Darmowa dostawa od 399,00 zł

Poszukiwany Specjalista ds. techniczno-handlowych

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Miejsce pracy: Bydgoszcz ul. Górzyskowo 2A

OPIS STANOWISKA

  • Kompleksowa obsługa klientów sklepu stacjonarnego oraz internetowego – ofertowanie, realizacja zamówień, doradztwo techniczne, fakturowanie, obsługa posprzedażowa.
  • Doradztwo techniczne z zakresu elektronarzędzi, narzędzi i osprzętu renomowanych producentów.
  • Dbanie o budowanie i utrzymywanie dobrych, długofalowych relacji z istniejącymi klientami firmy
  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (pozyskiwanie nowych klientów)

OCZEKIWANIA

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziani absolwenci uczelni technicznych
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w branży technicznej.
  • samodzielność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów, własna inicjatywa
  • wysokie umiejętności interpersonalne i współpracy w zespole
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w programie magazynowo- sprzedażowym.

OFERUJEMY

  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku.
  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe rozszerzone o system premiowy, uzależniony od wypracowanych wyników.
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

 Zgłoszenia można wysyłać na adres praca@domitech.pl lub składać osobiście w siedzibie firmy.

pixel