Darmowa dostawa od 399,00 zł

Skil

( ilość produktów: 1 )

Skil lepiej niż każda inna firma wie, że najważniejszą sprawą przy codziennych pracach w domu jest możliwość szybkiego i łatwego ich ukończenia. Zadaniem elektronarzędzia jest właśnie ułatwienie pracy, a nie skomplikowanie jej. Dlatego Skil zawsze koncentrował się na tworzeniu inteligentnych produktów, które odznaczają się atrakcyjną ceną i prostotą obsługi. Filozofia ta uczyniła z firmy Skil jedną z wiodących na świecie marek elektronarzędzi. Skil – Wszystko, czego potrzebujesz.

Wiertarko - wkrętarka Skil F0152531AA- Wiertarko-wkrętarka Skil F0152531AA to wydajne narzędzie o ergonomicznej konstrukcji i optymalnym wyważeniu.Model ten ma regulację prędkości, która zapewnia łagodny rozruch i pełną kontrolę w każdej sytuacji. Skil posiada technologie akumulatorów litowo-jonową - zapewniającą: brak efektu pamięci, zjawisko samoczynnego rozładowywania, oraz stałą gotowość do pracy.

Szlifierka kątowa Skil F0159176AA- Wąska i trwała głowica metalowa umożliwia łatwy dostęp nawet w ograniczonej przestrzeni. Miękki uchwyt w Skil F0159176AA zapobiega wyślizgiwaniu się narzędzia, co zapewnia pewny chwyt i wygodę pracy.Włącznik suwakowy gwarantuje bezpieczną obsługę nawet podczas pracy w rękawicach.Szlifierka jest wyposażona w osłonę zabezpieczającą, która chroni użytkownika przed iskrami, oraz uchwyt boczny mocowany w 3 pozycjach.

pixel