Darmowa dostawa od 399,00 zł

Technologia Fein MultiVolt

2023-05-23
Technologia Fein MultiVolt

fein multivolt

Fein MultiVolt to technologia stosowana w wybranych narzędziach akumulatorowych Fein z własnych serii zasilania Fein 12V oraz Fein 18V, która umożliwia "mieszanie" narzędzi i akumulatorów różnych serii napięciowych.


 

Technologia Fein MultiVolt

Producent w swojej gamie akumulatorowych elektronarzędzi bezprzewodowych oferuje obecnie dwie linie napięciowe, wykorzystujące do zasilania własne, autorskie akumulatory. W ofercie producenta znajdziemy narzędzia akumulatorowe Fein 12V oraz Fein 18V, wśród których znajdziemy narzędzia wielofunkcyjne, szlifierki kątowe, szlifierki proste, młotowiertarki SDS-Plus, wiertarko-wkrętarki akumulatorowe, wiertarki kątowe, wiertarki bez udaru, grzechotki akumulatorowe, zakrętarki i klucze udarowe. Część z tych urządzeń posiada specjalne złącze/technologię Fein MultiVolt.

Dużą część urządzeń akumulatorowych 12 i 18 V marki Fein wyposażona jest w złącze MultiVolt, które umożliwia to, że można z nich korzystać również akumulatorami obu serii. Pozwala to na dowolne łączenie ze sobą akumulatorów i urządzeń. Urządzenia akumulatorowe osiągają w ten sposób albo swoją maksymalną moc (przy 18 V) lub oferują lżejszą masę i mniejszy kształt - na zasilaniu akumulatorem Fein 12V.

Technologia/złącze Fein MultiVolt dostępne jest w wybranych narzędziach akumulatorowych. Nie wszystkie narzędzia 12 i 18V zapewniają możliwość korzystania z akumulatorów obu serii.

 

fein multivolt

 

Narzędzia z interfejsem Fein MultiVolt

Obecnie w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór narzędzi wkręcających z interfejsem Fein MultiVolt, wśród których znajdziemy między innymi wiertarko-wkrętarkizakrętarkiklucze udarowe czy specjalistyczne wkrętarki kątowe Fein AccuTec z możliwością precyzyjnej parametryzacji do najbardziej wymagających zastosowań przemysłowo-produkcyjnych, oferujące najwyższy stopnień powtarzalności.

 

Fein MultiVolt na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy bogatą ofertę narzędzi akumulatorowych Fein ze złączem akumulatora Fein MultiVolt - wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta. Kupując elektronarzędzia z z technologią Fein MultiVolt z naszego sklepu - masz pełną gwarancję oryginalności oraz wsparcia zakupowego.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023

Polecane

pixel