Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Pilarka

( ilość produktów: 960 )

Pilarka to narzędzie służące do cięcia materiału, jego nacinania i skracania. Dzięki tym elektronarzędziom prace związane ze skracaniem belek drewnianych (krokwi), przycinaniem bloczków, skracanie stali oraz cięcie płytek glazurniczych stają się znacznie łatwiejsze. Największą popularnością cieszą się wśród stolarzy czy entuzjastów zajmujących się obróbką drewna. Wśród produktów w tej kategorii znajdziemy między innymi Pilarki szablaste, Pilarki tarczowe, Pilarki stołowe, Ukośnice, Wyrzynarki oraz Zagłębiarki.

pilarka

Pilarka to narzędzie stolarskie, budowlane oraz warsztatowe służące do sprawnego cięcia tarczą tnącą lub brzeszczotem (pilarka szablasta), wykorzystujące elektryczny silnik sieciowy, lub bezprzewodowe zasilanie akumulatorowe. Wśród pilarek znajdziemy między innymi ręczne pilarki, lisice, ukośnice, zagłębiarki oraz stołowe piły tarczowe. Pilarki najczęściej wykorzystywane są do cięcia materiałów drewnopochodnych, choć w zależności od danego narzędzia przy wykorzystaniu specjalnego osprzętu - umożliwiają pracę z innymi materiałami, takimi jak tworzywa sztuczne czy metale.

 

Efektywne cięcie przy pomocy profesjonalnych pilarek

Pilarka to kolejne narzędzie z naszej oferty, które poradzi sobie z przecinaniem różnego rodzaju materiałów. Wybór odpowiedniego ostrza gwarantuje nam cięcie niemal każdego rodzaju materiału, między innymi lite drewno, tworzywa sztuczne, metal, styropian czy nawet gazobeton. Są niezastąpione podczas prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych jak i ogrodowych.

 

Pilarka - dla kogo?

Niemal każda branża budowlana, remontowa czy instalacyjna wymaga profesjonalnych narzędzi, które spełnią nie tylko podstawowe funkcje - ale zapewnią komfort, łatwość obsługi i bezpieczeństwo. Pilarki to rozbudowana grupa elektronarzędzi, wśród której znajdziemy wiele podkategorii produktowych używanych najczęściej przez różnych specjalistów. Przecinanie, skracanie, nacinanie, podcinanie i wycinanie to jedne z wielu czynności niezbędnych przy obróbce drewna, stali, a także kamienia. W ofercie naszego sklepu znajdziemy wszystkie te narzędzia, które są kluczowe dla takich specjalistów jak cieśla, stolarz czy dekarz - sprawdź naszą ofertę pilarek tarczowych dla stolarza, ukośnic dla dekarza czy pił szablastych/posuwowych dla cieśli.

 

Jak dobrać idealną pilarkę? 

Przy wyborze pilarki w pierwszej kolejności musimy odpowiedzieć sobie na pytanie jaki materiał chcemy ciąć, jakie ma wymiary, właściwości. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami - ich szeroka wiedza i doświadczenie sprawi, że dobiorą idealną pilarkę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 • Pilarki stołowe - skierowane głównie do cięcia drewna ale nie tylko, dzięki odpowiedniej tarczy przetniemy nią także płytki ceramiczne, aluminium czy beton.
 • Pilarki tarczowe - używane głównie do prac związanych z cięciem drewna - bardzo ważne jest odpowiednie ułożenie (prostopadłe) ostrza względem ciętego materiału. Wykorzystywana nie tylko prze profesjonalistów ale także hobbystów.
 • Pilarki ukośnice - to elektronarzędzia, które umożliwiają wykonywanie cięcia pod rozmaitymi kątami w różnorodnych materiałach takich jak drewno, metal czy tworzywa sztuczne.
 • Piły szablaste - charakteryzują się wszechstronnością zastosowania praktycznego, a także wysoką skutecznością działania podczas wykonywanej pracy. Dzięki odpowiednim brzeszczotom sprawdzają się do cięcia różnorodnych materiałów takich jak płyty kartonowo-gipsowe, tworzywo sztuczne, metal i drewno.
 • Wyrzynarki - to urządzenia umożliwiające cięcie drewna, tworzywa sztucznego i miękkiego metalu. Praktyczne ich wykorzystanie wiąże się z ruchem tnącym wyrzynarki wykonywanym po linii prostej bądź też po odcinku o nieregularnym kształcie.
 • Zagłębiarki - to elektronarzędzia umożliwiające wykonywanie długich, prostych cięć, przycinanie prostych elementów i prowadzenie precyzyjnych linii cięcia w drewnie i materiałach pochodnych.

