Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

  Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Narzędzia

( ilość produktów: 2142 )

Narzędzia w sklepie Domitech to przedmioty do wszelkich prac związanych z naprawą, czy budową w warsztacie. Znajdziemy tutaj narzędzia odpowiednie do wykonywania podstawowych napraw i remontów. W naszym sklepie posiadamy narzędzia dla wszystkich branż i zastosowań, takie jak narzędzia budowlane, narzędzia do wykończeniówki, narzędzia dla majsterkowicza, narzędzia dla stolarza, narzędzia do mebli, narzędzia dla elektryka czy narzędzia do domowego warsztatu.

narzędzia

Rodzaje narzędzi

Narzędzia można podzielić na kilka kategorii, wśród wszystkich narzędzi dostępnych w sklepie Domitech - możemy rozróżnić podział na dostosowanie - narzędzia uniwersalne i narzędzia specjalistyczne. W przypadku napędu podzielimy narzędzia na ręczne, narzędzia zmechanizowane lub napędzane silnikiem elektronarzędzia. W zależności zastosowania i branży - możemy rozróżnić narzędzia z przeznaczeniem do zadanych prac/obróbki konkretnych materiałów, takie jak narzędzia tokarskie, narzędzia frezarskie czy narzędzia kuźnicze.

Narzędzia budowlane

Narzędzia do budowlanki, to grupa narzędzi pomocnych, a czasem niezbędnych do wykonywania podstawowych prac związanych z budową czy remontem, wśród których znajdziemy najbardziej podstawowe narzędzia, takie jak pace, kielnie, szpachle, łomy, przecinaki, punktaki, narzędzia traserskie czy łopaty i młotki. Wśród narzędzi budowlanych w ofercie naszego sklepu znajdziemy produkty takich marek jak Stanley, DeWALT czy narzędzia Irwin.

Narzędzia do domu

Narzędzia do bardzo przydatne i praktyczne przedmioty, które pomagają nie tylko na budowie ale i w codziennym życiu. Odpowiednio doposażone zestawy narzędzi w domu zapewnią łatwość wykonywania mniej lub bardziej skomplikowanych napraw, pozwalając samemu poradzić sobie z problemem awarii stolarki czy mebli.

Narzędzia dla elektryka

Elektrycy, jak wielu specjalistów potrzebują specjalnych narzędzi które nie tylko sprostają danemu zadaniu ale zapewnią bezpieczeństwo podczas pracy. Narzędzia dostosowane do prac z wiązanych z zawodem elektryka powinny posiadać szereg niezbędnych zabezpieczeń, które zagwarantują specjaliście ochronę przed prądem.

Wśród dostępnych w ofercie narzędzi, sklep Domitech oferuje profesjonalne narzędzia izolowane dla elektryków i majsterkowiczów, które zapewnią kluczową ochronę i precyzję. W naszej ofercie znajdziemy narzędzia izolowane oraz narzędzia specjalistyczne do prac z prądem takich producentów jak Wiha, Wera, Knipex czy TengTools.

Narzędzia dla hydraulika

Hydraulik to specjalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej, który prócz podstawowych elektronarzędzi jak młotowiertarki i szlifierki kątowe - wykorzystuje do pracy narzędzia ręczne, wśród których znajdziemy klucze nastawne i obcinak do rur.

W ofercie narzędzi dla hydraulika z pośród produktów naszego sklepu polecimy klucze nastawne marki IrwinKnipex (w tym polecane szczypce serii Knipex Cobra), klucze marki Wera, Wiha oraz obcinaki do rur od marki Rems i TengTools.

Narzędzia dla mechaników samochodowych i wulkanizatorów

Mechanika pojazdowa to również wymagająca często wielu różnych, specjalistycznych narzędzi ręcznych branża. W ofercie produktów dla tych specjalistów znajdziemy takie narzędzia jak klucze Bahco, klucze grzechotki Stanley, klucze nastawne Knipex, klucze płasko-oczkowe Wera, specjalistyczne klucze dynamometryczne TengTools oraz akcesoria jak leżanki warsztatowe, szafki/wózki narzędziowe TengTools czy gotowe zestawy narzędzi i kluczy od Yato.

