aspektem są umiejętności użytkownika przecinarki. Osoba, która wcześniej nie miała to czynienia z piłą taśmową czy bruzdownicą będzie potrzebowała mniejszego, mniej zaawansowanego urządzenia niż fachowiec, który używa je na co dzień. W Domitech.pl osiadamy doświadczonych sprzedawców, którzy zawsze chętnie doradzą i dobiorą narzędzia dopasowane do oczekiwań.

przecinarka

Przecinarka akumulatorowa czy sieciowa? Co wybrać?

Poszukując odpowiedniej przecinarki, niezależnie od tego czy służyć ma ona w warsztacie, na placu budowy czy do okazjonalnych prac remontowo wykończeniowych - warto zapoznać się i z ofertą narzędzi akumulatorowych i sieciowych.

Urządzenia zasilane akumulatorem są bardziej mobilne, nie ogranicza nas kabel zasilający jednak wymagają większej dyscypliny - musimy pamiętać aby po skończonym dniu pracy  włączyć je do ładowania (lub nawet kilka razy w ciągu dnia jeżeli mamy mało akumulatorów). Urządzenia zasilane sieciowo nie wymagają od użytkownika pamiętania o bateriach, potrzebują tylko podłączenia do stałego napięcia 230V dzięki czemu mamy gwarancję stałej mocy urządzenia.

Podejmując więc decyzję dotyczącą wyboru odpowiedniego źródła zasilania - należy wpierw zastanowić się, czy oczekujemy większej mobilności od przecinarki, czy wręcz przeciwnie - ciągłej i stacjonarnej pracy.

Jak dobrać idealną przecinarkę? 

Przy wyborze przecinarki w pierwszej kolejności musimy odpowiedzieć sobie na pytanie jaki materiał chcemy ciąć, jakie ma wymiary, właściwości. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami - ich szeroka wiedza i doświadczenie sprawi, że dobiorą idealną pilarkę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Co warto wiedzieć przed zakupem przecinarki?

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, najważniejszą kwestią przy wyborze przecinarki jest rodzaj materiału, który chcemy ciąć, ponieważ inną przecinarkę wybierzemy do cięcia drewna a zupełnie inną do cięcia glazury. 

Najpopularniejsze rodzaje przecinarki

 • Bruzdownice - służące do  wycinania dwóch równolegle położonych rowków (za sprawą umieszczonych dwóch tarcz w narzędziu), są niezastąpione podczas prac remontowych i budowalnych, podczas których przygotowujemy podłoże do ukrycia kabli i przewodów. 
 • Piły taśmowe - to urządzenia, które bardzo dobrze radzą sobie z przecinaniem materiałów takich jak drewno czy wszelkiego rodzaju elementy wykonane ze stali np. kształtowniki, pręty zbrojeniowe czy rury. Elementem tnącym jest metalowa, ząbkowana wstęga, zwana taśmą. 
 • Przecinarki do betonu - to urządzenia przeznaczone do cięcia twardych surowców, do których możemy zaliczyć kostkę brukową, kamień czy też beton.
 • Przecinarki do glazury - narzędzia, które umożliwia cięcie płytek ceramicznych, materiałów podłogowych i ściennych, granitu czy także marmuru. 
 • Przecinarki do metalu - to elektronarzędzia wykorzystujące w swoim działaniu tarczę. Są używane zarówno przez profesjonalistów wykonujących szereg prac związanych z cięciem stali, jak i użytkowników korzystających z nich w prywatnych warsztatach.

Przecinarka - Gwarancja

Wybierając przecinarkę z oferty naszego sklepu lub sklepu z narzędziami i elektronarzędziami online - masz pewność, że otrzymasz wyłącznie oryginalne produkty oferowanych przez nas producentów, pochodzące z regionalnej i oficjalnej dystrybucji, które podlegają pełnej, deklarowanej przez producenta gwarancji. 

Wybierz przecinarkę z oferty naszego sklepu i zapoznaj się z informacjami na temat zasad gwarancyjnych poszczególnych producentów i ich produktów.

Przecinarka - Serwis

Przecinarka jak wiele innych narzędzi narażona jest przy zbyt dużym obciążeniu na uszkodzenie. Zdarzają się też wypadki losowe, które mogą doprowadzić do potrzeby skorzystania z napraw serwisowych/gwarancyjnych lub pogwarancyjnych. W takich sytuacjach, nasz serwis narzędzi i elektronarzędzi jest najlepszym miejscem.

Jeżeli Twoja przecinarka wymaga serwisu lub naprawy - skontaktuj się z naszym serwisem - pomożemy w naprawie lub zamówimy dla Ciebie brakujące części.

Przecinarka na Domtiech.pl

W swojej ofercie sklepu internetowego z elektronarzędziami online na Domitech.pl oraz sklepu stacjonarnego z narzędziami - posiadamy oryginalne przecinarki takich producentów jak 4PRO, AEG, Black & Decker, Bosch Professional4, Bosch, Dedra, Dewalt11, Eibenstock, Festool, Graphite, Grone, HiKOKI, Holzstar (Sterem), Kraft&Dele, Luna, Makita, Maktec, Metabo, Norton Clipper, Raimondi, Rubi, Ryobi, Scheppach, Stanley Fatmax, Wacker Neuson oraz Worx - wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji, które podlegają w pełni deklarowanej przez producenta gwarancji.

Wybierając przecinarkę z oferty naszego sklepu - masz pewność że otrzymasz oryginalny produkt, bezpiecznie zapakowany do wysyłki oraz możliwość wyoru odpowiedniej dla Ciebie formy dostawy i metody płatności.

pixel