Darmowa dostawa od 399,00 zł

DeWALT AUTO dla entuzjastów motoryzacji

2021-08-22
DeWALT AUTO dla entuzjastów motoryzacji

Zobacz nowości od DeWALT dla profesjonalistów, majsterkowiczów oraz fanów motoryzacji. Nowe akumulatory, maszyny i narzędzia ręczne od DeWALT. Sektor mechaniki pojazdowej to specyficzne środowisko. Miejsce pracy które naraża na kontakt z wysoką temperaturą, cieczą oraz różnymi smarami. W ofercie Domitech.pl posiadamy szeroki asortyment narzędzi, które idealnie spełnią swoją rolę w najbardziej wymagającym warsztacie samochodowym. Sprawdź nasze nowe propozycję narzędzi od DeWALT.

 

 

Nowe olejoodporne akumulatory DeWALT

Gdy praca wymaga regularnego używania oleju, smaru lub rozpuszczalnika, akumulatory olejoodporne 12V i 18V są idealnym wyborem. Ta wytrzymała bateria jest odporna na korozję chemiczną dzięki nylonowej obudowie wypełnionej włóknem szklanym, która zapewnia długą żywotność.

Akumulatory serii G posiadają kompaktową konstrukcję i pzowalają w pełni wykorzystać narzędzia dzięki oferowanej pojemnosci, do 5,0 Ah. Formowana gumowa podstawa chroni baterię przed upadkami i kolizjami, a wydajny akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi elektronarzędziami i ładowarkami 12V/18V DEWALT.

Baterie posiadają wygodny wskaźnik poziomu naładowania z 3 diodami LED i są objęte 2-letnią ograniczoną gwarancją.

 

Dostępne modele nowych akumulatorów serii G:

 

 

 

Akumulatory w wersji G są w pełni kompatybilne ze wszystkimi innymi narzędziami danej klasy 12V lub 18V. Nie są wymagane żadne przejściówki ani adaptery.

 

 

Nowe narzędzia DeWALT do warsztatu

DeWALT to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek narzędzi ręcznych, akumulatorowych, sieciowych, a także spalinowych na całym świecie. Producent tworzy narzędzia dla niemal każdej branży z sektora przemysłu, budownictwa i produkcji. W ofercie narzędzi, osprzętu oraz akcesoriów DeWALT dedykowanych do warsztatów oraz mechaników samochodowych - znalazło się kilka nowości, wcześniej nie oferowanych przez producenta rozwiązań poprawiających komfort, niezawodność oraz bezpieczeństwo, również samych narzędzi.

 

 

 

 

Lampa robocza, teleskopowa 12/18V DeWALT DCL045-XJ.

Lampa robocza DCL045 to propozycja od DeWALT która ma poprawić komfort podczas pracy pod maską samochodu. Serce samochodu to nie tylko silnik, a cała komora wypełniona często ciasno ułożonych elementów coraz to bardziej ściśniętych ze sobą komponentów - rozrusznik, sprężarka, szeregi filtrów i dziesiątki metrów przewodów. Nowość jaką jest lampa dla mechaników od DeWALT ma zapewniać poprawę widoczności właśnie w takim miejscu, gdzie odpowiednie światło ma kluczowe znaczenie.

Istotną zaletą lampy jest jej pełna zgodność z system zasilania 12V i 18V.

 

Dane techniczne lampa robocza DCL045:

 • Zasilanie: akumulatorowe
 • Napięcie zasilania: 12/18V
 • Jasność: od 800 lm (oszczędny tryb) do 1700 lm (największa janość)
 • Czas pracy: od 5 do 10 godzin
 • System zasilania: Dewlat 12/18V XR
 • Długość: 188 cm (74 cale)
 • Waga: 3 kilogramy (6-3/4 lbs)

 

 

 

 

 

 

 

 

Akumulatorowy klucz udarowy 1/2" z osłoną gumową - DCF901P1G-QW

Kolejnym produktem stworzonym specjalnie z myślą o pracy w ciężkich warunkach, z narażeniem na uszkodzenie mechaniczne, odporne na wszelkiego rodzaju oleje i smary jest nowa wersja klucza udarowego DCF901 z uchwytem 1/2", wyposażonego w specjalną osłonę gumową, która poprawia wygodę i zapewnia pewny chwyt, nawet w rękawicy brudnej od oleju.

Klucz udarowy DCF901 w wersji G to dedykowane rozwiązanie do warsztatów samochodowych. Klucz prócz dodatkowej osłony gumowej - dostarczany jest z wkładką do umieszczania w wózkach narzędziowych, dzięki czemu pozwala na łatwe składowanie i przechowywanie z innymi narzędziami warsztatowymi.

 

Dane techniczne klucza udarowego:

 • Zasilanie: akumulatorowe
 • Napięcie zasilania: 12V
 • Typ akumulatorów: Li-ion
 • Typ mocowania: kwadrat 1/2"
 • Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2850 obr./min
 • Częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3250 /min
 • Maksymalny moment obrotowy: 340 Nm
 • Wymiary - długość całkowita: 135 mm
 • Waga (EPTA): 1,0 kg
 • Obsługiwane akumulatory: 2,0 / 3,0 / 5,0 Ah

 

 

 

 

 

 

Sprawdź inne, polecane produkty DeWALT dostepne w sklepie Domitech Sklep i Serwis.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixel