Darmowa dostawa od 99,00 zł

Naprawa młotowiertarki UBH 2/20 SE Bosch

2020-03-04
Naprawa młotowiertarki UBH 2/20 SE Bosch

Naprawa młotowiertarki UBH 2/20 SE Bosch

Serwis Domitech Bydgoszcz to miejsce, w którym już nie jedno elektronarzędzie odzyskało swoje życie i dawną świetność działania. Każdego dnia nasi Serwisanci spotykają w swojej pracy różnorodne urządzenia wymagające naprawy lub konserwacji. Tym razem do Serwisu Domitech Bydgoszcz trafił wiekowy model, którego produkcja przypadała na 1991 rok – chodzi o młotowiertarkę UBH 2/20 SE Bosch. Jakie niespodzianki tym razem kryło przed Serwisem Domitech prawie trzydziestoletnie urządzenie? Przyjrzyjmy się mu z bliska.

Diagnoza Serwisu Domitech była szybka i jednoznaczna – uszkodzony został korpus przekładni oraz przełącznik funkcji udar-wiercenie. Nie tylko wykryta usterka zwróciła uwagę naszych Serwisantów. Na uznanie zasługuje także wykonanie elektronarzędzia – jakość jego elementów jest nadal bardzo dobra. Co to oznacza? Układ wirnik-komutator wygląda bez zarzutu, łożyska są wręcz idealne, nie występują żadne luzy, a do łożyska wahliwego również nie można mieć zastrzeżeń. Nie ulega wątpliwości, że przykład elektronarzędzia, jakim jest młotowiertarka UBH 2/20 SE Bosch i wysoka jakość jej podzespołów wymaga wręcz oklasków na stojąco!UBH-220-SE-BOSCH-Doitech-Bydgoszcz

Co zatem było solą w oku dla Klienta, który zdecydował się na naprawę swojej maszyny w Serwisie Domitech? W zasadniczym stopniu miała ona tylko udar i nie można było przełączyć już na opcję wiercenia. Ponadto Serwisanci Domitech zauważyli, że korpus przekładni jest dziurawy i dlatego przełącznik funkcji wylatuje, co ostatecznie uniemożliwia przełączenie na funkcję wiercenia. Pomimo wielu pozytywnych cech, urządzenia nie można było naprawić. Powód? Nie ma możliwości znalezienia części zamiennych dla tego elektronarzędzia, liczącego sobie prawie trzy dekady.
Domitech Bydgoszcz Sklep i SerwisDomitech Bydgoszcz kontakt


Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel