Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

DeWALT POWERSTACK

2021-10-22
DeWALT POWERSTACK

dewalt powerstack

 

NOWA GENERACJA AKUMULATORÓW DEWALT - 18V POWERSTACK

Nowa seria i generacja akumulatorów litowo-jonowych od DeWALT to wykorzystanie znanych nam z mobilnych urządzeń, które w odróżnieniu od baterii wykorzystujących ogniwa cylindryczne - posiadają znacznie lżejszą masę, objętość i zapewniają znacznie większą żywotność. Pierwszym z zaprezentowanych przez producenta modeli jest Akumulator DeWALT DCBP034. To kompletnie nowa konstrukcja, oferująca dużą moc, niewielką masę i bardzo małe rozmiary.

 

 

TECHNOLOGIA AKUMULATORÓW DEWALT POWERSTACK

 

Przygotuj się na wydajność, jakiej nigdy wcześniej nie widziałeś. Kompaktowy akumulator 18 V DEWALT POWERSTACK DCBP034 wykorzystuje rewolucyjną technologię ogniw akumulatorowych, dzięki czemu jest naszym najmocniejszym† i najlżejszym akumulatorem*. Dzięki dwukrotnie dłuższej żywotności w oparciu o cykle ładowania w porównaniu z kompaktowymi akumulatorami DEWALT 2 Ah (DCB183)**, ta przełomowa innowacja posunie branżę naprzód.

* w porównaniu z baterią DCB183, nie w zastosowaniu
** w porównaniu z akumulatorami DEWALT 18 V XR 2 Ah lub niższymi

 

 Nowa generacja to pełna kompatybilność. Nowe akumulatory DeWALT DCBP034 będą w pełni kompatybilne ze wszystkimi narzędziami 18V, a z czasem możemy spodziewać się kolejnych baterii, które będą oferować coraz to większe pojemności.

 

 

 

Zestawy z akumulatorami PowerStack

Nowe akumulatory pojawią się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2022 roku. W tym samym czasie premierę będą miały nowe zestawy narzędzi uzupełnione właśnie o nowe baterie. Wśród gotowych zestawów z nowym akumulatorem znajdziemy przede wszystkim narzędzia kompaktowe, narzędzia z serii ATOMIC oraz wszystkie te, które w połączeniu z nowym akumulator DeWALT DCBP034 wykorzystają pełnię swojego potencjału bez konieczności dźwigania większych pojemnościowo akumulatorów.

 

Ultrakompaktowa zakrętarka DeWALT DCF850 w zestawie z akumulatorem DCBP034 PowerStack

Akumulatorowa zakrętarka udarowa DCF850 w wariancie DCF850E2T to najbardziej oczywista propozycja producenta. Nowa zakrętarka została przyjęta bardzo ciepło i zyskała wielu zwolenników uważających tą konstrukcję, za jedną z najlepszych modeli producenta i stała się najbardziej wyczekiwanym produktem w końcówce 2021 roku. Propozycja zestawu tego narzędzia z nowym, niezwykle ciekawym akumulatorem PowerStack to trafiony duet. Zestaw DCF850E2T zawiera dwa akumulatory, ładowarkę i kufer systemowy TSTAK.

 

Najnowsza młotowiertarka DeWALT ATOMIC , model DCH172 z zestawem zasilającym PowerStack

Drugim zestawem, którego nie mogło zabraknąć w nowościach na 2022 rok, to mlotowiertarka DCH172E2T. Niezwykle lekka, wydajna młotowiertarka z mocowaniem SDS-Plus, która jest stworzona do tego, by korzystać z najbardziej wydajnych akumulatorów. W zestawie DCH172E2T możemy nabyć ją z dwoma akumulatorami, ładowarką i walizką TSTAK.

 

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021

Polecane

pixel