Darmowa dostawa od 399,00 zł

Jak przedłużyć gwarancje - Bosch

2018-01-16
Jak przedłużyć gwarancje - BoschRejestracja narzędzi i przedłużenie gwarancji

1.Aby zarejestrować nowe konto w systemie gwarancji centralnej należy wejść na stronę Internetową: https://webapp.bosch.de/warranty/locale.do  
A następnie z listy rozwijanej wybrać kraj (Poland). Po wybraniu kraju, język strony automatycznie zmieni się (w naszym przypadku na język polski). Następnie należy kliknąć na przycisk „Przejdź do rejestracji”. 

2.Po pomyślnym zakończeniu rejestracji można zalogować się na nowo utworzone konto, używając danych podanych w trakcie rejestracji. Ze strony, która pojawi się po zalogowaniu można przejść do rejestracji nowego narzędzia oraz do przeglądu już zarejestrowanych produktów. W przypadku nowych użytkowników, wybieramy opcję pierwszą „Zarejestruj nowe narzędzie”. 

3.Po przejściu do zakładki rejestracji produktów wybieramy interesującą nas grupę narzędzi. 4.Elektronarzędzie sieciowe i technika pomiarowa
Aby zarejestrować nowe narzędzie należy wypełnić wszystkie pola zgodnie z instrukcją. W przypadku wątpliwości co dokładnie należy wpisać w danych polach, należy kliknąć na znak zapytania. Wyświetlona zostanie instrukcja jak i gdzie znaleźć potrzebną informację.5.W przypadku rejestracji kilku narzędzi z tej samej grupy można skorzystać z opcji „Rejestracja wielu produktów”.
 

6. Po wpisaniu wszystkich informacji i kliknięciu na „Zarejestruj produkt/narzędzia” użytkownikowi zostaje wyświetlone potwierdzenie rejestracji wraz z certyfikatami w wersji PDF do pobrania.

7.Narzędzie akumulatorowe z technologią litowo-jonową (z/bez akumulatora/ładowarki)

Rejestracja narzędzi akumulatorowych z technologią litowo-jonową przebiega analogicznie do elektronarzędzi sieciowych. Należy uzupełnić informacje o narzędziu, a w przypadku zakresu dostawy obejmującego także akumulator i ładowarkę – również o nich.8.Także w tym przypadku istnieje możliwość rejestracji wielu produktów na raz. Należy w tym celu przejść do zakładki „Rejestracja wielu produktów”, uzupełnić informację o pierwszym zestawie, a następnie w zależności od posiadanych produktów kliknąć na „+Zarejestruj inny akumulator litowo-jonowy” lub na „+Zarejestruj inny zestaw i zaimportuj dane”.


9. Narzędzie akumulatorowe z technologią niklową

Rejestracja zarówno pojedynczego, jak i grupy narzędzi akumulatorowych z technologią niklową, przebiega tak samo jak w przypadku narzędzi sieciowych.


10. Akumulator/ładowarka Li-Ion

W przypadku rejestracji akumulatorów i ładowarek Li-Ion należy wybrać odpowiedni numer katalogowy z listy rozwijanej. Pojawią się dodatkowe pola do wypełnienia, które różnić się będą w zależności od posiadanego zestawu.11. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GSR 14,4/18 V-EC FC2 z systemem FlexiClick

Rejestrując GSR 14,4/18 V-EC FC2 z systemem FlexiClick również należy wybrać odpowiedni model z listy rozwijanej, a następnie uzupełnić pola, które pojawią się poniżej.Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018

Polecane

pixel