Darmowa dostawa od 399,00 zł

Bosch ProCORE

2023-05-18
Bosch ProCORE

bosch procore

Bosch ProCore to seria zaawansowanych akumulatorów litowo-jonowych, produkowanych przez firmę Bosch, z myślą o profesjonalnych narzędziach akumulatorowych.  Akumulatory ProCORE są w pełni kompatybilne z narzędziami oraz ładowarkami niebieskiej profesjonalnej linii 18V.

 

Cechy szczególne i zalety akumulatorów Bosch ProCORE

Akumulatory Bosch ProCore są szczególnie polecane dla profesjonalistów, którzy intensywnie korzystają z elektronarzędzi i wymagają wydajnych oraz trwałych akumulatorów. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, Bosch ProCore pozwala na efektywną pracę i zwiększa produktywność użytkownika. 

Akumulatory Bosch ProCORE są wstanie wygenerować prąd o znacznie większym natężeniu, dzięki czemu przy zasilaniu o napięciu 18V - są w stanie dorównać narzędziom pracującym przy nawet dwukrotnie większym napięciu zasilania.

Wśród cech szczególnych i zalet wyróżnimy:

  • Wydajność i pojemność: Akumulatory Bosch ProCore cechują się wysoką pojemnością, co oznacza, że mogą przechowywać większą ilość energii elektrycznej. Dzięki temu narzędzia zasilane tymi akumulatorami mogą działać dłużej i wykonywać bardziej intensywne zadania.
  • Technologia CoolPack: Akumulatory ProCore wyposażone są w technologię CoolPack, która zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła podczas pracy narzędzia. Dzięki temu akumulatory pozostają chłodniejsze, co przekłada się na większą żywotność akumulatora i możliwość pracy w bardziej wymagających warunkach, bez zbędnych przerw.
  • Kompatybilność: Akumulatory Bosch ProCore są kompatybilne z szeroką gamą elektronarzędzi marki Bosch. Oznacza to, że można je wykorzystywać w różnych narzędziach, takich jak wiertarki, wkrętarki, pilarki czy szlifierki.
  • Szybkie ładowanie: Bosch ProCore oferuje również funkcję szybkiego ładowania. Dzięki temu można szybko naładować akumulatory i kontynuować pracę bez większych przestojów.
  • Wytrzymałość: Akumulatory Bosch ProCore są projektowane tak, aby były wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia to długą żywotność akumulatora i możliwość pracy w trudnych warunkach.

 

Akumulatory Bosch ProCORE i technologia AMPShare

AMPShare to platforma łącząca wiele marek elektronarzędzi - umożliwiające zasilanie wielu narzędzi - tymi samymi akumulatorami. Akumulatory z serii Bosch ProCORE tak samo jak standardowe akumualtory GBA - są kompatybilne z wybranymi narzędziami które współpracują w ramach AMPShare.

 

akumulatory bosch procore i technologia ampshare

 

Dzięki technologii AMPShare - w ofercie naszego sklepu znajdziemy akumulatory ProCORE innych marek, między innymi wśród produktów marki Fein

 

Bosch ProCORE z wydajnym bezszczotkowym silnikiem z magnesem neodymowym

Bosch BITURBO BRUSHLESS - tak nazywana jest technologia bezprzewdoowych narzędzi akumulatorowych BOSCH, które korzystają z najnowocześniejszych silników bezszczotkowych w połączeniu z nowoczesnymi, najbardziej wydajnymi akumulatorami Bosch ProCORE18V.

Połączenie tych dwóch technologii pozwala osiągnąć ogromną moc, niezwykle przydatną w takich narzędziach jak młoty udarowe, klucze udarowe, ukośnicepilarki tarczowe czy szlifierki kątowe.

 

Dostępne akumulatory Bosch ProCORE

W ofercie producenta na chwilę obecną znajdziemy akumulatory ProCORE:

Kompaktowy akumulator 4,0 Ah - do zastosowań wymagających precyzji i komfortu

Kompaktowy akumulator ProCORE o pojemnosci 4,0 Ah to wybór idealny do wiercenia i wkręcania w sytuacjach, gdzie niewielka waga jest zaletą. Najnowsza technologia ogniw zastosowana w akumulatorze ProCORE18V o pojemności 4.0 Ah zapewnia równie wysoką moc jak w przypadku standardowego akumulatora 4.0 Ah, pomimo niższej wagi, nawet do 39% w porównaniu do porównywalnych akumulatorów w tej klasie.

Wydajne akumulatory 5,5 Ah oraz 8,0 Ah - dostarczające pełną moc elektronarzędzi

Pojemniejsze akumulatory Bosch to rozwiązanie w sytuacji gdy potrzeba wysokiej mocy przy bardziej czasochłonnych pracach. Akumulatory Bosch ProCORE18V o pojemnościach 5,5 Ah oraz 8.0 Ah zapewniają wyjątkową wydajność pomimo kompaktowego formatu – pozwalając uzyskać moc porównywalną z narzędziami sieciowymi o mocy znamionowej do 1600 W. 

Najpojemniejszy akumulator o pojemności 12,0 Ah - dla jak najdłuższego czasu pracy i mocy

W sytuacjach gdy potrzeba wydobyć każdy możliwy wat mocy z elektronarzędzi, do prac wyjątkowo trudnych - nowy, trzywarstwowy akumulator ProCORE18V 12.0 Ah pozwala pracować z maksymalną mocą przez bardzo długi czas, oferując imponująca wydajność - równą narzędziom sieciowym. 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023

Polecane

pixel