Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wkrętarka Makita

( ilość produktów: 3 )

Wkrętarki Makita, w odróżnieniu do wiertarko-wkrętarek - to bardzo lekkie i poręczne narzędzia wkręcające do lżejszych prac przy wkręcaniu/skręcaniu, które skutecznie poradzą sobie przy zastosowaniach domowych, podczas skręcania mebli. Wkrętarka Makita jest zasilanym akumulatorowo (najczęściej wymienne akumulatory 3,6V/7,2V) narzędziem do okazjonalnych prac domowych, lub mniej wymagających profesjonalnych zastosowań, gdzie nie potrzeba bardzo dużego momentu czy prędkości obrotowej.

Wkrętarka Makita cechy szczególne

Cechą charakterystyczną wkrętarek Makita jest ich precyzja, lekkość oraz stosunkowo dobra wydajność siły do wagi urządzenia. Ważące niewiele ponad pół kilograma urządzenia potrafią osiągać moment obrotowy na poziomie 25Nm.

Wkrętarka Makita czy wiertarko-wkrętarka

Różnic między tymi grupami produktów jest wiele. Wkrętarki Makita są mniej uniwersalne, przez ograniczoną zdolność do wiercenia. Mała masa wkrętarek Makita sprawia że są bardziej komfortowe w użytkowaniu lecz oferują mniejszą prędkość oraz moment obrotowy. Zaletą natomiast mniejszej konstrukcji wkrętarek Makita jest łatwość ich obsługi, precyzja pracy i możliwość pracy w bardzo ciasnych przestrzeniach.

Wkrętarki Makita w sklepie Domitech

Sklep Domitech.pl jako autoryzowany dystrybutor narzędzi Makita posiada w swojej ofercie wkrętarki Makita, które pozwolą na wydajną pracę podczas wkręcania oraz wykręcania wkrętów. Kupując w Domitech, masz pewność, że wszystkie elektronarzędzia objęte są gwarancją producencką z możliwością przedłużenia trwania tego okresu. Nasi konsultanci pomogą Ci z wyborem i odpowiedzą na pytanie, która wkrętarka Makita spełni Twoje oczekiwania oraz jakie akcesoria należy wziąć pod uwagę.

 

 

pixel