Darmowa dostawa od 399,00 zł

Content Manager

Zakres obowiązków:

• Tworzenie strategii content marketingowej i PR-owej,
• Kreacja treści dostosowanych do potrzeb brandu, produktów,
• Wdrażanie ustalonej strategii komunikacji dla marki, dla produktów,
• Zarządzanie publikacją treści w różnych kanałach komunikacji,
• Współpraca z działem handlowymy, producentami,
• Współpraca w ramach różnych obszarów w dziale marketingu (SEO, UX/UI, Social Media, PPC, Ceneo, Allegro),
• Analiza wyników i optymalizacja projektów, raportowanie.

Wymagania:

• Jesteś expertem w efektywnym monetyzowaniu contentu,
• Umiesz i lubisz tworzyć oraz redagować bardzo dobrej jakości treści,
• Masz „lekkie pióro”, a przy tym doskonale znasz język polski i jego zasady,
• Jesteś otwarty na innych, komunikatywny, ciekawy – pytasz i aktywnie słuchasz, zależy Ci na zrozumieniu potrzeb,
• Znasz nowe media i trendy branżowe w content marketingu,
• Masz praktyczną wiedzę na temat wykorzystania technik i narzędzi SEO w content marketingu (np. planer słów kluczowych Google, Ahrefs, Senuto, ScreamingFrog, Google Search Console),
• Potrafisz zarządzać własnym czasem realizując wiele zadań,
• Uważasz, że nieszablonowe pomysły mogą przynieść bardzo dobre efekty,
• Jesteś odpowiedzialny,
• Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Znajomość IAI Shop (Idosell) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Umowę o pracę,
• Praca pon-pt w godzinach 8.00-16.00
• System benefitów : karta multisport, ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną, system poleceń pracowniczych
• Dobrą atmosferę pracy,
• Stabilność zatrudnienia,
• Młody energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania,
• Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika,
• Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji,
• Pracę w doświadczonym zespole specjalistów,
• Lokalizacja: ul. Bydgoskich Przemysłowców 6a, Bydgoszcz.

pixel