Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wkrętarka Makita

( ilość produktów: 7 )

Wkrętarki Makita, w odróżnieniu do wiertarko-wkrętarek - to bardzo lekkie i poręczne narzędzia wkręcające do lżejszych prac przy wkręcaniu/skręcaniu, które skutecznie poradzą sobie przy zastosowaniach domowych, podczas skręcania mebli. Wkrętarka Makita jest zasilanym akumulatorowo (najczęściej wymienne akumulatory 3,6V/7,2V) narzędziem do okazjonalnych prac domowych, lub mniej wymagających profesjonalnych zastosowań, gdzie nie potrzeba bardzo dużego momentu czy prędkości obrotowej.

Wkrętarka Makita cechy szczególne

Cechą charakterystyczną wkrętarek Makita jest ich precyzja, lekkość oraz stosunkowo dobra wydajność siły do wagi urządzenia. Ważące niewiele ponad pół kilograma urządzenia potrafią osiągać moment obrotowy na poziomie 25Nm.

Wkrętarka Makita czy wiertarko-wkrętarka

Różnic między tymi grupami produktów jest wiele. Wkrętarki Makita są mniej uniwersalne, przez ograniczoną zdolność do wiercenia. Mała masa wkrętarek Makita sprawia że są bardziej komfortowe w użytkowaniu lecz oferują mniejszą prędkość oraz moment obrotowy. Zaletą natomiast mniejszej konstrukcji wkrętarek Makita jest łatwość ich obsługi, precyzja pracy i możliwość pracy w bardzo ciasnych przestrzeniach.

Wkrętarki Makita w sklepie Domitech

Sklep Domitech.pl jako autoryzowany dystrybutor narzędzi Makita posiada w swojej ofercie wkrętarki Makita, które pozwolą na wydajną pracę podczas wkręcania oraz wykręcania wkrętów. Kupując w Domitech, masz pewność, że wszystkie elektronarzędzia objęte są gwarancją producencką z możliwością przedłużenia trwania tego okresu. Nasi konsultanci pomogą Ci z wyborem i odpowiedzą na pytanie, która wkrętarka Makita spełni Twoje oczekiwania oraz jakie akcesoria należy wziąć pod uwagę.

 

 

pixel