Narzędzia na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu online z narzędziami i elektronarzędziami - posiadamy szeroki wybór zaawansowanych, precyzyjnych i profesjonalnych narzędzi oraz gotowych zestawów, takich producentów jak 4PRO, Airpress, Bahco, Black & Decker, Bosch, Brennenstuhl, CMT, DeWALT, Dedra, Distar, Dremel, Festool, Fiskars, GUIDE, Gardena, Geko, HiKOKI, Holzkraft, Ideal, Irwin, Jonnesway, Kaufmann, Kel, Knipex, Kraft&Dele, Kubala, Limit, Luna, Makita, Metabo, Mirka, Morakniv, NEO Tools, PIHER, PerfectLevel, Proxxon, REMS, Raimondi, Rapid, Rubi, Ryobi, Senco, Sigma, Stanley Fatmax, Stanley, Stihl, TENGTOOLS, ToughBuilt, WOLFCRAFT, Wera, Wiha71 oraz Yato - wsyzstkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producentów.

Kupując narzędzia z naszej oferty - masz gwarancję oryginalności oraz bezpiecznej wysyłki w wybranej przez siebie metodzie dostawy oraz swobodę wyboru dogodnej formy płatności, w tym płatności ratalne, leasing czy płatność przy odbiorze.

 

Narzędzia - FAQ

Jakie są rodzaje narzędzi?

Podział na zasilanie:

Podział na zastosowanie:

 • narzędzia budowlane,
 • narzędzia warsztatowe,
 • narzędzia spawalnicze,
 • narzędzia dla domu,
 • narzędzia dla majsterkowicza,
 • narzędzia dla hydraulika,
 • narzędzia dla stolarza,
 • narzędzia dla glazurnika,
 • narzędzia dla wulkanizatora,
 • narzędzia dla mechanika,
 • narzędzia dla elektryka,
 • narzędzia dla cieśli,
 • narzędzia dla dekarza,
 • narzędzia dla tynkarza i inne

Jakie są narzędzia budowlane?

Do narzędzi budowlanych zaliczymy przede wszystkim łomy, młotki, łopaty, szpachle, pace, kielnie, dłuta i narzędzia traserskie, które stanowią podstawowe i niezbędne przyrządy do prac związanych z budową.

Jakie narzędzia do Wykonczeniowki?

Do prac związanych z wykończeniówką potrzebne są narzędzia takie jak młotek, poziomice, miarki, ołówki stolarskie, kombinerki, zestawy wkrętaków.

Jakie narzędzia dla majsterkowicza wybrać?

W zestawie dla majsterkowicza znajdziemy narzędzia takie jak młotek, śrubokręty, klucze i wkrętaki. Do prac domowych, szczególnie w kuchni i łazience, niezbędne mogą się okazać też narzędzia takie jak francuz czy przyrządy pomiarowe.

Jakie są narzędzia do drewna?

Wśród narzędzi do drewna znajdziemy piły, przyrżnie stolarskie, dłuta, tarniki, pilniki oraz papiery ścierne

Jakie narzędzia do mebli?

Jakie narzędzia dla elektryka?

Najważniejsze dla elektryków narzędzia do wkrętarki izolowane, ściągacze izolacji, szczypce izolowane, szczypce wydłużone proste, wydłużone szczypce, szczypce wygięte/boczne oraz akcesoria takie jak tester napięcia czy inne detektory, próbniki i wykrywacze.

Co powinno być w domowym warsztacie?

Młotek, śrubokręt, kombinerki, poziomica, miarka, piła do drewna, klucze nasadowe, dłuta czy klucze nastawne i obcęgi to narzędzia niezbędne w każdym domu, które pozwolą poradzić sobie z niemal każdą awarią sprzętu czy zdać egzamin podczas niemałego remontu.

Jakie narzędzia do domowego warsztatu samochodowego?

 • zestaw śrubokrętów oraz kluczy,
 • klucz dynamometryczny,
 • klucz nasadowy,
 • klucz płaski,
 • klucze imbusowe.
pixel