Darmowa dostawa od 399,00 zł

wiertarko-wkrętarka traci moc - naprawa Milwaukee M18 CPD

2018-03-26
wiertarko-wkrętarka traci moc - naprawa Milwaukee M18 CPDKrótka relacja z naprawy wiertarko- wkrętarki Milwaukee M18 CPD. Szybka i profesjonalna naprawa serwisu Domitech w Bydgoszczy. Diagnoza problemu


   
Do serwisu Domitech w Bydgoszczy przyjechała wiertarko- wkrętarka Milwaukee M18 CPD. Użytkownik tego elektronarzędzia, skarży się na to, że ta traci moc, słychać nietypowe dla niej hałasy i wydaje się, jakby coś w środku obcierało o siebie. Postanowiliśmy od razu przyjrzeć się temu bliżej, z nadzieją, że nie jest to nic poważnego i narzędzie będzie mogło jak najszybciej trafić w ręce właściciela.
 


Naprawa

    Nasz serwis rozkręcił obudowę, tak by można było przyjrzeć się urządzeniu z bliska. Na pierwszy rzut oka wnętrze wyglądało dobrze. Nie rzucało się nic podejrzanego, nie było latających luźno elementów. Przyczyny więc zaczęliśmy szukać w silniku.
 

  Okazało się, że przyczyną był silnie zabrudzony silnik. Brud powodował ścieranie się wirnika i stojanu. Wykonaliśmy kompleksowe czyszczenie silnika.


Podsumowanie

    Po złożeniu narzędzie działa jak należy. Dzięki szybkiej interwencji klienta, naprawa nie była ani kosztowna ani skomplikowana. Ważne jest, aby przy pierwszych objawach 'dziwnej' pracy narzędzia, oddać je do serwisu na przegląd. 


Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixel