Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wózek narzędziowy

( ilość produktów: 50 )

Wyposażenie przydomowego garażu, warsztatu samochodowego, czy mobilnego auta serwisowego to gwarancja komplementarnie wykonanej pracy. W przypadku nagłej naprawy lub zlecenia z usterką ważny jest czas. Kompletowanie potrzebnych narzędzi za każdym razem przed zleceniem może być kłopotliwe. Nieczęsto zdarza się tak, że w pośpiechu zapomni się któregoś z narzędzi, bez których naprawa, bądź wykonanie zlecenia będzie niemożliwe.

wózek narzędziowy

Wózek narzędziowy to idealny sposób na przechowywanie narzędzi, akcesoriów i innych przedmiotów potrzebnych w czasie fizycznych, ręcznych prac. W ofercie Domitech znajdziesz walizka narzędziowa, wózek narzędziowy oraz narzędzia ręczne, które z powodzeniem umieścisz w każdej szufladce lub kieszonce. . Wózki narzędziowe to wyposażone w kółka szafki narzędziowe z wieloma szufladami, często - są to też gotowe rozwiązania do warsztatów i serwisów samochodowych/wulkanizacyjnych. Gotowe rozwiązania takie jak wózki narzędziowe zapewniają komfort użytkowania, wygodę transportu/przemieszczania oraz szeroki wachlarz narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu, którego potrzebujesz - dostępnego zawsze pod ręką.

Wózek narzędziowy - co to takiego?

Wózki narzędziowe to szafy z szufladami na narzędzia, które w podstawie zamocowane mają wytrzymałe kółka umożliwiające przesunięcie kompletu potrzebnych narzędzi w wybrane miejsce. Wózki narzędziowe charakteryzują się łożyskowanymi, wytrzymałymi szufladami, mogącymi pomieścić dużą ilość narzędzi ręcznych. W ofercie Domitech znajdziesz wózki narzędziowe renomowanych marek. Wszystkie wózki narzędziowe z naszej oferty pochodzą z oficjalnej dystrybucji, dzięki czemu masz pewność, że dokonując zakup otrzymujesz oryginalny przedmiot z pełną gwarancją oraz wsparciem pozakupowym.

Jakie są rodzaje wózków warsztatowych?

Wózki warsztatowe w zależności od ilości elementów znajdujących się na ich wyposażeniu mogą być małe, średnie oraz duże. Mały wózek narzędziowy jest w stanie pomieścić od 100-200 elementów. Średniej wielkości wózek narzędziowy pozwala pomieścić w szufladach do około 500 elementów. Duży wózek narzędziowy, to wózek z komplementarnym wyposażeniem warsztatowym. Potrafi w swoich szufladach pomieścić ponad 1000 elementów. Wybierając wózek narzędziowy warto zwrócić uwagę na rodzaje narzędzi jakie znajdują się w poszczególnych jego szufladach.

Czy warto inwestować w wózek warsztatowy?

Wózek warsztatowy to gwarancja maksymalnej organizacji narzędzi w miejscu pracy. Wózek warsztatowy przydaje się jako miejsce składowania wszystkich narzędzi z przydomowego warsztatu, a także większości najbardziej potrzebnych narzędzi ręcznych m.in w serwisie samochodowym. Wraz z odpowiednią organizacją narzędzi pracy, redukowany jest czas potrzebny pracownikowi na poszukaniu odpowiedniego narzędzia do wykonania danej czynności. Jeżeli czas jest kluczowym elementem podczas napraw samochodowych wówczas inwestycja w wózek przyniesie korzyść w postaci zaoszczędzonego czasu. Wózek narzędziowy to także bardzo dobre rozwiązanie w nowo powstałym lub istniejącym, przydomowym warsztacie. Narzędzia ręczne nie leżą luzem na blacie roboczym, a są poukładane w szufladach narzędziowych. Dzięki temu podejmując jakąkolwiek naprawę, rozbiórkę sprzętu czy też tworzenie nowych przedmiotów - Twoje narzędzia masz zawsze pod ręką.

Wózek narzędziowy z wyposażeniem czy bez?

Kompletując przez wiele lat narzędzia ręczne, w pewnym momencie może się okazać, że zaczyna brakować miejsca na nowo kupione przedmioty. W przypadku, gdy wszystkie miejsca warsztatowe zostały wykorzystane, a jest konieczność zakupu kolejnych narzędzi, to wówczas warto zakupić wózek narzędziowy bez wyposażenia. Narzędzia, które dotychczas zostały kupione z powodzeniem mogą zostać ulokowane w łożyskowanych szufladach wózka narzędziowego. Taki zabieg pozwoli na uporządkowanie miejsca pracy i zorganizowanie narzędzi w jednym miejscu, pozostawiając dodatkowe miejsce na nowe zakupy. Inaczej będzie, gdy przydomowy warsztat, bądź warsztat samochodowy lub ślusarski nie jest wyposażony w narzędzia ręczne. W takim wypadku warto zainwestować w wózek narzędziowy z wyposażeniem. Dzięki temu warsztat błyskawicznie zostanie zaopatrzony w narzędzia niezbędne do rozpoczęcia pracy. Wózki narzędziowe to także bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku i chcą wykorzystać środki z dotacji unijnych na kompleksowe wyposażenie warsztatu. Dokonując jednego zakupu, całe wyposażenie będzie na miejscu w firmie w kilka dni roboczych.

Na co zwrócić uwagę wybierając wózek narzędziowy?

Wózek narzędziowy to rozbudowana wersja zestawu lub walizki z narzędziami - różniący się jednak rozmiarem. Wózki narzędziowe to dość duże akcesoria, swoją formą przypominające biurka czy szafy. Wiele spośród dostępnych w naszej ofercie wózków narzędziowych może spokojnie funkcjonować jako przenośny regał na narzędzia, elektronarzędzia czy osprzęt - zapewniając komfortowe i mobilne stanowisko pracy, dzięki czemu zapewniony jest łatwy dostęp do szerokiej gamy narzędzi na wyciągnięcie ręki. Charakterystyczną cechą wózków narzędziowych jest również to, że posiadają wiele szuflad, które umożliwiają swobodę pogrupowanie narzędzi pod dany typ, czy zadanie.

Wybór odpowiedniego wózka narzędziowego w dużej mierze zależy od tego, jakie narzędzia potrzebujemy, czy pracujemy w drewnie, w serwisie elektroniki, czy przy naprawach samochodów - nasze potrzeby mogą się różnić, warto wtedy dokładnie zapoznać się z oferowanym asortymentem wchodzącym w skład zestawu danego wózka.

Jaki wózek narzędziowy wybrać?

W ofercie Domitech.pl posiadamy wózki narzędziowe różnych firm, w tym zestawy Wiha dedykowany dla elektryków, oraz szeroki wybór spośród wózków marki TengTools - często gotowe, stalowe wózki narzędziowe wyposażone w najtrwalsze narzędzia z nieograniczoną gwarancją.

Wózek narzędziowy w Domitech

W ofercie naszego sklepu posiadamy wózki narzędziowe takich producentów jak Bahco, Festool, Kraft&Dele, Makita, NEO Tools, Stanley, Teng Tools, Wiha oraz Yato - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej, deklarowanej przez producenta gwarancji. Wybierając wózek narzędziowy z oferty naszego sklepu masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt oraz możliwość wyboru odpowiedniej formy dostawy i metody płatności.

pixel