 

pilarka

 

Pilarka i piła - najbardziej popularne modele

 • Metabo KGS 305 M - to jedna z chętniej wybieranych ukośnic z posuwem i tarczą o średnicy 305 mm, która oferuje wydajny silnik o mocy znamionowej 2000 W. Model ten to największa pilarka do cięcia kątowego i ukośnego pośród mobilnych konstrukcji producenta. Model pochwalić ten można za dużą wydajność i zakres cięcia, do 105 mm pod kątem prostym.
 • DeWalt DCM565N - to niewielkich rozmiarów bezprzewodowa pilarka łańcuchowa z zasilaniem akumulatorowym. Narzędzie należy do najbardziej rozbudowanej serii akumulatorowych narzędzi Dewalt, pracujących na napięciu 18V. Maszyna posiada prowadnicę o długości 30 cm i umożliwia sprawne cięcie drewna opałowego, a także konstrukcyjnego.
 • DeWalt DWE399 - to sieciowa pilarka, o autorskiej konstrukcji zwanej Alligator. Urządzenie wyposażone jest w prowadnicę 430 mm i przy wykorzystaniu odpowiedniego kompletu brzeszczotów - umożliwia bardzo szybkie cięcie niemal wszystkich materiałów budowlanych czy izolacyjnych.
 • DeWALT DCS579NT - to jedna z najmocniejszych pilarek tarczowych z zasilaniem akumulatorowym, która wykorzystuje prąd o napięciu 54V z akumulatora Dewalt FlexVolt. Narzędzie wykorzystuje tarczę tnącą o średnicy 190 mm i stworzona została z myślą o jak najszybszym i bezproblemowym cięciu drewnianych elementach konstrukcyjnych, podczas pracy bezpośrednio na budowie.
 • Festool CSC SYS 50 EBI-Basic - to jedna z najbardziej precyzyjnych pilarek stołowych, przystosowana do mobilnej pracy z zasilaniem akumulatorowym. Narzędzie to jak niemal wszystkie narzędzia marki Festool - wyróżnia się precyzją, odpowiednią do największych wyzwań podczas pracy stolarza. Cechą wyjątkową tego modelu jest jego budowa, pozwalająca zmieścić się w typowej dla producenta walizce/kufrze typu Systainer.
 • Makita SP6000J - to bez wątpienia, jedna z najchętniej wybieranych od lat zagłębiarek, nie tylko pośród modeli producenta. Makita SP6000J to zagłębiarka ciesząca się bardzo dobrymi opiniami, oferująca jakość cięcia odpowiednią do wymagających prac stolarskich, przy bardzo konkurencyjnej cenie.
 • Festool TS 55 FEBQ - to najczęściej wybierane elektronarzędzie pozwalające na cięcie wgłębne przez warsztaty stolarskie. Charakteryzuje się wysoką precyzją i wydajnością podczas obróbki drewna i płyt laminowanych.
 • Makita MLT100N - to chętnie wybierana przez profesjonalistów - pilarka stołowa z tarczą 260 mm i oferująca do 93 mm wysokości cięcia. Narzędzie oferuje wszystkie niezbędne technologie i zabezpieczenia, takie jak łagodny rozruch, elektryczny hamulec silnika czy funkcja kick-back.

 

pilarki

 

 

 

Co warto wiedzieć przed zakupem pilarki?

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, najważniejszą kwestią przy wyborze pilarki jest rodzaj materiału, który chcemy ciąć, ponieważ inną pilarkę wybierzemy do cięcia drewna a zupełnie inną do cięcia glazury. Dodatkowo dostępne są urządzenia ogrodowe, jak pilarki łańcuchowe, pozwalające na efektywne cięcie drzewa.

Zasilanie pilarek

Prócz wyboru konkretnego typu narzędzia, warto zapoznać się z różnicami jakie oferują narzędzia z różnym źródłem zasilania. Wśród pilarek znajdziemy narzędzia zasilane elektrycznie przewodem sieciowym oraz narzędzia bezprzewodowe na zasilaniu akumulatorowym. W ofercie naszego sklepu posiadamy również pilarki z silnikami spalinowymi - to osobna grupa produktów przystosowana głównie do obsługi największych tarcz tnących, niezbędnych do cięcia twardszych materiałów, takich granit, kamień, beton (na przykład krawężniki chodnikowe, asfalt jezdni).

 

Pilarka elektryczna czy pilarka akumulatorowa?

