Darmowa dostawa od 399,00 zł

Stihl

Stihl na blogu narzędziowym Domitech.pl. Zobacz co nowego pojawi się wkrótce w ofercie marki Stihl, sprawdź zapowiedzi nowych produktów i porównania elektronarzędzi.

Nowości Stihl 2023 - pilarki łańcuchowe
Sprawdź jakie nowości na 2023 rok przygotowała marka Stihl w ofercie pilarek łańcuchowych. Zobacz cztery nowe pilarki łańcuchowe z dwu-suwowymi silnikami spalinowymi Stihl 2-Mix oraz dwie nowe akumulatorowe pilarki systemy AK, modele MSA 60 i 70.
Czytaj więcej
KombiSystem Stihl
KombiSystem Stihl to połączenie wydajnych i wielozadaniowych urządzeń napędowych z silnikiem akumulatorowym lub spalinowym - które można łączyć z różnymi narzędziami. Jedna jednostka napędowa może korzystać zz kilkunastu różnych akcesoriów, zapewniając wszechstronne i kompleksowe zastosowanie w przydomowym ogrodzie lub w zastosowaniu profesjonalnym.
Czytaj więcej
Narzędzia ogrodowe STIHL - SYSTEM AK
Przystosowane narzedzia akumulatorowe, do wydajnej i wymagającej pracy - poznaj SYSTEM AK od Stihl, narzędzia ogrodowe do różnych prac w przydomowym ogrodzie. Narzedzia zasilane akumulatorami o napięciu 36V
Czytaj więcej
Narzędzia ogrodowe STIHL - SYSTEM AP
Przeznaoczne dla profesjonalistów - narzędzia do pielęgnacji ogrodów krajobrazu i drzew. SYSTEM AP - Mocne akumulatoru Li-Ion AP oraz akumulatory plecakowe AR systemu akumulatorowego do zastosowania profesjonalnego.
Czytaj więcej
pixel