Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nie działa piła szablasta Milwaukee M12 CHZ - Naprawa

2018-03-27
Nie działa piła szablasta Milwaukee M12 CHZ - Naprawa Naprawa akumulatorowej piły szablastej Milwaukee M12 CHZ - serwis Domitech Bydgoszcz.Diagnoza problemu

    Do naszego serwisu przy ulicy Górzyskowo 2a w Bydgoszczy, trafiła akumulatorowa piła szablasta Milwaukee M12 CHZ. Użytkownik narzędzia skarży się na to, że piła włącza się i wyłącza ' kiedy się jej podoba'. Elektronarzędzie jest wykorzystywane do częstych prac, więc właścicielowi zależy na trafnej i szybkiej ocenie problemu, oraz naprawie.
Naprawa

    Naprawę zaczęliśmy standardowo od rozkręcenia obudowy. Czasem już po rozkręceniu i rzuceniu okiem na wnętrze elektronarzędzia widać pierwsze usterki.    
    W tym przypadku elektronika wygląda dobrze, więc konieczne było odkręcenie silnika i obudowy od niego. 
   Okazało się, że wirnik ociera o stojan od wewnątrz, łożysko także zostało uszkodzone. To było powodem tego, że narzędzie nie działało poprawnie. 


Podsumowanie

   Wymiana wirnika w całości była tu niezbędna. Po złożeniu narzędzia z nową częścią, piła chodzi jak nowa i może spokojnie pracować w swoim normalnym trybie, jeszcze przez dłuższy czas. Sama naprawa nie była skomplikowana, a czas oczekiwania zadowolił kolejnego klienta naszego serwisu. 
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018

Polecane

pixel