Darmowa dostawa od 399,00 zł

Najbezpieczniejsza szlifierka kątowa Fein PROTAGO

2023-06-07
Najbezpieczniejsza szlifierka kątowa Fein PROTAGO

fein protago

Fein PROTAGO

Bezpieczna szlifierka kątowa marki Fein z serii Protago została opracowana we współpracy marki Fein z z firmą Bouygues, jedną z największych na świecie firm budowlanych. Po poważnym wypadku w jednym ze swoich zakładów we Francji firma Bouygues w 2017 roku zakazała używania kompaktowych szlifierek kątowych. Wtedy narodził się pomysł pozytywnej transformacji branży budowlanej za pomocą bezpiecznych szlifierek kątowych.

Głównym celem szlifierki kątowej Fein Protago jest znaczne zmniejszenie liczby wypadków. Dzięki nowym, wiodącym na rynku wbudowanym funkcjom, takim jak nieusuwalna osłona tarczy, zintegrowany wyłącznik „auto stop” oraz zamontowana na stałe, nieusuwalna dodatkowa rękojeść — ta szlifierka została zaprojektowana jako najbezpieczniejsza szlifierka kątowa w branży. 

Szlifierka kątowa Fein Protago to bezpieczna szlifierka, według producenta - zrewolucjonizuje bezpieczeństwo na budowach i w warsztatach. Oferując wiele funkcji zmniejszających ryzyko wypadków.

szlifierka fein protago

Dlaczego warto wybrać Fein Protago?

Bezpieczeństwo nie jest dla FEIN niczym nowym. Wręcz przeciwnie, wielokrotnie producent ustanawiał nowe standardy bezpieczeństwa, które stały się powszechne w całej branży. Nowa szlifierka kątowa Fein PROTAGO jest kolejnym krokiem producenta.

Co sprawia, że Protago różni się od innych szlifierek kątowych dostępnych na rynku?

Protago jest jedną z najbezpieczniejszych szlifierek kątowych na świecie dzięki innowacyjnym funkcjom bezpieczeństwa. Ekskluzywna obsługa oburęczna i nieodpinany kaptur ochronny prawie całkowicie eliminują zagrożenia związane z niewłaściwą obsługą i wyznaczają nowy standard w zakresie bezpieczeństwa.

Co wyróżnia szlifierkę Fein Protago:

  • obowiązkowa obsługa oburęczna,
  • zintegrowany wyłącznik czuwakowy,
  • monitorowanie odrzutu,
  • nieodłączalna pokrywa ochronna,

Zasilanie Fein Protago

Najnowsze szlifierki kątowe wykorzystują do działania akumulatory  z serii Bosch AMPShare o napięciu zasilania 18 V. Zasilanie tymi akumulatorami zapewnia długotrwałą moc. Platforma marki Bosch to wielomarkowy system akumulatorów, który oferuje ogromną elastyczność podczas przełączania między narzędziami. Tej samej baterii można używać do wielofunkcyjnego narzędzia Fein Multimaster i wszystkich innych urządzeń bezprzewodowych Fein z interfejsem AMPShare lub niebieskich elektronarzędzi Bosch Professional z zasilaniem 18 V.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2023

Polecane

pixel