Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy)

 • Bosch GSB 21-2 RCT to najmocniejsza w swojej klasie dwubiegowa wiertarka udarowa o mocy 1300 W. Zakres wiercenia: beton 22 / 13 mm, drewno 40 / 25 mm, stal 16 / 8 mm, mur 24 / 16 mm. Sprzęgło przeciążeniowe. Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski. Walizka.
Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy)
Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy)
Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy)
Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy)
Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy)
Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy)
Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy)
Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy)
1 012,33 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy) - kup tanio i bezpiecznie w Domitech.pl Bydgoszcz 

Najważniejsze cechy Wiertarki udarowej Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy):

 

 • Bosch GSB 21-2 RCT to wiertarka udarowa o dużej mocy 1300 W, która w połączeniu z wysokim momentem obrotowym umożliwiają wykonywanie dużych otworów, pracę z koronkami oraz otwornicami, a także wkręcanie i mieszanie.
 • System Constant Electronic pozwala na utrzymanie stałej prędkości obrotowej niezależnie od obciążenia.
 • System Torque Control umożliwia użytkownikowi wiertarki udarowej Bosch osiągnięcie najwyższego poziomu precyzji i efektynowści przy wkręcaniu wkrętów.
 • System Bosch Auto-Lock oraz szybkozaciskowy uchwyt wiertarski pozwalają na błyskawiczną wymianę osprzętu jedną ręką.
 • Metalowa obudowa przekładni Bosch GSB 21-2 RCT to gwarancja wydłużonej żywotności wiertarki.
 • Sprzęgło przeciążeniowe Anti-Rotation pozwala na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa użytkownika.
 • Użytkownik Bosch GSB 21-2 RCT może użyc pokrętła, aby wybrać wstępny poziom prędkości obrotowej w zależności od materiału.
 • Antypoślizgowa okładzina SoftGrip sprawia, że wiertarka Bosch leży pewnie w ręku.
 • Bosch GSB 21-2 RCT wyposażona jest w obrotowy szczotkotrzymacz, który pozwala na uzyskanie takich samych obrotów w lewo i w prawo.
 • Kulkowe mocowanie kabla do wiertarki udarowej Bosch umożliwia manewrowanie narzędziem bez obawy o uszkodzenie kabla zasilającego.
 • Średnica wrzeciona 43 mm oznacza możliwość pracy w stojaku wiertarskim.

 


 

Dane techniczne Wiertarki udarowej Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy):

 

 • Moc 1.100 W
 • Prędkość obrotowa bez obciążenia 0 – 900 / 3.000 min-1
 • Moc wyjściowa 630 W
 • Nominalna prędkość obrotowa 0 – 580 / 1.900 min-1
 • Nominalny moment obrotowy 9,6 / 3,2 Nm
 • Gwint przyłączeniowy uchwytu narzędziowego 1/2" – 20 UNF
 • Zakres mocowania 1,5 – 13 mm
 • Liczba udarów przy prędkości obrotowej bez obciążenia 0 – 15.300 / 51.000 min-1
 • Maks. moment obrotowy 40,0 / 14,5 Nm
 • Średnica wiercenia w betonie 22 / 13 mm
 • Średnica wiercenia w drewnie 40 / 25 mm
 • Średnica wiercenia w stali 16 / 8 mm
 • Średnica wiercenia w murze 24 / 16 mm
 • Przełączanie biegów
 • Bieg w prawo/lewo
 • System Electronic (Wstępny wybór prędkości obrotowej do pracy w każdym materiale)
 • System Constant Electronic (Dodatkowe zwiększenie mocy przy obciążeniu. Stała prędkość obrotowa niezależnie od obciążenia)
 • Power Control (wstępny wybór mocy umożliwiający precyzyjne i równomierne wkręcanie wkrętów)
 • System Auto-Lock (możliwość szybkiej wymiany osprzętu 1 ręką)
 • Miękka rękojeść Softgrip
 • Sprzęgło przeciążeniowe
 • Waga 2,9 kg

 

  

Wyposażenie Wiertarki udarowej Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy):

 

 • Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT (uchwyt szybkozaciskowy) (3601A9C600)
 • Ogranicznik głębokości 210 mm (1613001010)
 • Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm (2608572150)
 • Rękojeść dodatkowa (2605025193)
 • Walizka narzędziowa (2605438524)

 Kod produktu
060119C700
Bosch Professional

Przedłuż gwarancję swojego profesjonalnego elektronarzędzia z linii niebieskiej Bosch ! 

 

Elektronarzędzia i przyrządy pomiarowe profesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostać objęte rozszerzoną 36- miesięczną gwarancją, pod warunkiem dokonania ich rejestracji na stronie internetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Przedłużoną gwarancją nie są objęte:

narzędzia wysokiej częstotliwości,

przemysłowe wkrętarki akumulatorowe i narzędzia pneumatyczne,

standardowy osprzęt oraz akumulatory i ładowarki.


W przypadku przedłużonej 36-miesięcznej gwarancji na narzędzia z linii Bosch Niebieski dodatkowo wymagany jest certyfikat rejestracji narzędzia.
Rozszerzona 36-miesięczna gwarancja na narzędzia i przyrządy pomiarowe z linii Bosch Niebieski obowiązuje w całej Europie.

