Darmowa dostawa od 399,00 zł

Konkurs na Youtube „Sprzęt Hikoki za tysiaka!”.

„Mamy dla Was coś specjalnego! Czas na mocne uderzenie, królewskie rozdanie!

Razem z HiKOKI przygotowaliśmy dla Was konkurs na pierwszy tysiąc subskrypcji na naszym kanale YouTube! Do wygrania zestaw elektronarzędzi o wartości rynkowej 1000zł, w skład którego wchodzi wiertarko-wkrętarka HiKOKI DS18DD, zakrętarka udarowa HiKOKI WH18DD, dwa akumulatory wraz z ładowarką, a wszystko to zapakowane w walizkę systemową HITSYSTEM!

Chcesz wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że odnajdziesz film konkursowy na naszym kanale YouTube, zostawisz subskrypcję, a w komentarzu pod filmem konkursowym odpowiesz na pytanie:

"W którym roku nastąpiła zmiana nazwy z Hitachi na HiKOKI?". To wszystko? Teoretycznie tak, ale miło będzie, jeśli dorzucisz coś od siebie, co przekona nas, że to właśnie Ty powinieneś zgarnąć zestaw HiKOKI KC18DDWDZ!

Konkurs trwa do momentu, kiedy na naszym kanale licznik subskrypcji przebije pierwszy tysiąc! Od tej chwili, w przeciągu 7 dni wybierzemy jedną osobę, do której powędruje nowiutki zestaw elektronarzędzi HiKOKI!

O wygranej poinformujemy Was w przypiętym komentarzu pod filmem konkursowym na YouTube oraz za pośrednictwem naszych, pozostałych Social Media: Facebook, Instagram oraz TikTok!

To jak? Wchodzisz do gry? POWODZENIA!”

Regulamin konkursu Youtube „Sprzęt Hikoki za tysiaka!”:

1. Organizator i postanowienia ogólne:

Podmiotem organizującym konkurs jest:

DOMITECH P. Janiszewski T. Wąż Sp. k.
ul. Górzyskowo 2A
85-157 Bydgoszcz
NIP  PL5542926469

Fundatorem nagrody jest:

DOMITECH P. Janiszewski T. Wąż Sp. k.
ul. Górzyskowo 2A
85-157 Bydgoszcz
NIP  PL5542926469

Niniejszy Regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie. Konkurs prowadzony jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, za pośrednictwem portalu społecznościowego youtube.com. Regulamin dostępny jest do końca obowiązywania konkursu na stronie www.domitech.pl . Youtube.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.

Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 Nr 201 poz. 1540 z późn. zm.).Wyłącznym organizatorem konkursu DOMITECH P. Janiszewski T. Wąż Sp. k.

2. Data rozpoczęcia i rozstrzygnięcia

Konkurs rozpoczyna się 03.03.2023 r. i trwa do czasu, aż kanał YouTube Domitech osiągnie pierwszy tysiąc subskrypcji, nie dłużej jednak niż do 01.05.2023r.

Najciekawszy komentarz uczestnika zostanie wybrany przez jurorów. Zwycięzca zostanie wyłoniony do siedmiu dni roboczych od daty zakończenia konkursu. Pracownicy firmy DOMITECH P. Janiszewski T. Wąż Sp. k. nie mogą brać udziału w konkursie. Organizator skontaktuje się ze zwycięzcą celem przekazania nagrody. Wyniki konkursu zostaną umieszczone w przypiętym komentarzu pod filmem konkursowym na platformie YouTube.

3. Wymagania techniczne

Konieczność posiadania konta na Youtube.

4. Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • pod filmem konkursowym zamieścić komentarz zawierający prawidłową datę zmiany nazwy Hitachi na Hikoki.

5. Nagrody

Nagrodą jest:

  • zestaw elektronarzędzi HiKOKI KC18DDWDZ zawierający: wiertarko-wkrętarkę HiKOKI DS18DD, zakrętarkę udarową HiKOKI WH18DD, dwa akumulatory BSL1830C o pojemności 3.0Ah każdy, ładowarkę oraz walizkę systemową HITSYSTEM.

W celu odebrania nagrody uczestnik zobowiązany będzie podać swój adres korespondencyjny. Organizator zastrzega brak możliwości zamiany nagrody na równowartość pieniężną. 

6. Reklamacje

Uwagi do przeprowadzanego konkursu oraz inne powiązane zapytania prosimy kierować na marketing@domitech.pl.

7. Dane osobowe

Administratorem danych osobowych jest Organizator. Dane osobowe Uczestników konkursu w zakresie określonym w Regulaminie będą przetwarzane przez administratora zgodnie z z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Uczestnik Konkursu ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane będą w celu komunikacji z Uczestnikami oraz w celu przekazania Nagrody Zwycięzcy Konkursu i ogłoszenia wyników Konkursu. Dane osobowe mogą być również przetwarzane na podstawie i w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa.

Przetwarzanie danych osobowych Uczestników obejmować będzie następujący zakres danych:

  • nazwa użytkownika portalu Youtube
  • imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny w przypadku zwycięzcy

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż: Administratorem danych osobowych Uczestników jest DOMITECH P. Janiszewski T. Wąż Sp. k. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Górzyskowo 2A. Administrator powołuje się na zgodę osoby, której dane dotyczą podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Sposoby kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych adres e-mail: marketing@domitech.pl. Dane osobowe Uczestników będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

Uczestnikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Jego zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Uczestnika - narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO. Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne.

 

 

8. Postanowienia końcowe

Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, zatwierdzony, administrowany czy powiązany z www.youtube.com. Uczestnik Konkursu przystępując do Konkursu akceptuje fakt, że udostępnia informacje podmiotowi innemu niż www.youtube.com. Dane użytkownika będą wykorzystywane tylko do realizowania założeń Konkursu.

pixel