Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Praktyki i staż w Domitech

praktyki i staż w Domitech

Jesteś studentem i szukasz dla siebie rozwojowej ścieżki kariery?

W Domitech znajdziesz miejsce do realizacji swoich pomysłów oraz rozwijania się pod okiem doświadczonych mentorów. Nauczysz się obsługi wielu praktycznych programów, takich jak programy do projektowania, zarządzania i analizy danych. Po zakończeniu praktyk, będziesz miał możliwość dołączenia do grona naszych specjalistów, kontynuując swoją karierę w inspirującym środowisku, które sprzyja innowacyjności oraz nieustannemu doskonaleniu umiejętności. W Domitech czeka na Ciebie nie tylko praca, ale także szansa na stały rozwój zawodowy i zdobywanie cennych doświadczeń.

 

O firmie

Domitech, działa na polskim rynku od 2014 roku, nie jesteśmy tylko sklepem z elektronarzędziami, ale przede wszystkim zespołem ludzi, których misja to zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa, co realizujemy poprzez oferowanie najlepszej klasy maszyn i elektronarzędzi dla profesjonalistów, firm oraz majsterkowiczów.

Z ponad 20 000 produktów w naszej ofercie, każdy klient znajdzie to, czego potrzebuje, niezależnie od skali projektu. Nasza siła tkwi w ponad 80 pracownikach, którzy nieustannie inspirują się nawzajem, dążąc do wspólnego celu i nie bojąc się nowych wyzwań.

Dążymy do osiągania coraz lepszych wyników, wzbijając się na szczyty branży i zdobywając nowe doświadczenia oraz umiejętności. Zapraszamy do współpracy, gdzie możesz dołączyć do naszego dynamicznego zespołu i razem z nami budować sukces firmy Domitech.

Proces rekrutacyjny

praktyki domitech Proces rekrutacyjy


Co zyskujesz dołączając na staż, praktyki w Domitech?Benefity praktyki domitech


Co mówią o nas stażyści i praktykanci?

Poniżej opinie osób, które brały udział w programach stażowych.

 

Aktualne oferty stażowe w danych działach

    


Z jakimi uczelniami i jednostkami współpracujemy?

Domitech współpracuje aktualnie z Politechniką Bydgoską - Wydział Zarządzania, UKW - Biuro Karier oraz Uniwersytetem WSB Merito w Bydgoszczy. Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje CV na praktyki@domitech.pl

Merito          UKW Biuro Karier           PBS Logo        WSB Logo

 

pixel