Darmowa dostawa od 99,00 zł

System AS

( ilość produktów: 16 )

System AS to kompaktowe narzędzia przystosowane do okazjonalnej pielęgnacji zieleni.

Zastosowanie SYSTEM AS Stihl

W skład oferty narzędzi w systemie AS znajdują się produkty do zastosowań prywatnych, służące do pielęgnacji ogrodów i terenów przydomowych. Dzięki narzędziom System AS od Stihl możemy sprawnie przyciąć krzewy, ściąć mniejsze drzewa czy przystrzyc żywopłot.

Narzędzia SYSTEM AS Stihl

W skład oferty Stihl z narzędzi Systemu AS wchodzą nożyce do trawy HSA 26 oraz wszechstronna przecinarka akumulatorowa do drewna GTA 26. Dodatkowym elementem są akcesoria takie jak kabura do GTA 26 oraz wysięgnik do HSA 26, który pozwala na strzyżenie podłoża pozostając w pozycji pionowej.

Akcesoria Stihl do SYSTEM AS

Prócz narzędzi SYSTEM AS istnieje możliwość dokupienia akcesorii takich jak akumulatory, ładowarka, kabura do pilarki łańcuchowej GTA 26 lub wysięgnik do HSA - który ma za zadania poprawiać komfort pracy. Wśród akcesoriów kompatybilnych z narzędziami systemu AS znajdziemy również olej do pielęgnacji łańcucha pilarki GTA 26 - MULTIOIL BIO występujący w opakowaniach 50ml oraz 150 ml.

W ofercie Domitech.pl znajdziemy gotowe zestawy oraz poszczególne produkty w wersjach solo.

Zasilanie serii Stihl SYSTEM AS

Za zasilanie narzędzi systemu AS odpowiadają akumulatory Li-Ion AS 2 o napięciu 10,8V, 28 Wh. Narzędzia sytemu AS od Stihl w zależności od wariantu posiadają zestaw zasilający z dwoma akumulatorami SYSTEM AS choć istnieje możliwość kupna wersji bez akumulatorów lub kupno dodatkowych baterii z osobna.

Kompaktowe, poręczne urządzenia nowego systemu AS nadają się idealnie do okazjonalnej pielęgnacji ogrodu czy działki. Posiadają energię jakiej potrzebujesz dzięki zastosowaniu wymiennego akumulatora o odpowiedniej mocy.

Nożyce akumulatorowe (HSA)

Bardzo praktyczne i wygodne nożyce akumulatorowe do pielęgnacji żywopłotu i ozdobnych krzewów drobnolistnych. W zestawie znajduje się również nóż do trawy do szybkiego, precyzyjnego wyrównywania krawędzi trawnika.

Przecinarka akumulatorowa (GTA)

Lekka i łatwa w obsłudze przecinarka STIHL GTA 26 z wymiennym akumulatorem litowo-jonowym 10.8 V. Idealna do przycinania drzewek i gałęzi oraz innych prac domowych w drewnie.

Ładowarka standardowa AL 1

Kompatybilna z systemem akumulatorowym STIHL AS 2. Ze wskaźnikiem stanu pracy (diody LED). Zwijacz przewodu sieciowego z zapięciem na rzep. Możliwość montażu naściennego.
pixel