Darmowa dostawa od 399,00 zł

HiKOKI 12V Peak

( ilość produktów: 16 )

Zapotrzebowanie na narzędzia to nieustanny wyścig technologicznych rozwiązań pomiędzy producentami elektronarzędzi. Oczywiste jest to, że profesjonaliści polegają na sprzęcie najwyżej klasy, to narzędzia jakimi pracują zapewniają jakość oferowanych usług oraz czas ich realizacji. To samo tyczy się prac w przydomowym warsztacie czy podczas samodzielnie wykonywanych remontów. Narzędzia są kluczowym elementem.

Seria kompaktowych narzędzi HiKOKI 12V Peak

Seria narzędzi Peak 12V od Hikoki to propozycja nowoczesnych narzędzi akumulatorowych, przy których powstawaniu dominowały takie czynniki jak praktyczność, lekkość i komfort użytkowania przy zapewnieniu dostatecznej mocy do najróżniejszych prac.

Narzędzia te, to nowa generacja klasy 10,8/12V która oferuje wydajne akumulatory i praktyczne narzędzia o niewielkich rozmiarach.

Nowe akumulatory serii 12V Peak Hikoki

Nowa seria kompaktowych narzędzi otrzymała nowoczesne akumulatory, w których skład wchodzą modele BSL1215, BSL1225M i BSL1240M, które odpowiednio posiadają pojemności 1.5Ah, 2.5Ah oraz 4.0Ah (przy napięciu 12V). Akumulatory serii 12V Peak są stosunkowo lekkie, poręczne i wyróżniają się kompaktową, zwartą formą, dzięki czemu są niemal nieodczuwalne podczas pracy, pozwalając też w razie potrzeby na płynność przy wymiany baterii dzięki nowemu systemowi mocowania.

Akumulatory BSL1215 oraz BSL1225M mają wysokość do 42mm przy wadzę ok. 220g, gdy model pojemniejszy o indeksie BSL1240M jest wyższy o 3 mm, a jego masa to 330g. Wszystkie dostępne baterie serii 12V Peak Hikoki zostały wyposażone w sygnalizację diodami LED, wskazującą poziom naowania/stanu akumulatora (w tym również awarii).

 

Prócz trzech nowych akumulatorów, firma Hikoki zdecydowała się na wprowadzenie nowego modelu ładowarki UC12SL, która pozwala naładować pusty akumulator 4.0Ah w ciągu godziny, podczas gdy napełnienie najmniejszego modelu (BLS1215 o pojemności 1.5Ah) powinno zająć około 20 minut. 

Ogniwa Hikoki 12V Peak

Zastosowane w nowej serii akumulatorów HiKOKI 12V Peak ogniwa posiadają aż 21700 litowo-jonowych komórek, co oznacza, że ich wartość jest równa do tej, które stosowane są w bateriach serii MultiVolt.

pixel