Darmowa dostawa od 399,00 zł

Fein Dustex - odkurzacze do pracy na sucho i mokro

2023-05-15
Fein Dustex - odkurzacze do pracy na sucho i mokro

Fein Dustex

Fein Dustex to rodzina wydajnych i niezawodnych odkurzaczy do pracy z elektronarzędziami, w warsztacie czy prac montażowych, które zapewnia czystość wszędzie tam, gdzie wymagane są prace szlifierskie lub remontowe. Poznaj ofertę profesjonalnych odkurzaczy sieciowych marki Fein z linii Fein Dustex - odkurzacz odpowiednich do wymagającej pracy na sucho i mokro

 

Fein Dustex

Odkurzacze Fein Dustex to obecnie oferta ośmiu produktów, modeli odkurzaczy sieciowych z zasilaniem o napięciu 230V (standardowe gniazdko), które stworzone zostały z myślą o profesjonalnym zastosowaniu. Wszystkie z odkurzaczy Fein Dustex to narzędzia sieciowe, o pojemności 25 lub 35 litrów, zdatne do pracy na sucho lub na mokro przy wykorzystaniu elektronarzędzi.

Każdy z odkurzaczy Fein Dustex posiada wydajny elektryczny silnik, pracujący z maksymalną mocą wejściową 1380 W, oferują przy tym do 4320 l/min przepływu powietrza i podciśnienie do 254 hPa.

 

Odkurzacze z linii Fein Dustex

Wśród odkurzaczy Fein z linii Dustex znajdziemy obecnie takie produkty, jak:

 • Odkurzacz FEIN Dustex 25 L o symbolu 92035223000 - kompaktowy i wydajny odkurzacz do pracy na sucho i na mokro, do podłączenia do elektronarzędzi w warsztacie i podczas prac montażowych. 
 • Odkurzacz FEIN Dustex 25 L o symbolu 92035060000 - czyli najmniejszy model z rodziny, z bogatym zestawem akcesoriów w komplecie. 
 • Odkurzacz FEIN Dustex 35 L o symbolu 92036223000 - wydajny odkurzacz do odkurzania na sucho i na mokro, do podłączenia do elektronarzędzi w warsztacie i podczas prac montażowych. 
 • Odkurzacz FEIN Dustex 35 L o symbolu 92036060000 - to wydajniejszy model odkurzacza Dustex 35 L z bogatym zestawem akcesoriów, dostarczanych w komplecie w komplecie.
 • Odkurzacz FEIN Dustex 35 LX o symbolu 92029060000 - to mocny profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho i mokro, do pyłów klasy L, umożliwiający przymocowanie walizek różnych systemów z dużym zestawem akcesoriów. 
 • Odkurzacz FEIN Dustex 35 LX AC o symbolu 92030060000 to kolejny mocny profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho i mokro, do pyłów klasy L, z automatycznym czyszczeniem filtra, z możliwością przymocowania walizek różnych systemów oraz z dużym zestawem akcesoriów.  
 • Odkurzacz FEIN Dustex 35 MX o symbolu 92031060000 to bardzo zaawansowany, mocny odkurzacz profesjonalny, do pracy na sucho i mokro, przystosowany do pyłów klasy M, z opcją mocowania walizek różnych systemów, również dostarczany z dużym zestawem akcesoriów.  
 • Odkurzacz FEIN Dustex 35 MX AC o symbolu 92032060000 to najbardziej zaawansowany model w ofercie producenta, czyli mocny profesjonalny odkurzacz do wymagającej pracy na sucho i mokro, do pyłów klasy M, z automatycznym czyszczeniem filtra, opcją do mocowania walizek różnych systemów z dużym zestawem akcesoriów.  

 

Oznaczenia i symbole Fein Dustex

Wszystkie odkurzacze marki FEIN z linii Dustex posiadają specjalne oznaczenia, które ułatwiają identyfikację poszczególnych modeli. Oznaczenia i symbole w nazwie oznaczają odróżniają między innymi pojemności, funkcje oraz zdatność do pracy z pyłami różnych klas.

 • 25 - pojemność 22 litry
 • 35 - pojemność 35 litrów (lub 32 litry dla modeli bez "X")
 • L - filtracja pyłów klasy L
 • M - filtracja pyłów klasy M
 • AC - Automatyczne czyszczenie filtra
 • AS - odkurzacz akumulatorowy systemu AmpShare

 

Odkurzacze Fein Dustex w Domitech

W ofercie naszego sklepu posiadamy bogatą ofertę najnowocześniejszych narzędzi producenta, w tym szeroką ofertę, wydajnych i niezawodnych odkurzaczy do zastosowaniach profesjonalnych z linii Fein Dustex z zasilaniem sieciowym. Kupując odkurzacz marki Fein z oferty naszego sklepu - masz pewność, że wybierasz pośród oryginalnych i pełnowartościowych oraz to, że przysługuje Ci pełna ochrona gwarancyjna, zgodnie z zasadami producenta.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixel