Darmowa dostawa od 99,00 zł

Odkryj nowe zestawy narzędzi od Wiha

 

 


 

 

Zestawy narzędzi dla elektryków

W ofercie Domitech znajdziesz gotowe zestawy dla profesjonalistów!

   

Sprawdź kompletne zestawy narzędzi w skrzyniach, walizkach oraz torbach od Wiha . Niezawodne narzędzia ręczne Wiha to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa - narzędzia ręczne są przystosowane do pracy, chroniąc użytkowników przed wysokim napięciem.

 

Walizka narzędziowa XXL III electric WIHA 44128

Walizka narzędziowa XXL III posiadania szerokiej gamy narzędzia - dostępne zawsze tam gdzie potrzeba - na wyciągnięciu ręki. Wiele z dostępnych skrzynek narzędziowych nie oferuje wystarczającej stabilności i utrudnia przechowywanie osprzętu w sposób uporządkowany wszystkich niezbędnych komponentów. Całkowitym przeciwieństwem jest skrzynka narzędziowa dla elektryków XXL III firmy Wiha, która zawiera obszerny asortyment narzędzi, oferuje dużo miejsca do przechowywania i jest wyjątkowo wytrzymała.

Ponadto w pełni izolowane narzędzia zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo podczas prac przy elementach pod napięciem. Jednocześnie ergonomiczna koncepcja narzędzi ręcznych Wiha skutecznie chroni mięśnie i ścięgna, nawet podczas długotrwałej pracy. Skrzynka narzędziowa WIHA 44128 wykonana z mocnego tworzywa polipropylenowego jest dodatkowo wyposażona w amortyzatory gazowe, utrzymujące pokrywę w różnych pozycjach i uniemożliwiające jej opadnięcie oraz przytrzaśnięcie palców.
 

 

 


 

 

Zestawy narzędzi dla mechaników

Wiha oferuje również komplety narzędzi do prac w warsztacie, sprawdź co można znaleźć wśród zestawów oferowanych do warsztatów samochodów.

 

Polecane

pixel