Darmowa dostawa od 399,00 zł

Przystawki Dewalt do zakrętarek

2022-10-07
Przystawki Dewalt do zakrętarek

Przystawki Dewalt do zakrętarek

Przystawki do narzędzi

W ofercie wielu producentów narzędzi i elektronarzędzi znajdziemy akcesoria dodatkowe do narzędzi wiercąco-wkręcających, takie jak przystawki kątowe, przedłużki (sztywne i elastyczne), adaptery uchwytów roboczych (umożliwiające na przykład korzystanie z akcesoriów HEX w kluczach udarowych) czy mało uniwersalne podajniki do wkrętów (ograniczone do użytku z wybranymi modelami narzędzi).

Jednakże w ofercie marki Dewalt - od kilku lat dostępna jest przystawka/adapter, która pozwala całkowicie zmienić funkcję narzędzia - przystawka do cięcia blachy - Dewalt DT70620

Przystawki do zakrętarek

Zakrętarki udarowe to narzędzia cechujące się dużą mocą momentu obrotowego, zapewniającego dużą siłę przy wkręcaniu i odkręcaniu. Potencjał jaki tkwi w zakrętarkach udarowych,zwłaszcza tych mniejszych - sprawia, że są to bardzo praktyczne narzędzia, nie tylko w swoim docelowym zastosowaniu. W ofercie "żółtej marki elektronarzędzi" znajdziemy adapter Dewalt DT70620 - przystawkę, która umożliwia zamianę zakrętarki udarowej, na poręczne i bardzo praktyczne nożyce do cięcia blachy (blach płaskich, a także falistych).

Dewalt DT70620 to adapter zakrętarki udarowej, odpowiedni do wykorzystania także przy wiertarko-wkrętarce, który umożliwia cięcie blach 18GA (stalowa blacha o grubości 1,2 mm) na wprost oraz po łuku.

Nowe przystawki do zakrętarek Dewalt

Wśród najnowszych akcesoriów i narzędzi Dewalt, które wkrótce pojawią się w naszym sklepie internetowym znajdziemy nowe przystawki do zakrętarek, których rolą jest dodanie zupełnie nowej funkcjonalności do narzędzi wkręcających - przystawki na zakrętarkę do cięcia rur PCV oraz z miedzi - propozycja idealna dla hydraulików, do prac wodno-kanalizacyjnych.

 

Nowe modele przystawek Dewalt do zakrętarek:

 

Przystawka Dewalt DT70620 Przystawka Dewalt DT20560
Przystawka Dewalt DWACPRIR
DT20560 Przystawka do miedzi

Zastosowanie:

  • Cięcie blach GA18

Zastosowanie:

  • Cięcie rurek PCV

Zastosowanie:

  • Cięcie miedzianych rurek

 

Dostępność nowych przystawek

Aktualnie brak jakichkolwiek potwierdzanych informacji na temat tego - kiedy nowe przystawki do zakrętarek pojawią się w sprzedaży.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2022
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixel