Darmowa dostawa od 399,00 zł

Specjalista ds. SEO

Zakres obowiązków:

• Współtworzenie i wdrożenie strategii SEO,
• Optymalizacja struktur witryny,
• Przeprowadzanie audytów technicznych projektów SEO pod kątem czynników on-site, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki środowiskaFAQ Schema, Google Shopping Organic Listings i Google Discover,
• Rozwijanie narzędzi z obszaru technicznego SEO,
• Edycja wytycznych i wymagań dla nowych projektów modyfikacji WWW pod kątem optymalizacji SEO,
• Odpowiedzialność za wyniki SEO,
• Opracowanie wytycznych dla architektury informacji, planów contentowych, treści blogowych pod kątem SEO
• Analizy i audyty serwisów konkurencyjnych,
• Współpraca z zespołami deweloperskimi.

Wymagania:

• Szeroka wiedza z zakresu technicznego SEO, znajomości czynników rankingowych Google,
• Praktyczna znajomość narzędzi Google - Google DevTools, Analytics, Search Console, Data Studio,
• Praktyczna znajomość crawlerów i narzędzi SEO (np. Ahrefs, Majestic, Semrush, Senuto, Screaming Frog, Sitebulb, itp.)
• Doświadczenie w przygotowywaniu audytów SEO oraz w przeprowadzaniu i nadzorze optymalizacji działań SEO,
• Znajomość HTML, CSS, JavaScript będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Umowę o pracę,
• Praca pon-pt w godzinach 8.00-16.00
• System benefitów : karta multisport, ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną, system poleceń pracowniczych
• Dobrą atmosferę pracy,
• Stabilność zatrudnienia,
• Młody energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania,
• Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika,
• Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji,
• Pracę w doświadczonym zespole specjalistów,
• Lokalizacja: ul. Bydgoskich Przemysłowców 6a, Bydgoszcz.

pixel