Darmowa dostawa od 399,00 zł

FEIN AccuTec - precyzyjne narzędzia do seryjnej produkcji

2023-05-17
FEIN AccuTec - precyzyjne narzędzia do seryjnej produkcji

fein accutec 

FEIN AccuTec to technologia wkrętarek, w tym wkrętarek kątowych, które zostały opracowane z myślą o wysokich wymaganiach dot. precyzji w pracach związanych z produkcją przemysłową. Narzędzia z technologią Fein AccuTec to urządzenia, które oferują najwyższy poziom powtarzalności, maksymalną precyzję i ogromną elastyczność dzięki regulacji momentu obrotowego, poprzez uprzednie zaprogramowanie narzędzia.

Fein AccuTec

Narzędzia FEIN AccuTec są specjalnie zaprojektowane dla surowych wymagań produkcji przemysłowej. Oferują bardzo dużą powtarzalność, dokładność z maksymalną precyzją i ogromną elastyczność. Bez zbędnych przerw, umożliwiają regulowanie momentu obrotowego w szerokim zakresie, pozwalając tym samym obsłużyć szeroki zakres mocowań śrubowych.

Zalety technologii Fein AccuTec

 • Doskonała ergonomia, niska waga i szybki postęp prac
 • Maksymalna funkcjonalność i prostota, intuicyjna obsługa
 • Wysokowartościowe połączenia śrubowe w zakresie momentu obrotowego, od 0,5 Nm do 60 Nm (maks. obowiązujący moment obrotowy
 • pod obciążeniem)
 • Bezstopniowa regulacja prędkości

Wszystkie wkrętarki precyzyjne AccuTec wyposażone są w wysokiej jakości i sprawności silniki bezszczotkowe, zapewniające nawet o 30% większą trwałość. Dodatkowo posiadają złącze zasilania MultiVolt - co umożliwia wykorzystywanie akumulatorów marki Fein z serii Fein 12V oraz Fein 18V.

FEIN AccuTec z ParameterControl

Precyzyjne wkrętarki kątowe Fein imponują nie tylko maksymalną wartością momentu obrotowego i prędkością obrotową - oba parametry posiadają także szeroki zakres regulacji, co zapewnia maksymalną elastyczność.

Wkrętarki Fein ASM oraz wkrętarki kątowe FEIN AccuTec ASW to narzędzia stworzone z myślą o połączeniach śrubowych, nawet w trudno dostępnych miejscach. Wkrętarki Fein z technologią AccuTec to parametryzowane wkrętarki akumulatorowe z mechanicznym sprzęgłem odcinającym do powtarzalnych i niezwykle precyzyjnych zastosowań przemysłowych.

Narzędzia te nadają się do wkręcania miękkiego i twardego. Urządzenia umożliwiają programowanie parametrów (do 5 kroków) takich jak: prędkość obrotowa, kierunek obrotów, kąt obrotów, próg momentu obrotowego, czas. Elektronicznie sterowana prędkość obrotów silnika utrzymuje stałą prędkość nominalną w szerokim zakresie momentu obrotowego aż do momentu wyłączenia. Pozwala to na oszczędność czasu przy miękkim wkręcaniu.

Ponadto akumulator litowo-jonowy FEIN zapewnia dłuższy czas pracy podczas montażu dzięki znacznie większej liczbie połączeń śrubowych na jednym akumulatorze. Za pomocą programowalnych wkrętarek FEIN AccuTec PC złożone połączenia śrubowe można podzielić nawet na 7 sekcji. Umożliwia to indywidualne dopasowanie wkrętaka FEIN AccuTec PC do danego przypadku wkręcania. Nie tylko oszczędza to czas, ale umożliwia także optymalne wkręcanie.

ParameterControl - zalety

 • Zwiększone bezpieczeństwo podczas monitorowania parametrów
 • Możliwość pobrania danych narzędzia (numer seryjny, firmware wersja, dane serwisowe, licznik wkrętów)
 • Dokręcanie można skonfigurować w maks 7 kroków
 • Do optymalizacji można użyć regulowanych kryteriów błędu procesu, dla niezawodnego procesu wkręcania
 • Przenośna pamięć i funkcje ładowania zapewniają szybki i łatwy sposób ustawiania parametrów narzędzi na tych samych modelach
 • Można zastosować cztery konfigurowalne kryteria wyłączenia:
  • kąt obrotu,
  • próg momentu obrotowego,
  • mechaniczne sprzęgło
  • czas
 • Narzędzie jest zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem z fabrycznie ustawionym hasłem

Fein AccuTec na Domitech.pl

Poszukując certyfikowanej wkrętarki do przemysłowych zastosowań, która zapewni niezwykłą powtarzalność i niezbędną do precyzyjnych prac, w rygorystycznych warunkach dokładność - postaw na Fein AccuTec. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór narzędzi marki Fein, w tym wkrętarki oraz wkrętarki kątowe Fein, które spełnią nie tylko Twoje oczekiwania.

Chcąc wyposażyć swoją firmę w najnowocześniejsze rozwiązania - skontaktuj się z naszym sklepem, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę! Kupując u nas - masz pewność, że wybierasz pośród najlepszych, w pełni oryginalnych produktów, które zapewnią pełną wydajność, dokładność i moc.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023

Polecane

pixel