Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nowy system FEIN VersaMAG

2023-07-12
Nowy system FEIN VersaMAG

fein versamag

Poznaj system FEIN VersaMAG - nowy wymiar elastyczności w świecie mocowania, którego podstawę stanowi wysokowydajny magnes trwały. Wybierz FEIN VersaMAG i utrzymaj pewny zacisk wszędzie i w każdej chwili.

 

FEIN VersaMAG

Nowy system FEIN do natychmiastowego mocowania imadła - FEIN VersaMAG to bezpieczne i szybkie rozwiązanie, umożliwiające praktyczne wykorzystanie w rożnych warunkach. Duża mobilność oraz elastyczność zastosowania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo oraz optymalizację czasu pracy, zapewniając że obrabiane przedmioty są pewnie zamocowane.

Korzyści VersaMAG:

  • Bezpieczne i łatwe mocowanie zróżnicowanych elementów
  • Mobilne oraz elastyczne zastosowanie wszędzie gdzie potrzeba
  • Przedmioty obrabiane są wszędzie i zawsze odpowiednio zamocowane
  • Optymalizacja czasu pracy i ograniczona do minimum liczba wypadków

 

FEIN VersaMAG

 

System FEIN VersaMAG - zastosowanie

Dzięki trwałemu magnesowi z imadłem - imadła nie są już nierozerwalnie przywiązane do dane go stanowiska czy stołu roboczego. Dzięki Fein VersaMAG - stanowisko robocze może być wszędzie tam gdzie jest ono potrzebne - dokładnie tam gdzie jesteś. System Fein Versamag jest odpowiedzią na szybkie mocowanie, które było dużym wyzwaniem na budowach i w warsztatach, czy na płaszczyznach pionowych, a przede wszystkim, kiedy „trzeba tylko szybko coś zrobić”.

Nowy system został stworzony po prostu z myślą o mobilności oraz elastyczności, dzięki czemu stanowi perfekcyjne rozwiązanie, aby nie trzeba już było decydować o wyborze między trwałym zamocowaniem a szybkim rezultatem.

 

fein versamag

 

Co wyróżnia system FEIN VersaMAG?

  • ELASTYCZNOŚĆ - Magnes umożliwiający szybkie i elastyczne zastosowanie w różnych obszarach.
  • WSZECHSTRONNOŚĆ - Dostosowuje się do każdego miejsca pracy. Praca ukierunkowana na osiąganie wyników. Bezpieczna i czysta praca bezpośrednio na placu budowy i w warsztacie. System VersaMAG ogranicza liczbę wypadków przy pracy.
  • PRECYZJA - Precyzyjne wyrównanie imadła magnetycznego dzięki 30-procentowemu namagnesowaniu wstępnemu.
  • DUŻA MOC - Innowacyjny system 2-wirnikowy pozwala uzyskać nawet 7800 N siły mocowania, co zapewnia stabilne unieruchomienie na wszystkich powierzchniach magnetycznych – nawet w obszarze cienkich blach od 4 mm.
  • MODUŁOWOŚĆ - Rozszerzalny system mocowania, który sprosta każdemu wyzwaniu.

 

fein_versamag

 

Modułowość FEIN VersaMAG System

System FEIN VersaMAG został stworzony z myślą o dalszym rozwoju i poszerzaniu jego możliwości. Producent deklaruje że spodziewać możemy się stale pojawiających nowych akcesoriów. Podstawą modułowego systemu mocowania FEIN VersaMAGstanowi stanowi wysokowydajny magnes trwały.

 

fein versamag 

 

Fein VersaMAG w sklepie Domitech

W ofercie naszego sklepu posiadamy oryginalne i pełnowartościowe produkty marki Fein, które podlegają pełnej gwarancji, a w raz z premierą pojawieniem się nowego systemu - pełną ofertę produktową VersaMAG - magnes VersaMAG, podstawę spawalniczą Fein 907010050200, imadło Fein 90701003010 oraz kompatybilne do niego szczęki Fein 32422420010. W raz pojawieniem się kolejnych, niezapowiedzianych nowości - możesz mieć pewność że ich dostępność zagości również w naszej ofercie.

 

fein versamag

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2023
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixel