Darmowa dostawa od 399,00 zł

Narzędzia ręczne Stanley

2020-01-01
Narzędzia ręczne Stanley

Narzędzia ręczne to podstawa każdej branży, mechanicznej i budowlanej. Nie wszystkie narzędzia da się zastąpić elektronarzędziami, które zapewnią odpowiednią precyzję. Sprawdź nasze zestawienie narzędzi ręcznych marki Stanley i poznaj ofertę producenta.

 

Narzędzia ręczne Stanley w Domitech.pl

W ofercie sklepu internetowego Domitech.pl oraz sklepu stacjonarnego Domitech Sklep i Serwis - posiadamy duży wybór narzędzi odpowiednich dla każdego majsterkowicza oraz profesjonalisty. U nas znajdziesz zestawy izolowanych wkrętaków dla profesjonalnych wykonawców instalacji elektrycznych, wysoce precyzyjne i dokładnie wykonane klucze dla hydraulików i wulkanizatorów, niezbędne zestawy kluczy płasko-oczkowych oraz nasadowych dla mechaników samochodowych, młotki ciesielskie i siekiery niezbędne przy każdej budowie szkieletowej. Narzędzia ręczne Stanley to pewny wybór, który gwarantuje trwałość i niezawodność.

 

Wkrętaki Stanley - precyzja, trwałość i uniwersalność wykorzystania

Sprawdź dostępne magazynowo wkrętaki/śrubokręty marki Stanley w ofercie naszego sklepu, poznaj trwałość i precyzję, która nie zawiedzie Cię.

Zestaw wkrętaków i bitów 57 szt. STHT0-62143 Stanley zawiera elementy wykonane zgodnie z normami ANSI, zapewniając użytkownikowi maksimum efektywności i bezpieczeństwa. Groty wytworzono ze stali chromowo-wanadowej, co zapewnia im wysoką trwałość, a duże, miękkie uchwyty na nich uformowane są wygodne i nie powodują efektu zmęczenia dłoni podczas użytkowania. Na rękojeściach znajduje się informacja o rodzaju i typie końcówki, dzięki czemu znacznie łatwiej dobrać jest końcówkę do wkrętaka.

Zestaw wkrętaków CUSIONGRIP - 8 szt. PŁ, PH 0-65-011 Stanley to komplet śrubokrętów zabezpieczonych przed korozją dzięki chromowanemu grotowi. Wysokiej jakości stal chromowo-wanadowa zmniejsza ryzyko uszkodzenia magnetycznej końcówki. Widoczne oznaczenie typu wkrętaka pozwala na wygodny dobór odpowiedniego rozmiaru narzędzia do rodzaju śruby. Wygodna rękojeść pokryta elastycznym materiałem daje komfort użytkowania. Duży uchwyt gwarantuje optymalny moment obrotowy potrzebny do pracy ze śrubami przeznaczonymi do drewna.

 

Młotki Stanley, najbardziej podstawowe i bynajmniej najprostsze narzędzie ręczne

Młotek, obok siekiery, to jedne z pierwszych i najbardziej powszechnych narzędzi ręcznych. Nie mogłoby więc zabraknąć młotków marki Stanley w ofercie naszego sklepu.

Młotek ślusarski Fiberglass STHT0-51909 Stanley ma rękojeść z włóknem szklanym, co zwiększa wytrzymałość i niezawodność narzędzia. Obuch połączony jest z rękojeścią za pomocą żywicy epoksydowej, co zapewnia, że w łączeniu nie występują separacje - podkreśla to wytrzymałość młotka. Rękojeść jest bimateriałowa i pokryta powłoką antypoślizgową, aby dobrze leżała w dłoni - ponieważ jest wydłużona energia kinetyczna jest przenoszona z dużą skutecznością.

Młotek ciesielski SteelMaster 1-51-037 Stanley posiada główkę wyposażoną w trzymak gwoździa i magnes, które usprawniają pracę i zwiększają jej bezpieczeństwo. Trzonek wykonano ze stalowej, profilowanej rurki, a sama rękojeść pokryta jest tworzywem elastycznym, co zapewnia wygodę podczas użytkowania i niweluje efekt zmęczonej dłoni. Montaż trzonka do główki pod naciskiem 5 ton przekłada się na wysoką wytrzymałość i stabilność. Młotek 1-51-037 został wytworzony zgodnie ze standardem DIN 7239.

 

 

 

Szczypce i nożyce - precyzja cięcia, mocny uchwyt

Nożyce do blachy wygięte 2-14-567 Stanley świetnie radzą sobie z cięciem dłuższych odcinków blachy, siatki drucianej, skóry, miedzi czy tworzywa sztucznego o grubości do 1,2 mm. Umożliwiają bezpieczne i wygodne trzymanie dłoni nad obrabianym materiałem - jedna z ciętych krawędzi nie ulega podczas cięcia odkształceniom, dzięki czemu jest ono precyzyjne. Nożyce kute są ze stali chromowo-molibdenowej i posiada chromowane elementy mocujące. Sprężyna nożyc 2-14-567 jest wzmocniona, co zwiększa ich żywotność i bezawaryjność. Same ostrza są hartowane i ząbkowane, dzięki czemu użytkownik może mieć pewność, że nie ześlizgną się z obrabianego materiału. Rękojeść ergonomiczna, bi materiałowa.

 

 

 

Nożyki i ostrza Stanley - gwarancja dokładności i łatwości obsługi

Nóż to podstawowe narzędzie tnące, które ma zapewnić trwałość i precyzję. Wśród oferty nożyków od Stanley znajdziemy wiele narzędzi, które dobrze spełnia swoje oczekiwania.

Uniwersalny nóż wysuwany STHT10430-0 Stanley to nóż w wysuwanym ostrzem z 5-stopniową kontrolą głębokości, co przekłada się możliwość wykonania precyzyjnego cięcia poprzez obsługującego. Nóż wyposażony jest w wysokiej jakości bi-materiałowy uchwyt z gumowaną obudową, która gwarantuje pewny chwyt oraz bezpieczeństwo. Korpus noża został odlewany z cynku dla dużej wytrzymałości. Produkt dostarczany z 3 ostrzami, które można przechowywać w rączce noża. Dodatkowo producent zastosował zaczep do paska dla większej wygody obsługującego. 

Nóż z ostrzem łamanym 9 mm Interlock 0-10-095 Stanley to poręczny nóż z ostrzem łamanym 9 mm z solidnym korpusem metalowym, dzięki czemu jest odporny na upadki i uderzenia. Producent zastosował w swoim produkcie opatentowany system klinowego blokowania ostrza co przekłada się na bezpieczeństwo obsługującego.

Nóż Titan FB, metalowy, stałe ostrze 1-10-550 Stanley to doskonały nóż tnący z lekką, aluminiową obudową, którą cechuje łatwość użytkowania oraz trwałością. Nóż wyposażony jest w mosiężne kółko, dzięki któremu obsługujący ma możliwość silnego zablokowania ostrza. Nóż posiada w uchwycie schowek na ostrze, a sama wymiana odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Nóż znajduje idealne zastosowanie w cięciu odpornych na cięcie materiałów roboczych, np. skóra, plastik, a dzięki kształtowi "delfina" pozwala na wygodne i precyzyjne użytkowanie. 

 

 


 

Narzędzia tnące - piły, brzeszczoty Stanley, czyli dokładność i szybkość cięcia

Wśród narzędzi tnących Stanley znajdziemy szereg różnorodnych narzędzi ręcznych przystosowanych do ciecia różnych materiałów takich jak stal, drewna oraz oferujących różną funkcjonalność, w tej grupie wyróżnimy produkty takie jak piła włosowa do cięcia metalu, piły japońskie jedno i dwustronne, nożyki introligatorskie, piły płatnice oraz wielofunkcyjne piły typu 5 w 1.

Mini piła japońska Stanley 0-20-331 jest narzędziem o niewielkim rozmiarze, którego długość ostrza wynosi 120 mm. Narzędzie posiada elastyczny brzeszczot, który umożliwia cięcie w trudno dostępnych miejscach, równolegle do płaszczyzny - cięcie tuż przy powierzchni. Agresywna konstrukcja geometrii zębów typu JetCut zapewnia szybkie i precyzyjne cięcie bez szarpania materiału, a samo narzędzie umożliwia wymianę zużytego brzeszczotu.

Piła Sharpcut 15cali/380mm 11TPI, STHT20369-1 Stanley ma naostrzone zęby i grubość ostrza 0,85 mm, co minimalizuje ryzyko deformacji - ponadto zapewnia tym samym lepszą kontrolę. Umożliwia wykonywanie skutecznych cięć pod kątem 45° i 90°. Uchwyt dwumateriałowy zapewnia wygodę podczas pracy, eliminując efekt zmęczonej dłoni. Ostrze zgrzewane jest ultradźwiękowo z uchwytem, zapewniając trwałe łączenie i wysoką wytrzymałość.

Piła Sharpcut 20cali/500mm 11TPI, STHT20371-1 Stanley posiada ostrze o grubości 0,85 mm oraz hartowane zęby - dzięki hartowaniu ryzyko deformacji zostało zminimalizowane, a ponadto zapewnia lepszą kontrolę pracy. Wykonywanie skutecznych cięć pod kątem 45° i 90° za pomocą tego narzędzia jest w pełni komfortowe. Uchwyt dwumateriałowy zapewnia wygodę podczas pracy, eliminując efekt zmęczonej dłoni. Ostrze zgrzewane jest ultradźwiękowo z uchwytem, zapewniając trwałe łączenie i wysoką wytrzymałość.

