Darmowa dostawa od 399,00 zł

Szlifierka kątowa akumulatorowa do 600 zł

2023-08-04
Szlifierka kątowa akumulatorowa do 600 zł

szlifierka kątowa akumulatorowa do 600 zł

Szlifierka kątowa to jedno z najbardziej popularnych narzędzi, nie tylko na budowie ale też w domu. Szlifierka kątowa akumulatorowa natomiast jest elektronarzędziem, które jak duża grupa urządzeń bezprzewodowych - nie należy do najtańszych. Czy da się jednak znaleźć markowe szlifierki kątowe akumulatorowe do 600 zł?

 

Szlifierka kątowa

Szlifierka kątowa to rodzaj elektronarzędzia, które głównie służy do cięcia i szlifowania metalu oraz innych twardych materiałów. Z powodzeniem używana jest do przecinania prętów zbrojeniowych, wykonywania zgrubnego szlifowania, a także cięcia elementów ceramicznych czy betonowych. Szlifierki kątowe są bardzo użyteczne przy pracach związanych z przecinaniem metalowych konstrukcji oraz szlifowaniem zardzewiałych powierzchni.

Zastosowanie szlifierki kątowej

 • Cięcie i szlifowanie metalu
 • Cięcie płytek ceramicznych
 • Szlifowanie kamienia
 • Usuwanie korozji z metalu (rdzy)
 • Gratowanie metalu

 

Szlifierka kątowa akumulatorowa

Bezprzewodowa szlifierka kątowa akumulatorowa to nic innego jak typowa szlifierka kątowa, która oferuje te same możliwość - jednakże jej typ zasilania bateryjnego umożliwia pracę bez potrzeby podłączania narzędzia do gniazdka elektrycznego. Praca z bezprzewodową szlifierką kątową jest znacznie bardziej komfortowa, jednakże cena takiego narzędzia to często nawet dwu- czy trzykrotność narzędzi sieciowego.

 

Szlifierka kątowa akumulatorowa do 600 zł

Nie oszukujmy się, nie każdy potrzebuje profesjonalnej szlifierki kątowej akumulatorowej marki Fein czy Festool. Podstawowe funkcjonalności i możliwości bezprzewodowej szlifierki kątowej można mieć w znacznie bardziej przystępnej cenie. Sprawdźmy więc jakie modele szlifierek kątowych akumulatorowych znajdziemy w naszym sklepie do 600 zł*.

*W zestawieniu uwzględniono narzędzia w wersji body, które umożliwiają skompletowanie zestawu "szlifierka + zestaw zasilający" w kwocie około 500-600 zł.

Polecane modele akumulatorowych szlifierek kątowych

 1. Szlifierka kątowa Ryobi R18AG-0
 2. Szlifierka kątowa Makita DGA452Z
 3. Szlifierka kątowa Dedra DED7050
 4. Szlifierka kątowa Black&Decker BCG720N
 5. Szlifierka kątowa Stanley SFMCG400B
 6. Szlifierka kątowa Hikoki G18DSL2 W4Z
 7. Szlifierka kątowa Graphite 58G003
 8. Szlifierka kątowa Yato YT-82827

 

1. Szlifierka kątowa Ryobi R18AG-0 

Szlifierka kątowa Ryobi, model Ryobi R18AG-0 to mała i lekka szlifierka kątowa zasilana akumulatorem o napięciu 18 V z serii Ryobi ONE+. Narzędzie jest przystosowane do obsługi tarcz o średnicy 115 mm i oferuje maksymalną prędkość bez obciążenia do 7500 obrotów/minutę.

Ryobi R18AG-0

 

2. Szlifierka kątowa Makita DGA452Z 

Szlifierka kątowa Makita, model Makita DGA452Z to również kątówka do tarcz o średnicy maksymalnie 115 mm. Narzędzie zasilane jest napięciem 18 V akumulatora z serii Makita LXT 18V. Szlifierka posiada wąską obudowę silnika co zapewnia wygodny oraz bezpieczny chwyt podczas cięcia oraz szlifowania. Narzędzie to posiada funkcję anty-restart, które zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem.

