Darmowa dostawa od 99,00 zł

CYCLONE LEVEL SYSTEM

( ilość produktów: 20 )

Główną rolą CYCLONE LEVEL SYSTEM jest zapobieganie powstawaniu uskoków i nierówności między płytkami podczas ich układania, zarówno na podłogach jak i na ścianach.
Systemy poziomowania RUBI są szczególnie polecane podczas pracy z płytkami wielkoformatowymi (minimalny rozmiar to 30x30 cm).

Korzystanie z CYCLONE LEVEL SYSTEM jest bardzo łatwe i intuicyjne, a dobry efekt możliwy jest do uzyskania niezależnie od umiejętności i doświadczenia użytkownika.
Podstawy w systemie CYCLONE różnią się grubością i kształtem (płaskie, krzyżowe i "T")*. Grubość podstaw jest łatwa w identyfikacji dzięki różnym kolorom.
Nakrętki są wielokrotnego użytku. Szeroka podstawa zapewnia równomierny docisk.
Kształt nakrętek CYCLONE LEVEL SYSTEM jest bardzo ergonomiczny i wygodny podczas ręcznego dokręcania (system CYCLONE nie wymaga dodatkowych narzędzi podczas instalacji  ani podczas usuwania). Nakrętki zapewniają też dobrą widoczność powierzchni wokół śruby.
Usuwanie elementów systemu CYCLONE po zakończonej instalacji odbywa się poprzez uderzenie w nakrętkę (wzdłóż krawędzi płytki) i nie wymaga dodatkowych narzędzi.

*Podstawy krzyżowe oraz "T" mogą zastępować tradycyjne krzyżyki podczas instalacji.

 

pixel