Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Stihl Linia AI

( ilość produktów: 5 )

Linia Stihl AI

Stihl Linia AI

Linia STIHL AI to łatwe w obsłudze, lekkie i zaprojektowane z myślą o pracach ogrodniczych narzędzia, które zapewniać mają szybkość i skuteczność w okazjonalnych pracach ogrodowych. Linia AI STIHL wszechstronnie ułatwia prace w ogrodzie. Wszystkie narzędzia z linii Stihl AI są poręczne, łatwe w obsłudze i zaprojektowane specjalnie z myślą o właścicielach małych ogrodów. Urządzenia akumulatorowe z linii AI są wyposażone we wbudowany akumulator, który można łatwo naładować z gniazda ściennego. Narzędzia serii LINIA AI od Stihl to narzędzia do okazjonalnych prac w ogrodzie. Szybkie w działaniu i łatwe w obsłudze i w użyciu urządzenia linii AI to doskonałe wyposażenie do realizacji marzeń o pięknym i zadbanym ogrodzie.

LINIA AI - Dla kogo

Linia AI dedykowana jest dla użytkowników prywatnych, służy do prac w przydomowym ogrodzie. Służy do okazjonalnych prac i charakteryzuje się łatwościa pracy dzięki zintegrowanym, wbudowanym akumulatorom, nie wymagającym odpinania źródła zasilania - narzędzie ma wbudowany akumulator.

LINIA AI -Narzędzia

W skład narzędzi serii/linii AI znajdziemy produkty takie jak nożyce do żywopłotu, dmuchawa ogrodowa do liści oraz podkaszarka. Wszystkie narzędzia posiadają wbudowany akumulator 18V.

Obecnie w ofercie sklepu Domitech.pl posiadamy takie modele jak - nożyce do żywopłotu HSA 45 - bardzo lekkie o długości listwy tnacej 50 cm (do 80 metrów kwadratowych cięcia), dmuchawa BGA 45 - której czas pracy sięga od 210 do 300 minut (do ogrodu o powierzchni do 200 metrów kwadratowych) oraz podkaszarka FSA 45 o niewielkiej wadze 2,3 kg (do 250 metrów cięcia po linii lub 50 metrów kwadratowych).

Produkty w linii Stihl AI:

pixel