Darmowa dostawa od 399,00 zł

Narzędzia motoryzacyjne Ryobi ONE+

2023-08-27
Narzędzia motoryzacyjne Ryobi ONE+

Narzędzia motoryzacyjne Ryobi ONE+

Elektronarzędzia akumulatorowe są wygodne, gdy pracujesz przy pojeździe, ponieważ nie wymagają stałego dostępu do źródła zasilania. Przeglądając ofertę akumulatorowych narzędzi Ryobi - znajdziemy pełną ofertę produktów gotowych do różnorodnych prac przy Twoim samochodzie. Sprawdź narzędzia motoryzacyjne Ryobi ONE+!

 

Narzędzia akumulatorowe Ryobi

Narzędzia akumulatorowe marki Ryobi cieszą się popularnością ze względu na ich różnorodność, jakość, wydajność oraz atrakcyjną cenę. Ryobi w swojej ofercie posiada szeroki wybór elektronarzędzi bezprzewodowych, które są przydatne nie tylko w domu, w warsztacie czy podczas prac związanych z konserwacją samochodu ale także urządzenia przydatne na co dzień czy okazjonalne wypady za miasto.

W ofercie bezprzewodowych narzędzi akumulatorowych Ryobi znajdziemy wiele produktów z serii Ryobi ONE+, z zasilaniem o napięciu 18V, czyli serii narzędzi i urządzeń, umożliwiających wszechstronne zastosowanie.

Ryobi ONE+

Seria Ryobi ONE+ obejmuje gamę narzędzi, urządzeń i akcesoriów zasilanych akumulatorowo, korzystających z akumulatorów Ryobi, o technologii litowo-jonowej z napięciem zasilania 18V. To dostarcza wystarczającej mocy nawet do najbardziej wymagających maszyn, sprzętu ogrodowego oraz elektronarzędzi motoryzacyjnych.

 

Narzędzia motoryzacyjne Ryobi ONE+

Niezależnie od posiadanego czy eksploatowanego środka transportu, System RYOBI 18V ONE+ pomoże Ci utrzymać Twój pojazd w doskonałej kondycji. Ergonomiczne wzornictwo sprawia, że są to doskonałe narzędzia do pracy pod maską lub pod pojazdem, a wszystkie zasilane są tymi samymi akumulatorami Ryobi, które obsługują ponad 280 produktów RYOBI. Niezależnie czy wykonujesz czyszczenie wnętrza czy zewnątrz pojazdu, wprowadzasz niestandardowe modyfikacje czy wykonujesz regularne konserwacje, te narzędzia dają Ci "moc do robienia więcej".

W ofercie narzędzi motoryzacyjnych Ryobi znajdziemy między innymi:

  1. Zakrętarki udarowe
  2. Klucze udarowe
  3. Grzechotki akumulatorowe
  4. Polerki samochodowe
  5. Kompresory
  6. Opalarki
  7. Oświetlenie
  8. Odkurzacze
  9. Myjki ciśnieniowe

...czyli niemal wszystkie narzędzia potrzeba do prac związanych z motoryzacją, naprawą aut, konserwacją samochodu czy też okresowych wyzwań, jak wymiana opon.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023

Polecane

pixel