Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nawadnianie

( ilość produktów: 437 )

Systemy nawadniania Gardena w Domitech Bydgoszcz - Micro-Drip-SystemSprinklersystem to kompleksowe rozwiązania służące do odpowiedniego nawadniania przestrzeni zielonych, od tych najmniejszych - doniczkowych, aż po wielkopowierzchniowe ogrody. W naszej ofercie pod kategorią "Nawadnianie" znajdziemy również inne rozwiązania i porpozycje do ogrodu, między innymi dostępne są produkty takie jak Hydrofory, Pistolety i zraszacze, Pompy do wody, Przyłącza i złączki, Sterowniki Liczniki do nawadniania, Węże ogrodowe oraz Wózki na wąż.

 

Micro-Drip-System Gardena jest rozwiązaniem pozwalającym w skuteczny i oszczędny sposób nawadniać ogród. Jego wykorzystanie wiąże się z takimi miejscami, jak balkony lub ogródki. Micro-Drip-System Gardena wykorzystuje tak zwane nawadnianie kropelkowe. Sterowanie bazujące na automatyzacji ma miejsce dzięki zastosowanemu sterownikowi nawadniania. W systemie tym zdecydowaną korzyścią jest oszczędność wody na poziomie do 70%. Micro-Drip-System Gardena działa w oparciu o dysze oraz regulowane głowice kroplujące. Ostatecznie nie zachodzi potrzeba klasycznego podlewania konewką, ponieważ system ten zrobi to za użytkownika. Dzięki Micro-Drip-System Gardena nawadnianie jest niezwykle równomierne, zaś woda trafia wszędzie tam, gdzie jest niezbędna ? przede wszystkim do korzeni roślin. Wykorzystanie wody w tym przypadku jest całkowicie zoptymalizowane. Na łatwość obsługi całego rozwiązania wpływa technologia znana jako ?Qucik and Easy?, pozwalająca na bardzo łatwe łączenie i rozłączanie elementów składowych.  

 

Gardena Micro Drip Domitech Bydgoszcz

Sprinklersystem ? system Gardeny, który związany jest z wygodnym i prostym montażem. Dotyczy szerokiej oferty zarówno zraszaczy wynurzalnych, jak i elementów odpowiedzialnych za właściwe podłączenia. Rozwiązanie to wykorzystuje opatentowaną metodę łączenia ? ?Quick and Easy?. Dzięki niej wszystkie elementy można w bardzo łatwy sposób odpowiednio rozbudowywać i to bez zastosowania jakichkolwiek narzędzi pomocniczych. Przykładem zraszacza wynurzalnego jest AquaContour, dzięki któremu użytkownik ma możliwość nawadniania nie tylko strefy o dowolnym kształcie, ale także powierzchni do 350 m2. Sprinklersystem Gardena pozwala także skutecznie nawadniać wyżej rosnącą roślinność, zaś w szczególnym przypadku, gdy zachodzi potrzeba regulowania sektora zraszania, również dzięki Sprinklersystem Gardena użytkownik ma taką możliwość.

Gardena Sprinklersystem dOMITECH bYDGOSZCZ

pixel