Darmowa dostawa od 399,00 zł

Bosch

Bosch na blogu narzędziowym Domitech.pl. Zobacz co nowego pojawi się w ofercie marki Bosch, sprawdź zapowiedzi nowych produktów i porównania elektronarzędzi.

System X-LOCK
System X-LOCK to nowoczesne mocowanie osprzętu w szlifierkach kątowych. System X-LOCK to innowacyjny system zamocowania tarcz ściernych i akcesoriów do szlifowania stosowany w niektórych modelach szlifierkach kątowych.
Czytaj więcej
Bosch AMPShare
Bosch AMPShare  czyli wiele marek, różne elektronarzędzia i jeden system akumulatorowy. Sprawdź technologię Bosch AMP-Share i poznaj ofertę produktową
Czytaj więcej
Bosch ProCORE
Bosch ProCORE na Domitech.pl - Poznaj technologię akumulatorów Bosch ProCORE, akumulatory które zapewniają najwięcej mocy, komfortu i czasu pracy, dla najabrdziej wymagajacych użytkowników
Czytaj więcej
Seria dalmierzy Bosch GLM 50
Porównujemy i przedstawiamy nowoczesne modele dalmierzy laserowych Bosch GLM 50. Sprawdź jakie różnice występują między poszczególnymi modelami oraz jak zmieniły się one w porównaniu ze starszą generacją.
Czytaj więcej
Roboty koszące Bosch Indego
Sprawdź ofertę nowych robotów koszących marki Bosch z serii Indego! Nowe kosiarki automatyczne Bosch to narzędzia, które pozwolą łatwiej i sprawniej zadbać od Twój trwanik, oszczędzając Twój czas.
Czytaj więcej
pixel