 

GWARANCJA BOSCH
(Stan na dzień 01.01.2017)

 

Wszystkie elektronarzędzia, serwisowe narzędzia pneumatyczne i przyrządy pomiarowe Bosch są starannie sprawdzane, testowane i podlegają surowym kontrolom w celu zagwarantowania ich jak najwyższej jakości.
Dlatego Bosch udziela gwarancji na wyprodukowane przez siebie elektronarzędzia, serwisowe narzędzia pneumatyczne i przyrządy pomiarowe. Gwarancja producenta nie ogranicza prawa reklamacji z tytułu zawarcia umowy kupna ze sprzedawcą ani ustawowych przepisów w tym zakresie.


Na ww. urządzenia udzielamy gwarancji zgodnie z poniższymi warunkami:


Zgodnie z następującymi postanowieniami (pkt. 2–7) udzielamy gwarancji polegającej na bezpłatnym usunięciu usterek urządzenia, będących wynikiem stwierdzonych w okresie gwarancji wad materiałowych ew. błędów produkcyjnych.
Okres gwarancji wynosi 24 miesiące, a w przypadku profesjonalnego, zawodowego lub porównywalnego zastosowania 12 miesięcy..

Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika. Decydujące znaczenie ma w tym przypadku data dokonania transakcji na oryginalnym dowodzie zakupu.

Wszystkie zakupione od 01.01.2017 elektronarzędzia profesjonalne linii niebieskiej oraz przyrządy pomiarowe (z wyjątkiem urządzeń wysokiej częstotliwości, przemysłowych wkrętarek akumulatorowych oraz serwisowych narzędzi pneumatycznych) objęte są przedłużoną 3-letnią gwarancją, pod warunkiem dokonania rejestracji narzędzia w ciągu 4 tygodni od daty zakupu. Przedłużona gwarancja nie obejmuje akumulatorów i ładowarek ani osprzętu dołączonego do urządzeń. Zakupione urządzenia można rejestrować wyłącznie w Internecie, pod adresem www.bosch- pt.com/warranty. Potwierdzeniem dokonania rejestracji jest kwit rejestracyjny, który należy od razu wydrukować, wraz z oryginalnym dowodem zakupu zawierającym datę dokonania transakcji. Rejestracja możliwa jest tylko w przypadku wyrażenia przez nabywcę zgody na przetwarzanie danych osobowych.


Gwarancją nie są objęte:


Części podlegające zużyciu na skutek eksploatacji elektronarzędzia lub naturalnego zużycia oraz wady związane z eksploatacją lub naturalnym zużyciem elektronarzędzia.


Usterki powstałe na skutek nieprzestrzegania instrukcji obsługi, niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania elektronarzędzia, odbiegających od normalnych warunków naturalnych i atmosferycznych, niewłaściwych warunków eksploatacji, przeciążenia lub zaniedbań w zakresie konserwacji elektronarzędzia.


Usterki narzędzia spowodowane przez stosowanie osprzętu, akcesoriów pomocniczych lub części zamiennych nie będących oryginalnymi częściami Bosch.
Narzędzia, przy których dokonano zmian lub uzupełnień.


Niewielkie odchylenia od normy, nieistotne z punktu widzenia wartości i przydatności urządzenia.


Usunięcie uznanej przez nas wady objętej gwarancją następuje w drodze bezpłatnej naprawy uszkodzonego urządzenia lub też wymiany na urządzenie pozbawione wad (ew. kolejny model danego urządzenia). Wymienione urządzenie lub jego części przechodzą tym samym na naszą własność.


Roszczenie gwarancyjne musi zostać zgłoszone w okresie obowiązywania gwarancji. Zgłoszenie roszczenia gwarancyjnego następuje poprzez dostarczenie lub nadesłanie do sprzedawcy lub serwisu wymienionego w instrukcji obsługi uszkodzonego urządzenia wraz z oryginalnym dowodem zakupu zawierającym datę transakcji oraz nazwę i oznaczenie produktu. W przypadku przedłużonej gwarancji 3-letniej konieczne jest także przedłożenie kwitu rejestracyjnego będącego dowodem rejestracji urządzenia. Urządzenia częściowo lub całkowicie zdemontowane nie będą uznane za podlegające gwarancji. W przypadku wysyłki urządzenia do sprzedawcy lub serwisu koszty oraz ryzyko związane z transportem ponosi nabywca.


Udzielona przez nas gwarancja nie uzasadnia innych roszczeń poza wymienionym w warunkach gwarancji prawem do usunięcia wady urządzenia.


Wykonane przez nas świadczenia gwarancyjne nie skutkują przedłużeniem ani odnowieniem gwarancji.


Powyższe warunki gwarancji obowiązują dla urządzeń sprzedawanych i użytkowanych na terenie Europy.


Gwarancja jest udzielana w zgodzie z obowiązującym w Niemczech prawem z wyłączeniem Konwencji Narodów Zjednoczonych o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów (CISG) -jeśli przepisy nie stanowią inaczej.


Robert Bosch Power Tools GmbH
70538 Stuttgart
Germany

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w Polityce prywatności sklepu.
Zamknij
pixel