Darmowa dostawa od 399,00 zł

Jak przedłużyć gwarancje - HiKOKI

2018-01-16
Jak przedłużyć gwarancje - HiKOKI

Aby przedłużyć gwarancję swoich elektronarzędzi HiKOKI, należy zarejestrować je na stronie internetowej producenta, pod adresem: https://www.hikoki-powertools.pl/registration. Rejestracja narzędzi umożliwi uzyskanie dodatkowych 12 miesięcy okresu gwarancji, co w sumie daje 24 miesiące gwarancji na elektronarzędzia marki HiKOKI.

Aby zarejestrować narzędzie, należy podać niezbędne informacje, takie jak model danego narzędzia, numer seryjny produktu, data dokonania zakupu oraz niezbędne dane osobowe i adresowe kupującego. Po poprawnemu dokonaniu rejestracji, otrzymasz potwierdzenie pocztą elektroniczną, na podany podczas rejestracji adres e-mail.

W przypadku, gdyby pojawił się problem z elektronarzędziem objętym jeszcze gwarancją, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem HiKOKI, który znajduje się na stronie internetowej producenta: https://www.hikoki-powertools.pl/service-center. W serwisie elektronarzędzi marki HiKOKI wykwalifikowani technicy będą w stanie naprawić lub wymienić uszkodzone narzędzie zgodnie z warunkami ujętymi w gwarancji.

Zasady skorzystania z gwarancji oraz warunki dot. gwarancji elektronarzędzi Hikoki dostępne tutaj.

 

Przedłużenie gwarancji do 3 lat na narzędzia Hitachi HiKOKI - krok po kroku

Rejestracja urządzenia na stronie https://hikoki-narzedzia.pl/gwarancja/zarejestruj-urzadzenie

Krok 1. Po wejściu na stronę podaną wyżej od razu przechodzimy do formularza rejestracyjnego. Na początku wybieramy kategorię oraz model urządzenia.

 

Krok 2. Podajemy numer seryjny urządzenia (możemy sprawdzić gdzie umieszczane są numery seryjne) i serię i numer karty gwarancyjnej. Prosimy wpisać miejsce zakupu (Domitech Sp. z o.o. Sp.k., ul. Górzyskowo 2 A, 85-157 Bydgoszcz). Wybieramy datę zakupu i rodzaj własności urządzenia wraz z danymi.Krok 3. Podajemy własny adres e-mail (na który przyjdzie potwierdzenie rejestracji) i zaznaczamy wymagane zgody. Klikamy "Zarejestruj urządzenie". 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel