Darmowa dostawa od 399,00 zł

System Graphite ENERGY+ (NEO Tools i Graphite)

2023-11-16
System Graphite ENERGY+ (NEO Tools i Graphite)

energy+

Poznaj system Graphite Energy+, który łączy narzędzia akumulatorowe Graphite oraz Neo Tools! Jeden akumulator Energy+ to wiele możliwości.

 

System Graphite Energy+

Graphite Energy+ jest systemem zasilania akumulatorowego elektronarzędzi różnych producentów. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość dowolnej konfiguracji zestawu produktów i doboru optymalnej ilości potrzebnych akumulatorów do narzędzi różnych marek.

Elektronarzędzia Energy+, to elektronarzędzia, narzędzia ogrodowe oraz rożnego rodzaju bezprzewodowe urządzenia z zasilaniem akumulatorowym - przeznaczone do intensywnego użytkowania pod dużym obciążeniem. Produkty te to wydajne narzędzia, które ułatwiają i przyśpieszają pracę na co dzień pracę osobom realizującym różne prace w domu i warsztacie.

 

Serce systemu - akumulatory i ładowarki Graphite ENERGY+

Nie byłoby systemu Energy+ bez dedykowanej dla niego oferty ładowarek i uniwersalnych akumulatorów. Akcesoria zasilające system Graphite Energy+ - charakteryzują się dużą trwałością oraz wydajnością. Dostępne w ofercie akumulatory litowo-jonowe, o napięciu zasilania 18 V dostępne są o różnych pojemnościach. Dzięki czemu, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkowników oraz maszyn - możliwy jest swobodny wybór takiego akumulatora lub zestawu zasilającego - który najlepiej sprawdzi się z konkretnymi narzędziami i potrzebami.

Jeżeli urządzenie funkcjonuje w krótkim czasie lub nie pobiera dużo energii, lepszym rozwiązaniem będzie akumulator lekki i kompaktowy akumulator o pojemności 2 Ah. W przypadku wymagających prac z narzędziami, od których oczekuje się działania przez wiele godzin - bardziej odpowiednie okażą się duże akumulatory, w tym przypadku warto sięgnąć po akumulator o pojemności 4 lub 6 Ah.

Marka GRAPHITE oprócz ładowarki w wersji pojedynczej - oferuje także dwu-portową, podwójną ładowarkę.

 

graphite energy plus neo tools

 

System Graphite Energy+ łączy marki Graphite oraz NEO Tools

Istotną cechą systemu akumulatorowego Energy+ jest kompatybilność nie tylko z marką GRAPHITE, ale także z wybranymi narzędziami akumulatorowymi NEO Tools. Akumulatory Graphite oraz kompatybilne ładowarki Energy+ mogą być w pełni wykorzystywane z akumulatorowymi urządzeniami sygnowanymi logiem NEO. Każde narzędzie akumulatorowe Neo Tools będzie współpracować z akumulatorami z systemu Energy+.

Takie rozwiązanie zapewnia bogatą ofertę narzędzi oraz umożliwia użytkownikom szeroki zakres wykorzystywania bezprzewodowych narzędzi.

 

System ENERGY+ (NEO Tools i Graphite)

 

Narzędzia NEO Tools i Graphite ENERGY+ na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu oferujemy szeroką gamę narzędzi marki Neo Tools oraz Graphite z systemu Energy+.

Wśród produktów bezprzewodowych znajdziemy:

 

Pełna oferta narzędzi w systemie Graphite Energy+

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2023

Polecane

pixel