Makita DGA452Z

 

3. Szlifierka kątowa Dedra DED7050

Szlifierka kątowa Dedra DED7050 to narzędzie z serii SAS + ALL, która pracuje na napięciu zasilania 18V. Szlifierka oferuje maksymalną prędkość obrotową 7500 obrotów na minutę i wykorzystuje do pracy stadnadrowy osprzęt o średnicy 125 mm.

Dedra DED7050

 

4. Szlifierka kątowa Black&Decker BCG720N 

Szlifierka BCG720N marki Black-Decker to narzędzie równie proste w obsłudze. Narzędzie wykorzystuje standardowe tarcze o średnicy 125 mm i oferuje maksymalną prędkość 8600 obrotów/minutę.

Black&Decker BCG720N

 

5. Szlifierka kątowa Stanley SFMCG400B  

Szlifierka kątowa Stanley SFMCG400B to stosunkowo nowa konstrukcja z serii 18V Stanley Fatmax V20, która została wyposażona w silnik o dużej mocy. Narzędzie pracuje ze stałą prędkością do 8500 obr/min.

Stanley SFMCG400B

 

6. Szlifierka kątowa Hikoki G18DSL2 W4Z 

Szlifierka kątowa Hikoki G18DSL2 W4Z to druga generacja narzędzia o bardzo dobrej ergonomii. Narzędzie to jest lekkie, wygodne i bardzo poręczne. Szlifierka wykorzystuje tarcze o średnicy 115 mm, posiada rękojeść anty poślizgową Soft Touch. Do napędu tej szlifierki kątowej użyto nowego silnika z wymiennymi szczotkami oraz filtrami zabezpieczającymi przed dostawaniem się kurzu, zwiększając w ten sposób żywotność silnika.

Model ten współpracuje ze wszystkimi wsuwanymi akumulatorami litowo-jonowymi HIKOKI, również z bateriami z serii Hikoki MultiVolt.

Hikoki G18DSL2 W4Z

 

7. Szlifierka kątowa Graphite 58G003

Szlifierka kątowa Graphite 58G003 to bezprzewodowe narzędzie, które działa na napięcie 18 V. Narzędzie należy do serii Energy+ i wyposażone jest w tarczę o średnicy 115 mm.

Graphite 58G003

 

8. Szlifierka kątowa Yato YT-82827 

Szlifierka kątowa Yato YT-82827 to akumulatorowa szlifierka przeznaczona do obróbki mechanicznej materiałów takich jak drewno czy stal. Narzędzie doskonale poradzi sobie z przecinaniem profili stalowych, szlifowaniem materiałów drewnianych czy cięciu drobnych materiałów kamiennych. Szlifierka obsługuje tarcze o średnicy 125 mm.

Yato YT-82827

 

 

Jaka szlifierka kątowa akumulatorowa do 600 zł?

Przeglądając ofertę naszego sklepu z narzędziami okaże się, że znalezienie bezprzewodowej markowej szlifierki kątowej wraz z zestawem zasilającym za 600 zł jest całkiem możliwe. Wśród zestawionych modeli brakuje "przedstawicieli" takich marek jak Dewalt, MetaboBosch czy producentów którzy na pewno nie mogli się tutaj znaleźć - marka Festool czy Fein.

Nie znajdziemy tu też szlifierki z regulacją obrotów, mimo to, do wyboru wciąż pozostają szlifierki takich producentów jak Ryobi, StanleyMakita i Hikoki, które znacznie wyróżnią się jakością i oferowanymi możliwościami w porównaniu do narzędzi marek własnych marketów.

Wybór konkretnego modelu to oczywiście kwestia indywidualna. Posiadacze zestawu zasilającego któregoś z wymienionych producentów mogą śmiało postawić na szlifierkę tego samego producenta. Jeżeli są to urządzenia tej samej serii, to akumulatory zapewne umożliwią jeszcze większą oszczędność.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023

Polecane

pixel