Miara zwijana z włókna szklanego Yato YT-71572
Miara zwijana z włókna szklanego Yato YT-71572
Kliknij, aby powiększyć
Miara zwijana z włókna szklanego Yato YT-71572
Miara zwijana z włókna szklanego Yato YT-71572
Nowość

Miara zwijana z włókna szklanego Yato YT-71572

  • Nr Domitech: 49519
  • Nr producenta: YT-71572
  • EAN: 5906083012839
Cena sprzed ostatnich 30 dni: / szt.
Dostępny od ręki
Dostępny od ręki
14 dni na łatwy zwrot
Dostępność w sklepie stacjonarnym
Miara zwijana z włókna szklanego Yato YT-71572
Miara zwijana z włókna szklanego Yato YT-71572
Bezpieczne zakupy
Paypo - Kup teraz, zapłać później
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Robiąc zakupy w sklepie, wybierasz PayPo jako metodę płatności (dostępna dla zamówień o wartości od 10 do 2000 zł).PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
Jeśli nie masz jeszcze konta w PayPo, podajesz swoje dane.
Kolejne zakupy potwierdzasz jedynie kodem SMS lub jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej.
PayPo opłaca Twoje zakupy, a Ty otrzymujesz zamówienie.
Sprawdzasz zakupy w domu, a należność do PayPo spłacasz w późniejszym terminie bez żadnych dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że płacisz tylko za te produkty, które zatrzymasz.
Miara zwijana z włókna szklanego Yato YT-71572

0,00 zł

Miara zwijana z włókna szklanego Yato YT-71572 została wykonana z włókna szklanego w trzeciej klasie dokładności, co zapewnia precyzyjne i powtarzalne pomiary. Taśma umieszczona jest w wytrzymałej kasecie z tworzywa ABS, która chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu i użytkowania.

Mechanizm zwijający wyposażono w przekładnię trzykrotnie zwiększającą obroty, co znacznie ułatwia szybkie i sprawne zwijanie taśmy. Taśma ma długość 50 m i szerokość 15 mm, co czyni ją idealnym narzędziem do wykonywania pomiarów długich odcinków, zarówno w terenie, jak i w halach przemysłowych.

Cechy szczególne YT-71572

  • Taśma miernicza wykonana jest w trzeciej klasie dokładności z włókna szklanego, co zapewnia precyzyjne pomiary.
  • Umieszczona jest w wytrzymałej kasecie z tworzywa ABS, chroniącej taśmę przed uszkodzeniami.
  • Mechanizm zwijający wyposażono w przekładnię trzykrotnie zwiększającą obroty, co ułatwia szybkie zwijanie taśmy.
  • Taśma ma długość 50 m i szerokość 15 mm, dzięki czemu idealnie nadaje się do pomiarów długich odcinków.

Dane techniczne YT-71572

  • Rodzaj produktu: Miara zwijana
  • Długość: 50 m
  • Szerokość: 15 mm
  • Materiał wykonania: ABS, Włókno szklane
  • Marka: Yato
  • Kod producenta: YT-71572
  • EAN: 4058546297886
Parametry techniczne
WPISZ LABEL DLA PRODUCENTA JEŻELI MA SIĘ WYŚWIETLAĆ:
WPISZ LABEL DLA KOD PRODUKTU JEŻELI MA SIĘ WYŚWIETLAĆ:
YT-71572
WPISZ LABEL DLA GWARANCJI JEŻELI MA SIĘ WYŚWIETLAĆ:
*niewybrany
*niewybrany
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
5/5
Dodaj zdjęcie

Dodaj opinię i zdobywaj punkty!

Ocena = 1pkt ocena 1pkt.

Komentarz = 2pkt komentarz 2pkt.

Zdjęcie = 2pkt zdjęcie 2pkt.

  • Pełna nazwa: TOYA S.A
  • Ulica: Sołtysowicka
  • Numer budynku: 13
  • Numer lokalu: 15
  • Kod pocztowy: 51-168
  • Miasto: Wrocław
  • Kraj: Polska
  • E-mail: sklep@toya24.pl
  • Telefon: 71 32 46 330

Zobacz również inne z kategorii:

pixel