Piła Sharpcut 22cali/550mm 11TPI, STHT20372-1 Stanley z ostrzem o grubości 0,85 mm i hartowanymi zębami - ryzyko deformacji zostało zminimalizowane, zapewnienie lepszej kontroli pracy. Cięcia pod kątem 45° i 90° są ostre, a samo ich wykonywanie jest wygodne. Uchwyt dwumateriałowy zapewnia wygodę podczas pracy, eliminując efekt zmęczonej dłoni. Ostrze zgrzewane jest ultradźwiękowo z uchwytem, zapewniając trwałe łączenie i wysoką wytrzymałość.

 

 

 

Mocowanie i zaciskanie – zszywacze, ściski i nitownice ręczne marki Stanley

Wygodny uchwyt narzędzia oraz pewne prowadzenie/operowanie nie zawsze wystarczają do idealnie precyzyjnych cięć, odwiertów czy łączeń. Niezwykle przydatne podczas precyzyjnych prac okazuje się wykorzystanie ścisków, które to pozwolą utwierdzić dany obiekt do podłoża, lub sztywno połączyć obrabiane materiały.

Ścisk C 150 mm / 6" 0-83-035 Stanley to wykonany z wysokiej jakości materiałów ścisk z dużą, wygodną rączką, która w znacznym stopniu ułatwia obsługującemu odpowiednio silny docisk. Konstrukcja ścisku jest bardzo trwała, co przekłada się na jej odporność na skręcenia i wygięcia. 

Ścisk kątowy ciężki 0-83-122 Stanley doskonale sprawdza się przede wszystkim do łączenia ram. Powierzchnie ściskające są umieszczone względem siebie pod kątem 90º, co zapewnia operatorowi wysoką precyzję działania.

 

 

 

Ręczne narzędzia pomiarowe - miary zwijane marki Stanley

Wśród narzędzi ręcznych warto wspomnieć o narzędziach pomiarowych. Narzędzia ręczne Stanley to nie tylko wytrzymałość i trwałość, to również precyzja i dokładność, tak samo w wykonaniu narzędzi jak i wykonanej pracy. Wszystkie miary zwijane Stanley dostępne w naszym sklepie.

Miara zwijana MAX STHT0-36121 Stanley posiada metryczny system mierzenia, co zdecydowanie ułatwia odczyt. Taśma ma długość 3 metrów, co w zupełności wystarczy na wykonanie pomiarów w niewielkich pomieszczeniach - świetny produkt do użytku codziennego. Dzięki nylonowej powłoce taśma jest odporna na uszkodzenia, co zwiększa jej żywotność. Metalowy klips jest niewielki i można otworzyć go małym palcem.

Miara zwijana 5 m 1-30-497 Stanley posiada ergonomiczną, wykonaną z tworzywa sztucznego odporną na wstrząsy obudowę. Dzięki zaczepowi mierniczemu mierzenie jest znacznie bardziej komfortowe i wygodne - może zostać przeprowadzone przez jedną osobę. Użytkownik ma możliwość wykonywania pomiaru wewnętrzną i zewnętrzną stroną miarki. Akcesorium posiada blokadę i automatycznie zwijaną taśmę. Zaczep do paska ułatwia przenoszenie. Miara 1-30-497 ma lakierowaną taśmę.

 

 

 

Poziomice, łaty Stanley - precyzja, dokładność i trwałość

Poziomica obok miar to niezbędne narzędzie potrzebne do tego, aby zachować dokładność. Prostota użycia, wygoda i niezawodność tych prostych, a zarazem precyzyjnych poziomic to słuszny wybór. Sprawdź poziomice marki Stanley, dostępne w ofercie naszego sklepu.

Poziomica kieszonkowa Stanley 0-42-130 to malutka poziomica o poprawności pomiarowej do 2 mm/1 m, która posiada podstawę magnetyczną, a jej długość nie przekracza 9 cm. 

Poziomica Torpedo Shockproof z magnesem Stanley 0-43-511 to lekka i dokładna aluminiowa poziomica do prac na małych powierzchniach, która ma 9 cali długości (około 23 cm) i posiada 3 libelki. Wzmocniona konstrukcja i wykorzystanie różnych materiałów, w tym gumowych kantów - wzmacnia trwałość dzięki odporności (poprzez amortyzację) na uderzenia. Stanley 0-43-511 posiada rowkowy spód oraz silny magnez dzięki czemu jest bardzo praktycznym narzędziem pomiarowym.

Poziomica słupkowa Stanley 0-47-720 to poziomica która służy do poziomowania słupków. Dzięki wykorzystaniu magnesów Stanley 0-47-720 dobrze trzyma się poziomowanej powierzchni - zapewniając dokładność i stabilność zamocowania. Budowa i kształt poziomicy słupkowej pozwala na przechowywanie wewnątrz małych elementów jak śruby/gwoździe czy znaczniki.

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020

Polecane

pixel