Sposób zasilania urządzenia jest ważnym czynnikiem definiującym jego zakup. Pilarka zasilana akumulatorowo jest dużym ułatwieniem, ponieważ nie posiada ograniczenia w postaci kabla zasilającego. Urządzenia zasilane akumulatorowo są idealnym rozwiązaniem do prac w plenerze i w miejscach, w których nie ma dostępu do źródła prądu 230V. Wymagają jednak od użytkownika sporej dyscypliny, ponieważ po zakończonej pracy należy pamiętać o podłączeniu akumulatorów do ładowarki. Pilarka elektryczna jest zasilana sieciowo i wymaga podłączenia do gniazda. Gwarantuje to stałą moc, a dzięki temu nieprzerwaną pracę.

 

piła

 

Pilarka - Gwarancja

Wybierając pilarkę z oferty naszego sklepu stacjonarnego lub internetowego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami online, na www,Domitech.pl - masz 100% pewność, że zamawiasz wyłącznie oryginalne produkty najlepszych producentów, pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające tym samym - pełnej, deklarowanej przez producenta gwarancji. 

Wybierz pilarkę z oferty Domitech, zapoznaj się ze skróconymi informacjami na temat zasad gwarancyjnych poszczególnych producentów i nie martw się o gwarancję swoich narzędzi.

 

Pilarka - Serwis

Pilarka która narażona była na ciągłe użytkowanie w trudnych warunkach lub pod obciążeniem przekraczającym przewidywania producenta - może doprowadzić do konieczności przeprowadzenia naprawy/serwisu lub wymiany zużytych elementów. Niektóre narzędzia i ich elementy wymagają również stałego serwisu, nie tylko w sytuacjach gdy zaczyna dziać się "coś nie tak". Domitech to nie tylko sklep stacjonarny i internetowy z szeroką gamą narzędzi i elektronarzędzi - nasza firma to także wyspecjalizowany w naprawie elektronarzędzi - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w którego skład wchodzą doświadczeni serwisanci, potrafiący poradzić sonie z najtrudniejszymi naprawami.

Jeżeli Twoja pilarka wymaga serwisu lub naprawy - skontaktuj się z naszym serwsiem - pomożemy w naprawie lub sprowadzimy na Twoje życzenie części które potrzebujesz.

 

Pilarka w Domitech

W swojej ofercie posiadamy pilarki takich producentów jak 4PRO, AEG, Black & Decker, Bosch Professional4, Bosch, Dedra, Dewalt11, Eibenstock, Festool, Graphite, Grone, HiKOKI, Holzstar (Stuermer), Kraft&Dele, Luna, Makita, Maktec, Metabo, Norton Clipper, Raimondi, Rubi, Ryobi, Scheppach, Stanley Fatmax, Wacker Neuson oraz Worx - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej, deklarowanej przez producenta gwarancji. Pilarka w Domitech to pewny wybór i możliwość wyboru dowolnej z oferowanych form i metod dostaw - w tym płatność za pobraniem oraz odbiór w naszym punkcie stacjonarnym.

 

Pilarka - FAQ

Jaka pilarka do cięcia drewna?

Do cięcia drewna najpewniejszym wyborem jest pilarka tarczowa. Pilarki tarczowe zapewniają dużą głębokość roboczą oraz postęp podczas cięcia desek drewnianych i elementów konstrukcyjnych, konstrukcji szkieletowych

Jaka pilarka do cięcia kantówek 10x10?

Do cięcia kantówek najlepsza jest ukośnica. Ukośnice zapewniają większy zakres głębokości cięcia oraz możliwość szybkiego i powtarzalnego cięcia pod zadanym kątem.

Jaka pilarka do cięcia paneli?

Najbardziej odpowiednim narzędziem do cięcia paneli, z kategorii pilarek będą ukośnice (pilarki ukosowe) oraz wyrzynarki. Ukośnica sprawnie potnie panel zapewniając dużą dokładność, a wyrzynarka umożliwi cięcie nieregularnych kształtów.

Jaka jest różnica między piłą, a pilarka?

Pilarka jest elektronarzędziem tnącym, przy czym piła - to akcesorium wykorzystywane przez pilarkę do cięcia.

Czym ciąć deski?

Najprostszym narzędziem do cięcia desek są ręczne piły. Większy komfort i szybkość pracy zapewnią jednak pilarki tarczowe. Pilarka tarczowa umożliwia szybkie cięcie dłuższych elementów, zapewniając dodatkową dokładność linii cięcia.

Jaka jest różnica między pilarką, a zagłębiarką?

Zagłębiarki w odróżnieniu od pilarek tarczowych - umożliwiają cięcie materiału przy większej swobodzie regulację głębokości oraz możliwość cięcia materiału bez naruszania jego krawędzi - opuszczanie piły tnącej pośrodku przecinanego elementu.

pixel