Darmowa dostawa od 399,00 zł

Dewalt Soft Storage

( ilość produktów: 8 )

Soft Storage

Dewalt Soft Storage to wygodne rozwiązanie do przechowywania narzędzi wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału z gamą produktów spełniających różne potrzeby. Seria lekkich i trwałych rozwiązań do przechowywania SOFTSTORAGE od Dewalt jest idealna dla osób będących w ruchu i do stosowania w trudno dostępnych lokalizacjach lub w mniejszych miejskich placach budowy.

dewalt soft storage

Zalety Dewalt Soft Storage:

  • ZGODNOŚĆ Z TSTAK - Znaczna część serii SoftStorage jest zgodna z gamą łączonych wzajemnie produktów TSTAK, dodatkowo zwiększając wybór opcji do przechowywania i transportu narzędzi. Aby ułatwić utrzymanie porządku, większość kieszeni produktów z serii SoftStorage jest również zgodna z pojemnikami organizerów DEWALT. 
  • WYTRZYMAŁE WŁÓKNA - Gama produktów SoftStorage została starannie wykonana z myślą o znoszeniu codziennego użytku w trudnych warunkach na budowie. Produkty są wykonane z wytrzymałego materiału poliestrowego 1200 den, który jest tak solidny i trwały, że gwarantuje trwałą ochronę narzędzi.
  • DWUKROTNIE BARDZIEJ WYTRZYMAŁE - Produkty z serii SoftStorage są wyposażone w podwójnie wzmocnione kieszenie, które zniosą intensywne codzienne użytkowanie. Są one również wyposażone w całkowicie wodoodporny spód z PCV, co dodatkowo chroni torbę przed zużyciem podczas odstawiania.

Oferta Dewalt Soft Storage:

pixel