Darmowa dostawa od 399,00 zł

ToughBuilt - Cliptech

( ilość produktów: 42 )

System Cliptech to system łączenia różnego rodzaju sakw z pasem narzędziowym i innymi akcesoriami (takie jak szelki), którego indywidualne możliwości dostosowania - zapewniają swobodę i komfort odpowiednią do każdego zadania. W ofercie produktów Cliptech znajdziemy sakwy narzędziowe, kieszenie na narzędzia, kabury, pętle na młotki i wszystko to co może się przydać lub być potrzebne pod ręką przy każdym możliwym wyzwaniu.

cliptech

 

 

Czym jest ToughBuilt ClipTech

System sakw, toreb i kieszeni narzędziowych ToughBuilt to grupa produktów, które dzięki zastosowaniu opatentowanemu systemowi clipsów - pozwala na swobodne łączenie ze sobą elementów - tworząc optymalnie dostosowany pas narzędziowy Toughbuilt.

 

ToughBuilt - Gama produktów Clip Tech:

 

Każdy specjalista oczekuje odpowiednio dopasowanych akcesoriów, których dostępność pod ręką zapewnia komfort, dlatego toughbuilt pas monterski jest tym czego oczekują najbardziej wymagający użytkownicy. Pas toughbuilt może mieć wszystko to co powinien w danej chwili, pozwalając na swobodną modyfikację elementów, tak aby pas monterski toughbuilt nie stanowił przeszkody, a narzędzie które zapewni wygodę i komfort. ToughBuilt pas jest więc wszystkim tym co potrzebujesz mieć przy sobie.

 

ToughBuilt - Kieszeń na taśmę i nóż + notatnik i ołówek:

 

Kieszenie Toughbuilt to odpowiednio zaprojektowane sakwy, które w zależności od modelu - pozwolą na większą, mniejszą lub bardziej precyzyjną budowę i pojemność, optymalizując ekwipunek w taki sposób, aby niczego nie brakowało i wszytko było pod ręką.

 

pixel