Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Naprawa młotowiertarki UBH 2/20 SE Bosch

2020-03-04
Naprawa młotowiertarki UBH 2/20 SE Bosch

Naprawa młotowiertarki UBH 2/20 SE Bosch

Serwis Domitech Bydgoszcz to miejsce, w którym już nie jedno elektronarzędzie odzyskało swoje życie i dawną świetność działania. Każdego dnia nasi Serwisanci spotykają w swojej pracy różnorodne urządzenia wymagające naprawy lub konserwacji. Tym razem do Serwisu Domitech Bydgoszcz trafił wiekowy model, którego produkcja przypadała na 1991 rok – chodzi o młotowiertarkę UBH 2/20 SE Bosch. Jakie niespodzianki tym razem kryło przed Serwisem Domitech prawie trzydziestoletnie urządzenie? Przyjrzyjmy się mu z bliska.

Diagnoza Serwisu Domitech była szybka i jednoznaczna – uszkodzony został korpus przekładni oraz przełącznik funkcji udar-wiercenie. Nie tylko wykryta usterka zwróciła uwagę naszych Serwisantów. Na uznanie zasługuje także wykonanie elektronarzędzia – jakość jego elementów jest nadal bardzo dobra. Co to oznacza? Układ wirnik-komutator wygląda bez zarzutu, łożyska są wręcz idealne, nie występują żadne luzy, a do łożyska wahliwego również nie można mieć zastrzeżeń. Nie ulega wątpliwości, że przykład elektronarzędzia, jakim jest młotowiertarka UBH 2/20 SE Bosch i wysoka jakość jej podzespołów wymaga wręcz oklasków na stojąco!UBH-220-SE-BOSCH-Doitech-Bydgoszcz

Co zatem było solą w oku dla Klienta, który zdecydował się na naprawę swojej maszyny w Serwisie Domitech? W zasadniczym stopniu miała ona tylko udar i nie można było przełączyć już na opcję wiercenia. Ponadto Serwisanci Domitech zauważyli, że korpus przekładni jest dziurawy i dlatego przełącznik funkcji wylatuje, co ostatecznie uniemożliwia przełączenie na funkcję wiercenia. Pomimo wielu pozytywnych cech, urządzenia nie można było naprawić. Powód? Nie ma możliwości znalezienia części zamiennych dla tego elektronarzędzia, liczącego sobie prawie trzy dekady.
Domitech Bydgoszcz Sklep i SerwisDomitech Bydgoszcz kontakt


Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel